Holetín - místa v okolí

Tisovec

Tisovec

Workout Park Hlinsko

- Workout Park Hlinsko se nachází v parku Drachtinka (ulice U Drachtinky 1307) v severní části města.
Workout Park Hlinsko

Hlinsko

Hlinsko

Mrákotín

Mrákotín

Raná u Hlinska

Raná u Hlinska

Včelákov

Včelákov

Ležáky

- Malá osada na Chrudimsku byla 24. 6. 1942 vypálena nacisty. Stalo se tak čtrnáct dní po vyhlazení Lidic jako odveta za atentát na říšského protektora Reinharda Heydricha.
Ležáky

Vojtěchov

Vojtěchov

Ski areál Hlinsko

- Překrásný, malebný kraj Českomoravské vysočiny ukrývá ve svém srdci městečko Hlinsko a na jeho okraji se podařilo vybudovat docela unikátní a především velmi významné a vyhledávané středisko sjezdového lyžování.
Ski areál Hlinsko

Prosetín u Skutče

Prosetín u Skutče

Hamry

Hamry

Rozhledna Vojtěchov

- Zajímavá rozhledna stojí mezi obcemi Vojtěchov a Kladno na Chrudimsku. Byla postavena v roce 2010, její výška je 17 metrů a jsou zde k dispozici celkem tři vyhlídkové plošiny. Ta nejvyšší se nachází 12 metrů nad zemí.
Rozhledna Vojtěchov

Vítanov

Vítanov

Studnice u Hlinska

Studnice u Hlinska

Miřetice

Miřetice

Kladno u Hlinska

Kladno u Hlinska

Jeníkov u Hlinska

Jeníkov u Hlinska

Leštinka

Leštinka

Hamerská přehrada

- Hamerská přehrada, též nazývána jako Vodní nádrž Hamry, je první přehradou na řece Chrudimce a vůbec první zemní sypanou hrází v České republice. Byla postavena v letech 1907 – 1912.
Hamerská přehrada

Pokřikov

Pokřikov

Nová místa

+ přidat
Zřícenina větrného mlýna Příčovy - Zřícenina větrného mlýna v Příčovech pochází již z doby renesance. Mlýn byl postaven přibližně na přelomu 16. a 17. století.
Zřícenina větrného mlýna Windsor - Zřícenina větrného mlýna holandského typu z roku 1843 se tyčí nedaleko města Lovosice.
Zřícenina větrného mlýna Vysoký - Zřícenina kamenného větrného mlýna holandského typu, který pochází z roku 1828, se nachází nedaleko Dětřichova u Frýdlantu.
Větrný mlýn Jindřichovice pod Smrkem - Větrný mlýn, umístěný ve skanzenu v Jindřichovicích pod Smrkem, pochází z roku 2002.

Nové ubytování

+ přidat
Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Levné ubytování České Budějovice pension Minor nabízí kvalitní pobyt za nejlepší přijatelnou cenu. Ubytování nedaleko centra města i výstaviště České Budějovice, nedaleko kolejí VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
Chalupa U Bobra - Chalupa se nachází v Beskydech. Ubytování je pro rodinku, kde mají domácí prostředí s veškerým vybavením, počet lůžek je 9 až 12 osob. Na zahradě je posezení s grilem. V blízkosti je lanová dráha na výlety na Pustevny a nejen pro děti lanový park Tarzanie.
Chata Lucie - Rodinná Chata Lucie se nachází na úpatí hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování až pro 12 osob v plně vybavené chatě. Během pobytu zajisté oceníte bezdrátový internet, saunu, gril, krb, trampolínu, v létě bazének a spoustu dalšího vybavení pro zpříjemnění pobytu.
Chata Lucie - Tato rodinná chata se nachází pod úpatí hory Říp a leží pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování na chatě až pro 12 osob. Během pobytu využijete plně vybavenou chatu se saunou, wifi, krbem, grilem, trampolínou, bazénem v létě a dalším zařízením pro zpříjemnění pobytu.

Nové restaurace

+ přidat
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz