Burdov - místa v okolí

Rozhledna Chlaba

- Rozhledna Chlaba je nízká dřevěná vyhlídková konstrukce s ochozem.
Rozhledna Chlaba

Street Workout Park Štúrovo

- V prosinci 2013 byl otevřen nový Street Workout Park ve městě Štúrovo. Nachází se na adrese Adyho 7 (Gymnázium Štúrovo).
Street Workout Park Štúrovo

Zámeček Želiezovce

- Zámeček Želeiezovce je též přezdívaný jako kaštel Estherházyovců. Objekt je chráněn jako Národní kulturní památka Slovenské republiky. Obklopuje jej park Franze Schuberta.
Zámeček Želiezovce

Rozhledna Parížske močiare

- Rozhledna Parížske močiare je obdobou ptačí pozorovatelny na okraji stejnojmenné Národní přírodní rezervace.
Rozhledna Parížske močiare

Šahy

- Město Šahy je domovem pro necelých 8 tisíc obyvatel, leží poblíž státní hranice s Maďarskem, přibližně 80 kilometrů od Budapešti.
Šahy

Rozhledna Kravany nad Dunajom

- Rozhledna Kravany nad Dunajom je zajímavá válcová dřevěná vyhlídková věž na betonové podezdívce.
Rozhledna Kravany nad Dunajom

Rozhledna Vrabčí hora

- Z rozhledny Vrabčí hora se můžete pokochat pohledem do údolí i přesto, že tu schází jeden dřevěný schůdek.
Rozhledna Vrabčí hora

Rozhledna Vápník (Šiklóš)

- Rozhledna Vápnik (Šiklóš) není typickou rozhlednou s krytou vyhlídkovou plošinou. Jedná se o objekt železobetonového památníku osvobozovacích bojů Rudé armády s fašistickými vojsky.
před rekonstrukcí

Levice

- Město Levice (maďarsky Léva) v Nitrianském kraji na Slovensku se nachází v Podunajské pahorkatině asi 40 km jihovýchodně od Nitry. Žije zde přibližně 34 tisíc obyvatel. Levice se řadí mezi 20 největších měst Slovenské republiky.
Levice

Chrbát

- Chrbát je nejvyšší bod okresu Komárno v Nitrianském kraji na Slovensku.
Podunajská nížina

Street Workout Park Levice

- Město Levice nabízí možnost cvičení ve Street Workout Parku na ulici M. R. Štefánika č. 1.
Street Workout Park Levice

Hrad Levice

- Hrad Levice pochází z druhé poloviny 13. století. Byl vystavěn na skalistém ostrohu nad okolním bažinatým terénem. Dnes na hradě sídlí Tekovské muzeum.
Hrad Levice

Rozhledna Kalvária

- Ve městě Levice je vybudována rozhledna Kalvária.
Rozhledna Kalvária

Františkánský klášter Nové Zámky

- Františkánský klášter v okresním městě Nové Zámky v Nitrianském kraji na Slovensku se řadí k nejvýznamnějším památkám zdejšího kraje. Prošel ve své historii obdobím slavným i krušným.
Františkánský klášter Nové Zámky

Rozhledna Stráž (Vinica)

- Rozhledna Stráž je dřevěná zastřešená věž, postavená ve svahu, odkud je velmi působivý pohled do krajiny.
Rozhledna Stráž (Vinica)

Zřícenina hradu Čabraď

- Čabraď je zřícenina hradu poblíž obce Čabradský Vrbovok. Hrad byl vystavěn na jednom z vrcholků Krupinské vrchoviny nad údolím říčky Litavy. Původně se hrad jmenoval stejně jako říčka - Litava. Působivé místo, kde se tato zajímavá hradní zřícenina nachází, bylo osídleno již v pravěku lidem Lužické kultury.
Zřícenina hradu Čabraď

Rozhledna Opavská hora

- Rozhledna Opavská hora je dřevěná stavba vyhlídkové věže o šesti vyhlídkových patrech.
Rozhledna Opavská hora

Rozhledna Opavská hora

- Rozhledna Opavská hora je dřevěná vyhlídková stavba o pěti patrech.
Rozhledna Opavská hora

Rozhledna Počúvadlo Skalka

- Nedaleko od Banské Štiavnice stojí rozhledna Skalka.
Rozhledna Počúvadlo Skalka

Rozhledna Iža

- Rozhledna Iža je velmi zajímavá, krásná stavba vyhlídkové věže se zeleným dřevěným ochozem.
Rozhledna Iža

Nová místa

+ přidat
Klen na Horní Sněžné - Nedaleko Volar se nachází mohutný javor klen, chráněný jako památný strom.
Borovice Jeffreyova - Mezi Horní Planou a Novou Pecí na Šumavě, na levém břehu přehrady Lipno, objevíte krásný exemplář státem chráněného stromu borovice Jeffreyova.
Stromořadí nad zámeckou zahradou v Českém Krumlově - Nad zámeckou zahradou v Českém Krumlově objevíte poněkud opomíjené stromořadí.
Lípa Velkolistá ve Zlaté Koruně - V sousedství kláštera Zlatá Koruna se nachází památná lípa velkolistá.

Nové ubytování

+ přidat
Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Levné ubytování České Budějovice pension Minor nabízí kvalitní pobyt za nejlepší přijatelnou cenu. Ubytování nedaleko centra města i výstaviště České Budějovice, nedaleko kolejí VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
Chalupa U Bobra - Chalupa se nachází v Beskydech. Ubytování je pro rodinku, kde mají domácí prostředí s veškerým vybavením, počet lůžek je 9 až 12 osob. Na zahradě je posezení s grilem. V blízkosti je lanová dráha na výlety na Pustevny a nejen pro děti lanový park Tarzanie.
Chata Lucie - Rodinná Chata Lucie se nachází na úpatí hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování až pro 12 osob v plně vybavené chatě. Během pobytu zajisté oceníte bezdrátový internet, saunu, gril, krb, trampolínu, v létě bazének a spoustu dalšího vybavení pro zpříjemnění pobytu.
Chata Lucie - Tato rodinná chata se nachází pod úpatí hory Říp a leží pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování na chatě až pro 12 osob. Během pobytu využijete plně vybavenou chatu se saunou, wifi, krbem, grilem, trampolínou, bazénem v létě a dalším zařízením pro zpříjemnění pobytu.

Nové restaurace

+ přidat
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz