Aquapark Kohoutovice

Aquapark Kohoutovice je velké sportovní a rekreační centrum určené pro všechny věkové kategorie.

Rozsáhlý aquapark i se střešní terasou a bazénem

Do základního vybavení areálu patří 25 metrů dlouhý plavecký bazén se šesti drahami a hloubkou vody od 180 cm do 200 cm. 

Do aquaparku však putují také milovníci zábavy a lidé, kteří vyhledávají relaxační procedury. Tyyto požadavky splňuje rekreační bazén, hluboký pouze od 80 do 130 cm, a v němž si užijete vodní proud pod různými chrliči a tryskami. Z dalších atrakcí můžeme jmenovat perličkové rošty, divokou řeku, whirlpool nebo dokonce 90 metrů dlouhý tobogán.

Areál je vybaven i dalšími doplňkovými pocedurami, jako je sauna, horká pára, masérna, posilovna a dětské brouzdaliště s vodním hřibem.

V letních měsících je zpřístupněn venkovní střešní bazén o rozměrech 12 x 8 metrů, který je součástí vyhlídkové terasy. Na terase se můžete slunit na polohovatelných lehátkách a je zde v provozu pochopitelně i občerstvení. Střešní terasa je otevřena během letních prázdnin v době od 8:30 do 20:45 hodin.

 

 

VSTUPNÉ BAZÉN, POSILOVNA
 
  1,5 hod 2,5 hod 3,5 hod***
Základní vstupné*      Po – Pá 100 Kč 175 Kč 225 Kč
Základní vstupné*      So, Ne, svátky 110 Kč 190 Kč 240 Kč
Děti 6-14 let včetně*  Po – Pá 50 Kč 90 Kč 120 Kč
Děti 6-14 let včetně*  So, Ne, svátky 50 Kč 95 Kč 130 Kč
Děti do 5 let včetně zdarma
Senioři od 65 let včetně, ZTP a ZTP/P + průvodce zdarma*,** 80 Kč 135 Kč 170 Kč
Vozíčkáři 45 Kč 80 Kč 100 Kč
Senioři od 80 let včetně (Po-Pá: 6-12h, So, Ne, svátky 8-12h) 25 Kč x x
Příplatek SAUNA (1 vstup)* Po – Pá 50 Kč
Příplatek SAUNA (1 vstup)* So, Ne, Svátky 60 Kč
Doplatek při překročení času 1/10 z ceny za každých započatých 6 minut

* Při použití čipových hodinek a jejich dobití částkou 1.000,- Kč a výše – sleva 20%.
** Je-li držitel průkazky osoba mladší 15 let, uhradí vstupné v kategorii „Dítě 6-14 let včetně“.
*** V tomto časovém pásmu se již neúčtuje doplatek za překročení času.Mapa okolí

zvětšit

Otevírací doba

Pondělí6:00 - 21:30
Úterý6:00 - 21:30
Středa6:00 - 21:30
Čtvrtek6:00 - 21:30
Pátek6:00 - 21:30
Sobota8:00 - 21:30
Neděle8:00 - 21:30
Svátky8:00 - 21:30

Kontakt

Adresa:
Brno 

Místa v okolí

Pod Holednou-workout hřiště - Skvelé tréningové ihrisko na cvičenie s vlastnou váhou ponúka konkrétne návody na jednotlivé cviky.
Vzdálenost: 3km
Platany na Riviéře Brno - Nedaleko brněnského výstaviště se nachází památné stromy - Platany.
Vzdálenost: 3km
Lanové centrum Jungle Park - Lanové centrum Jungle Park se nachází v srdci Brna. Rozprostírá se v krásném prostředí lesa kolem řeky Svratky.
Vzdálenost: 3km
Workout hřiště Brno - Starý Lískovec - V Brněnské části Starý Lískovec se vedle fotbalového hřiště nachází venkovní cvičiště, přístupné veřejnosti zdarma.
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Hvězdárna a planetárium Brno - Hvězdárna a planetárium Brno na vrcholu Kraví hory je nejvýše položeným bodem v okruhu několika kilometrů. Objekt planetária a hvězdárny slouží široké veřejnosti jako kulturní a vzdělávací instituce s dlouholetou tradicí, více než 60 let. 
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km

Nová místa

+ přidat
Klen na Horní Sněžné - Nedaleko Volar se nachází mohutný javor klen, chráněný jako památný strom.
Borovice Jeffreyova - Mezi Horní Planou a Novou Pecí na Šumavě, na levém břehu přehrady Lipno, objevíte krásný exemplář státem chráněného stromu borovice Jeffreyova.
Stromořadí nad zámeckou zahradou v Českém Krumlově - Nad zámeckou zahradou v Českém Krumlově objevíte poněkud opomíjené stromořadí.
Lípa Velkolistá ve Zlaté Koruně - V sousedství kláštera Zlatá Koruna se nachází památná lípa velkolistá.

Nové ubytování

+ přidat
Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Levné ubytování České Budějovice pension Minor nabízí kvalitní pobyt za nejlepší přijatelnou cenu. Ubytování nedaleko centra města i výstaviště České Budějovice, nedaleko kolejí VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
Chalupa U Bobra - Chalupa se nachází v Beskydech. Ubytování je pro rodinku, kde mají domácí prostředí s veškerým vybavením, počet lůžek je 9 až 12 osob. Na zahradě je posezení s grilem. V blízkosti je lanová dráha na výlety na Pustevny a nejen pro děti lanový park Tarzanie.
Chata Lucie - Rodinná Chata Lucie se nachází na úpatí hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování až pro 12 osob v plně vybavené chatě. Během pobytu zajisté oceníte bezdrátový internet, saunu, gril, krb, trampolínu, v létě bazének a spoustu dalšího vybavení pro zpříjemnění pobytu.
Chata Lucie - Tato rodinná chata se nachází pod úpatí hory Říp a leží pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování na chatě až pro 12 osob. Během pobytu využijete plně vybavenou chatu se saunou, wifi, krbem, grilem, trampolínou, bazénem v létě a dalším zařízením pro zpříjemnění pobytu.

Nové restaurace

+ přidat
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz