Zámek Plumlov - místa v okolí

Plumlov

Plumlov

Autokemp Žralok- ubytování, kempingový nábytek, koupání

- Kemp pro rodiny s dětmi, páry i celé skupiny. Možnost pořádání akcí, srazů apod. Nabízíme ubytování v chatkách, stanech vlastních i půjčených, obytných autech...
Autokemp Žralok- ubytování, kempingový nábytek, koupání

Krumsín

Krumsín

Plumlovská přehrada

- Vodní nádrž Plumlov na říčce Hloučele byla vybudována v místech dvou bývalých středověkých rybníků. Jedná se o jednu z našich nejstarších přehradních nádrží, její stavba započala těsně před 1. světovou válkou.
Plumlovská přehrada

Letní občerstvení Pod Křébem

- Letní občerstvení vhodné jak pro pěší turisty, tak i pro cykloturisty i s dětmi. Denně v provozu gril či udírna, o víkendech makrely. Lze zaparkovat i vozidlo.
Letní občerstvení Pod Křébem

Ohrozim

Ohrozim

Autokemp Plumlovská přehrada Mostkovice

- Oblíbený kemp vedle Plumlovské přehrady cca 50 m od hráze. Možnost koupání v Plumlovské přehradě, ale i kulturní využití v Prostějově, nebo v Olomouci.
Autokemp Plumlovská přehrada Mostkovice

Lešany u Prostějova

Lešany u Prostějova

Mostkovice

Mostkovice

Prostějovičky

Prostějovičky

Zdětín u Prostějova

Zdětín u Prostějova

Alojzov

Alojzov

Bílovice-Lutotín

Bílovice-Lutotín

Seloutky

Seloutky

Vícov

Vícov

Myslejovice

Myslejovice

Určice

Určice

Kostelec na Hané

Kostelec na Hané

Ptení

Ptení

Hostinec U Dudka

- Hostinec U Dudka www.ududka.cz je rodinná restaurace s odpoledním provozem a zaměřením na grilované speciality a kvalitu obsluhy. Našim cílem je, aby se u nás hosté cítili příjemně. Provozní doba je od 15 hodin a gril od 17 hodin každý den.
Hostinec U Dudka

Nová místa

+ přidat
Památné duby v Hodkovičkách - Alej památných dubů v Hodkovičkách pochází přibližně z roku 1880. Nechal ji vysadit továrník Hans Kropf.
Palvínovská alej - Palvínovská alej sestává ze čtrnácti lip velkolistých.
Lipová alej v Chocni od zámku na Chlum - Památné stromořadí v Chocni bylo vysázeno v roce 1773. Památným stromořadím byly stromy vyhlášeny v roce 1997.
Vosecké lípy - Vosecké lípy jsou památné stromořadí v obci Řenče, v její části jménem Osek. Stromy jsou od roku 2013 chráněné státem jako Památné stromořadí České republiky.

Nové ubytování

+ přidat
Chalupa pro poutníky - Jedinečné místo pod Orlickými horami: prostor pro víkendová seznámení i jednoduché přespání na cestě. Setkání nezadaných, sdílení, ticho i oheň. Otevřeno jednotlivcům, dvojicím i skupinám hledajícím klid a propojení.
Chata Orion - Srdečně Vás zveme do naší zrekonstruované roubené Chaty Orion, která se nachází v oblíbené lyžařské obci Velká Úpa, patřící k městu Pec pod Sněžkou v Krkonoších.
Lašské chalupy - Dopřejte si příjemnou dovolenou v jedné z prostorných chalup, které jsou obklopeny nádhernou přírodou a nabízejí veškeré zázemí pro fantastický pobyt. Vychutnejte si klidné ráno, nadechněte se čerstvého horského vzduchu v Beskydech a užijte si společné chvíle s těmi, které máte nejraději. Díky ideální poloze v podhorské obci Kunčice pod Ondřejníkem budete mít nekonečné možnosti pro výlety a turistiku.
Chata U Koníků - Plánujete vyrazit do Krušných hor? Zveme Vás do naší Chaty U Koníků, která se nachází v klidné části obce Moldava, nedaleko hranic s Německem. Její poloha potěší všechny nadšence turistiky, cyklistiky, pohodové rekreace uprostřed přírody i milovníky zimních sportů.

Nové restaurace

+ přidat
Restaurace Podháj - Restaurace Podháj - Modřišice
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.