Lanové centrum Jungle Park

Lanové centrum Jungle Park se nachází v srdci Brna. Rozprostírá se v krásném prostředí lesa kolem řeky Svratky.

Lanové centrum Jungle Park se nachází v bezprostřední blízkosti městského koupaliště Riviéra a BVV z něj dělá atraktivní místo pro aktivní odpočinek dětí i dospělých. Jungle Park je sportovně-rekreačním areálem a je vhodný pro nejširší veřejnost. Je vhodný jak pro děti, mládež, tak i dospělé, jednotlivce, kolektivy či sportovní kluby. Využití je skutečně pestré. Chcete-li zažít netradiční zážitek v korunách stromů, lanové centrum Jungle Park je vhodnou volbou. Park je ideální pro školní výlety, protože přináší dětem dobrodružství v přírodě.

Lezecké trasy

Park nabízí hned několik lezeckých tras, které se liší obtížností a také délkou a překážkami. První je základní trasa, která je nejdelší, a  nabízí 33 překážek, které jsou zavěšené ve výšce tři až sedm metrů nad zemí. Celková délka trasy činí 356 metrů. Nejlepší dojem zanechává při nočním lezení.

Další je Bálúova Junior trasa, která je lehká a zábavná. Zahrnuje dvacet překážek o celkové délce 180 metrů. Tato trasa je určena zejména pro rodiny s menšími dětmi.

V nabídce parku je Mauglího dětská trasa určená pro nejmenší návštěvníky. Trasa je pro děti od čtyř let a zahrnuje deset lanových překážek.

Poslední trasou je Šer Chánova adrenalinová trasa, která se stala novinkou roku 2011. Jedná se o poměrně náročnou trasu zahrnující dvacet překážek s celkovou délkou 200 metrů. Tato trasa je vhodná pro zdatné a odvážné lezce. Prověříte si tak Vaši fyzickou sílu, obratnost a také taktiku.

Mapa okolí

zvětšit

Počasí

yr.no
Dnes Čtvrtek 22.4.2021
Polojasno
9°C
4°C
Srážky: 0mm
Tlak: 1019hPa
Vítr: 4m/s
z severo-západu
Zítra
Pátek 23.4.
Polojasno
11°C
4°C
Sobota
24.4.2021
Polojasno
11°C
3°C
Neděle
25.4.2021
Jasno
12°C
2°C
Pondělí
26.4.2021
Zataženo
11°C
7°C

Kontakt

Adresa:
Brno 

Místa v okolí

Workout hřiště Brno - Bohunice - V areálu ZŠ a MŠ Brno - Bohunice Vedlejší 655/10 se nachází Workout hřiště postavené firmou RVL13 (Revolution 13).
Vzdálenost: 2km
Mendelovo muzeum Masarykovy univerzity Brno - Mendel museum se nachází v Brně na Mendelově náměstí.
Vzdálenost: 2km
Brno - Brno je centrem jižní Moravy a krajské město Jihomoravského kraje. S téměř 400 000 obyvateli je po Praze druhým největším městem České republiky.
Vzdálenost: 3km
Hvězdárna a planetárium Brno - Hvězdárna a planetárium Brno na vrcholu Kraví hory je nejvýše položeným bodem v okruhu několika kilometrů. Objekt planetária a hvězdárny slouží široké veřejnosti jako kulturní a vzdělávací instituce s dlouholetou tradicí, více než 60 let. 
Vzdálenost: 3km
Workout hřiště Brno - Starý Lískovec - V Brněnské části Starý Lískovec se vedle fotbalového hřiště nachází venkovní cvičiště, přístupné veřejnosti zdarma.
Vzdálenost: 3km
Aquapark Kohoutovice - Aquapark Kohoutovice je velké sportovní a rekreační centrum určené pro všechny věkové kategorie.
Vzdálenost: 3km
Biskupský dvůr - Biskupský dvůr se nachází v Brně v Muzejní ulici. Jedná se o nejstarší expozici Moravského zemského muzea.
Vzdálenost: 3km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Lidové sady - Rozhledna Lidové sady v Liberci pochází z roku 1901. Sloužila veřejnosti až do poloviny 50. let minulého století.
Rozhledna Liberecká výšina - Rozhledna Liberecká výšina pochází z roku 1901. V roce 2013 byla podrobena rozsáhlé rekonstrukci a dnes je přístupná veřejnosti.
Rozhledna Čebínka - Rozhledna Čebínka je 35 metrů vysoký ocelový stožár telefonních operátorů, postavený v roce 2002.
Rozhledna Ostrá Horka - Rozhledna Ostrá horka byla postavena v roce 2008.

Nové ubytování

+ přidat
Kralovice- Ubytování - Ubytování Kralovice - Rodinný domek na okraji města v klidné části parku. Nemovitost je určena pro 7 osob + 1x možnost přistýlky. Dvě ložnice, koupelna, WC, Kuchyně. Televize +satelit Wi-FI, Parkování na vlastním pozemku v okolí několik restaurací a koupaliště
Plasy - Nabízíme ubytování ve čtyřlůžkovém apartmá s kuchyňkou koupelnoua WC, Vybavení: Televize + satelit + Wi-Fi , zahrádka s posezením, ohniště a gril. Parkování na vlastním pozemku nebo v uzamčené garáži. Ve městě veškerá občanská vybavenost. Několik restaurací.
Kemp a hostinec na Slapnici - Kemp a hostinec Na Slapnici se nachází na území Křivoklátska, 800m od soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky, mezi obcemi Skryje a Čilá. Jedinečná přírodní rezervace Skryjská jezírka je vzdálena jen 20 minut chůze. V krajině obklopující kemp jsou trasy pro turistiku a náročnější cyklistiku. Ubytovat se v kempu můžete v 8 chatách, jejichž celková kapacita je 37 osob a v 8-10 stanech i 1-2 karavanech. www.kempnaslapnici.cz
Penzion Sova - Ubytování v soukromí , www.sova.unas.cz

Nové restaurace

+ přidat
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.
Hostinec U Dudka - Hostinec U Dudka www.ududka.cz je rodinná restaurace s odpoledním provozem a zaměřením na grilované speciality a kvalitu obsluhy. Našim cílem je, aby se u nás hosté cítili příjemně. Provozní doba je od 15 hodin a gril od 17 hodin každý den.