Lanové centrum Jungle Park

Lanové centrum Jungle Park se nachází v srdci Brna. Rozprostírá se v krásném prostředí lesa kolem řeky Svratky.

Lanové centrum Jungle Park se nachází v bezprostřední blízkosti městského koupaliště Riviéra a BVV z něj dělá atraktivní místo pro aktivní odpočinek dětí i dospělých. Jungle Park je sportovně-rekreačním areálem a je vhodný pro nejširší veřejnost. Je vhodný jak pro děti, mládež, tak i dospělé, jednotlivce, kolektivy či sportovní kluby. Využití je skutečně pestré. Chcete-li zažít netradiční zážitek v korunách stromů, lanové centrum Jungle Park je vhodnou volbou. Park je ideální pro školní výlety, protože přináší dětem dobrodružství v přírodě.

Lezecké trasy

Park nabízí hned několik lezeckých tras, které se liší obtížností a také délkou a překážkami. První je základní trasa, která je nejdelší, a  nabízí 33 překážek, které jsou zavěšené ve výšce tři až sedm metrů nad zemí. Celková délka trasy činí 356 metrů. Nejlepší dojem zanechává při nočním lezení.

Další je Bálúova Junior trasa, která je lehká a zábavná. Zahrnuje dvacet překážek o celkové délce 180 metrů. Tato trasa je určena zejména pro rodiny s menšími dětmi.

V nabídce parku je Mauglího dětská trasa určená pro nejmenší návštěvníky. Trasa je pro děti od čtyř let a zahrnuje deset lanových překážek.

Poslední trasou je Šer Chánova adrenalinová trasa, která se stala novinkou roku 2011. Jedná se o poměrně náročnou trasu zahrnující dvacet překážek s celkovou délkou 200 metrů. Tato trasa je vhodná pro zdatné a odvážné lezce. Prověříte si tak Vaši fyzickou sílu, obratnost a také taktiku.

Mapa okolí

zvětšit

Počasí

yr.no
Dnes Úterý 7.4.2020
Jasno
17°C
6°C
Srážky: 0mm
Tlak: 1032.5hPa
Vítr: 5m/s
z jiho-jiho-východu
Zítra
Středa 8.4.
Jasno
17°C
9°C
Čtvrtek
9.4.2020
Jasno
17°C
10°C
Pátek
10.4.2020
Polojasno
18°C
6°C
Sobota
11.4.2020
Polojasno
20°C
8°C

Kontakt

Adresa:
Brno 

Místa v okolí

Workout hřiště Brno - Bohunice - V areálu ZŠ a MŠ Brno - Bohunice Vedlejší 655/10 se nachází Workout hřiště postavené firmou RVL13 (Revolution 13).
Vzdálenost: 2km
Mendelovo muzeum Masarykovy univerzity Brno - Mendel museum se nachází v Brně na Mendelově náměstí.
Vzdálenost: 2km
Brno - Brno je centrem jižní Moravy a krajské město Jihomoravského kraje. S téměř 400 000 obyvateli je po Praze druhým největším městem České republiky.
Vzdálenost: 3km
Hvězdárna a planetárium Brno - Hvězdárna a planetárium Brno na vrcholu Kraví hory je nejvýše položeným bodem v okruhu několika kilometrů. Objekt planetária a hvězdárny slouží široké veřejnosti jako kulturní a vzdělávací instituce s dlouholetou tradicí, více než 60 let. 
Vzdálenost: 3km
Workout hřiště Brno - Starý Lískovec - V Brněnské části Starý Lískovec se vedle fotbalového hřiště nachází venkovní cvičiště, přístupné veřejnosti zdarma.
Vzdálenost: 3km
Palác šlechtičen - Palác šlechtičen se nachází v Brně v Kobližné ulici. Jedná se o expozici Moravského zemského muzea.
Vzdálenost: 3km
Památník Leoše Janáčka Brno - Památník Leoše Janáčka se nachází v Brně ve Smetanově ulici. Jedná se o zahradní domek, který je pod správou Moravského zemského muzea.
Vzdálenost: 3km

Nová místa

+ přidat
Rybník Staviště - Staviště je největší rybník mezi obcí Stříbřec, Mláka a Pístina, nedaleko od soutoku Nové řeky a Nežárky. Přibližně 1 km severozápadním směrem se nachází jediný jez na Nové řece - Weinzettlův mlýn. 
Rybnik Hejtman (Planá nad Lužnicí) - Rybník Hejtman naleznete v Jihočeském kraji hned dvakrát. Jeden v těsném sousedství Chlumu u Třeboně a druhý poblíž Plané nad Lužnicí. 
Buzický rybník - Buzický rybník nedaleko Blatné je svým způsobem ojedinělý. Neslouží totiž jako většina vodních ploch tohoto typu k chovu ryb, ale byl vybudován jako konečný stupeň očisty odpadních vod. 
Rybník Hliníř - Rybník Hliníř vznikl současně s Bošileckým a Ponědrážkovským rybníkem. Nachází se v zalesněné části Třeboňské pánve, nedaleko od levého břehu řeky Lužnice, která tu na svém horním toku protéká poblíž obce Ponědrážka. 

Nové ubytování

+ přidat
Hotel U Splavu, Kostelec nad Orlicí - Celoroční ubytování v 1 - 3 lůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením s možností snídaní a polopenze v rekreační oblasti města Kostelce nad Orlicí. Přímo na břehu řeky Divové Orlice. V sousedství koupaliště, tenisové kurty a půjčovna lodí. Bezprostředně kolem hotelu vedou turistické a cykloturistické stezky.
Ubytování České Budějovice - Ubytování České Budějovice patří mezi kvalitní levné penziony se snídaní, nedaleko centra města. Penzion České Budějovice akceptuje pobyt se psem po dohodě s recepcí, bezproblémová dopravní dostupnost, snadné parkování před objektem, nebo na parkovišti.
Hotel Zámek Čechtice - Zámek Čechtice se ideálně hodí jak pro víkendové pobyty a rodinnou dovolenou tak pro soukromé oslavy, setkání, svatby nebo semináře s kapacitou dvou set osob.Zámecká restaurace nabízí převážně pokrmy klasické české kuchyně připravované z čerstvých surovin od místních dodavatelů.
Statek ,,Hofje,, - Historický statek z r. 1877, renovovaný,útulný. Velká zahrada, možnost grilování i pokud spadne pár kapek deště, místo je zastřešené , velký , zastřešený bazén 10m x 5 m x 150 cm.Ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a WC. Kapacita v létě 16 osob, v zimě 12 osob, včetně přistýlek. Plně zařízená kuchyně,jídelna, obývací pokoj, herna pro děti.WI-FI, TV .

Nové restaurace

+ přidat
Pizzeria Einstein - V Pizzeria Einstein v ulici Šmeralova každý den připravují lahodnou a křupavou pizzu z nejčerstvějších surovin.
Pivnice U Karla IV. - Pivnice U Karla IV. se nachází na Praze 2 nedaleko hradu Vyšehrad. Pivnici dokresluje útulný interiér s možností využítí sklepních prostor pro soukromé a firemní akce. Pivnice mimo dobré pivo, nabízí i známá česká jídla, ale i mezinárodní kuchyni.
Vinný sklípek v srdci Slovácka - Navštivte náš nový reprezentační vinný sklípek ve Vracově, v srdci Slovácka. Sklípek se nachází v malebné vinařské uličce Cihelná přímo pod vinohrady. Představuje tak znamenitou příležitost poznat kvalitu vín Vinařství pánů z Lipé v jeho nejpřirozenějším prostředí.
Zámecká fara Vidžín - Zámecká fara Vidžín nabízí: ubytování, restauraci, zámecké prohlídky a kulturní akce.