Mšené-lázně

V obci Mšené-lázně žije přibližně 1700 obyvatel. Součástí obce je lázeňský areál, kde se léčí především pohybový aparát a neurologické choroby.

Mšené-lázně - to jsou především lázně s tradicí dlouhou více než 200 let

 

Lázně Mšené byly založeny již v roce 1796. Dlouholetá tradice léčby pohybového ústrojí se zde dochovala dodnes. Léčebné postupy jsou založené na minerálních koupelích a bahenních zábalech a tyto několik staletí osvědčené metody doplňují moderní perličkové koupele, kryoterapie a klasické masážní techniky. 

 

Největší dominantou lázní je léčebný dům Dvorana, kde se lázeňští hosté stravují. Jedná se o krásnou secesní stavbu z roku 1905, navrženou architektem Janem Letzelem. Dalšími lázeňskými domy jsou Vítkov, Říp-Balneo a Praděd a pacienti jsou ubytováni v domech Blaník, Kyselka a Slovanka. K lázním patří pochopitelně i lázeňský park s fontánou a s rybníčkem a míříte-li do Mšených Lázní, můžete zavítat i do nedalekých Libochovic s překrásným zámkem, nebo na zříceninu hradu Hazmburk, odkud je překrásný výhled na panorama Českého středohoří.

 

 

 

 

 

Mapa okolí

zvětšit

Kontakt

Adresa:
Mšené-lázně 

Místa v okolí

Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 6km
Vzdálenost: 6km
Vzdálenost: 6km
Vzdálenost: 7km
Vzdálenost: 7km

Nová místa

+ přidat
Vyhlídková věž Tokaj - Vyhlídková věž Tokaj je smělá ocelová konstrukce s dřevěným obložením, připomínající svým tvarem velký sud.
Vyhlídková plošina Beša - Vyhlídková plošina Beša je dřevěná plocha, odkud lze pozorovat spíše blízké okolí.
Rozhledna Čičarovce - Rozhledna Čičarovce je menší patrová dřevěná vyhlídková věž.
Ubytování VERLIBA - Nově vybudovaný rekreační objekt s vlastním rybníkem a ubytováním v mobilheimech,ideální pro rodinnou dovolenou nebo prodloužený víkend s přáteli.

Nové ubytování

+ přidat
Chata Lucie - Rodinná Chata Lucie se nachází na úpatí hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování až pro 12 osob v plně vybavené chatě. Během pobytu zajisté oceníte bezdrátový internet, saunu, gril, krb, trampolínu, v létě bazének a spoustu dalšího vybavení pro zpříjemnění pobytu.
Chata Lucie - Tato rodinná chata se nachází pod úpatí hory Říp a leží pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování na chatě až pro 12 osob. Během pobytu využijete plně vybavenou chatu se saunou, wifi, krbem, grilem, trampolínou, bazénem v létě a dalším zařízením pro zpříjemnění pobytu.
Penzion GRASEL - Ubytování v srdci České Kanady
Krkonoše - levné ubytování - ubytování v soukromí

Nové restaurace

+ přidat
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz