Pension u Tučků

Poskytujeme ubytování v jednom plně vybaveným apartmánu s kapacitou max. 5 lůžek. Apartmán je umístěn v rodinném domě, který je přímo ve městě Liberec a nachází se nedaleko lyžařských areálů Ještěd a Vesec. Apartmán je vybaven kuchyňkou, jídelnou, TV, SAT, Wi-Fi internetem, koupelnou se sprchovým koutem. Veškeré zařízení je zcela nové. Parkování je umožněno na zamykatelném dvoře domu. Apartmán je vytápěn tepelným čerpadlem v součinnosti s podlahovým vytápěním, které poskytuje komfortní teplotu 21°C po celých 24 hodin.
Apartmán je vybaven kuchyňkou, jídelnou, TV, SAT, Wi-Fi internetem, koupelnou se sprchovým koutem. Veškeré zařízení je zcela nové. Parkování je umožněno na zamykatelném dvoře domu. Apartmán je vytápěn tepelným čerpadlem v součinnosti s podlahovým vytápěním, které poskytuje komfortní teplotu 21°C po celých 24 hodin. Apartmán A - 2KK Apartmán o rozloze 40 m2 - má ložnici, šatnu koupelnu a obývací pokoj s kuchyňským koutem. K apartmánu přiléhá společná předsíň s druhým apartmánem, kde lze odložit kola, lyže, sáňky, snowboardy a jiné sportovní náčiní. V ložnici je manželská postel dvojlůžko, v obývacím pokoji pohovka, která při velmi jednoduché manipulaci poskytuje plnohodnotné dvojlůžko. Tento apartmán je vhodný, jak pro rodinu s 3 dětmi, tak pro 4 dospělé.

Sportovní možnosti

Venkovní bazén
Vnitřní bazén
Billiard
Bowling
Fitcentrum
Golf
Golfový trenažér
Jízda na koni
Koupání
Kulečník
Kuželková dráha
Lyžařská škola
Lyžařský vlek
Masáže
Posilovna
Půjčovna lyží
Ricochet
Sauna
Solárium
Squash
Střelnice
Tenisová hala
Tenisový kurt
Úschovna kol

Poskytované služby a vybavení

Bezbariérový pokoj
Kuchyně
Nekuřácký objekt
Uzavřené parkování
WiFi

Okolí ubytování

Doporučujeme: Zde Vám doporučujeme pouze to, co jsme již sami vyzkoušeli a byli spokojeni. Co se týče lyžování - umístění apartmánů Vám umožní i v přezkáčích nasednout na tramvaj č.3 (zastávka vzdálená 60m) a jet na konečnou, kde již začíná SKI AREAL JEŠTĚD. Další z možností lyžování v blízkosti apartmánů je i VESECKÝ AREÁL pro vyznavače bíle stopy. A následně je zde nedaleko JIZERSKÁ MAGISTRÁLA, vyhlášené středisko zimních sportů v BEDŘICHOVĚ. Dále také nelze opomenout novou TIPSPORT ARENU, kde je nespočet možností sportovního vyžití jako například bruslení, tenis, squash, kuželky, střelnice a také příjemná restaurace. Pokud máte rádi vodní sporty, je zde již velmi známý BABYLON - nejen středisko vodních sportů, ale hlavně radovánek pro děti i dospělé. V Liberci je také městský PLAVECKÝ BAZÉN s nejdelším tobogánem v Evropě. Z restaurací bychom Vám rádi doporučili např. restauraci ZOO 1369, a to díky tomu, že zde myslí i na nejmenší v podobě dětského koutku, jak v restauraci, tak i venku. Pro příjemné posezení mohu doporučit také restauraci KAMENNÝ DVŮR, kde je výborná obsluha, ale i jídlo a příjemné prostředí, jak pro nekuřáky, tak pro kuřáky. Pro děti je výborný BABYLON, kde je nespočet dětských atrakcí. Zároveň od BABYLONU odjíždí dle JÍZDNÍHO ŘÁDU dětský autobus směr ZOO a BOTANICKÁ ZAHRADA. Nelze opomenout a nedoporučit největší a nejznámější dominantu Liberce - JEŠTĚD. Tramvají č.3 až na konečnou a následně pěšky cca 1 km k spodní stanici lanové dráhy na JEŠTĚD. Odkazy: Město Liberec Mistrovství světa 2009 Ski areál Ještěd Výsílač a hotel Ještěd ZOO Liberec Botanická zahrada Aquapark Babylon Severočeské muzeum Tipsport Arena Liberecký bazén Zámek Frýdlant Vyhlídkové lety Město Zittau Zittau úzkokolejka

Pokoje

fotopokojpočetlůžkavybavení
Pokoj 1 5

Celková kapacita objektu: 5 osob

Ceník ubytování

celoročně/apartmán/noc dospělá osoba/3 noci dítě od 3 let
Pokoj - - -
Celý objekt: 1000 Kč 300 Kč 220 Kč
Ceník:
Celkovou cenu za ubytování si můžete jednoduše vypočítat podle následujícího klíče, nebo Vám ji oznámíme v rámci rezervace mailem, případně telefonicky.

Dospělý děti nad 12 let:
480 Kč/noc za osobu při obsazení apartmánu pouze 1 dospělým.
350 Kč/noc za osobu při obsazení apartmánu 2 a více lidmi.

Děti od 3 let do 12 let:
250 Kč/noc.

Děti do 3 let:
zdarma.

Při ubytování pouze na jednu noc: příplatek 100 Kč/osobu.
Při ubytování na více než dvě noci, tedy při ubytování na tři a více nocí je cena snížená pro dospělou osobu (12 a více let) na 300,-Kč a pro dítě (3 - 12 let) na 220,-Kč.


Storno podmínky:
Zaplacená záloha na pobyt se v případě zrušení pobytu méně než 14 dnů před termínem příjezdu nevrací !!!
Platební karty nepřijímáme.

Cenu za ubytování je nutno zaplatit následovně:
záloha ve výši 100,- Kč/noc v co nejkratším termínu od rezervace připsáním na účet (pokud nebude záloha zaplacena, nebude z naší strany potvrzena rezervace)
O připsání zálohy vás budeme informovat e-mailem.
Na váš pobyt můžeme vystavit fakturu - úhrada z FKSP nebo příjmový pokladní doklad.

Mapa okolí

zvětšit

Kontakt

Adresa:
Ještědská 126/40
Liberec  46007
Web: Pension u Tučků
Email: p.tucek@email.cz
Telefon: 607587472, 607587341

Provozovatel:
Tuček Pavel
Ještědská 126/40
Liberec 7, 46007
IČ: 61557510

Místa v okolí

Veřejné bruslení Sport Park Liberec - Veřejné bruslení v Liberci má mnohaletou tradici a je velmi oblíbené. Dokazuje to vysoká návštěvnost po celou dobu tohoto sezonního sportu, tedy od října do března. 
Vzdálenost: 1km
Liberec - Liberec je statutární město na severu Čech v okrese Liberec. Má 105 000 obyvatel a je tak pátým největším českým městem ČR. Liberec je zakládajícím členem Euroregionu Nisa a od roku 2004 je i jeho hlavním městem. Liberec se v minulosti proslavil výrobou cukrovinek Lipo.
Vzdálenost: 3km
Workout hřiště Liberec - V létě 2016 nám Profitko postavilo modro-zelenou krásku v centru Liberce. :)
Vzdálenost: 2km
IQLandia (Science center IQLANDIA Liberec) - IQLANDIA je středisko neformálního vzdělávání. Sídlí v Liberci a navazuje na tradici věhlasného IQPARKu. IQLANDIA byla otevřena pro veřejnost 29.3.2014 a od té doby ji navštívilo již několik desítek tisíc návštěvníků.
Vzdálenost: 2km
Apartmány pod Ještědem - Nabízím ubytování ve dvou samostatných bytových jednotkách 2 kk pod Ještědem, 100 m od sedací lanovky Skalka.
Vzdálenost: 3km
CrossCafe - Chcete se odměnit? Najdete nás v centru Liberce, v Pražské ulici. Stačí zaskočit do naší kavárny a vychutnat si pohodlí, příjemnou atmosféru a voňavou kávu. Všechny sendviče a saláty pro vás vyrábíme čerstvé přímo na kavárně. Prostě jako doma!
Vzdálenost: 3km
Residence SALVIA - V Residenci Salvia si můžete užívat nezávislosti, kterou vám skýtají plně vybavené apartmány v kombinaci s veškerými hotelovými službami. Residence Salvia je ideální místo pro pobyt rodiny s dětmi. Přestože je residence vzdálena necelých 100 m od liberecké radnice, jde o bydlení v naprosto klidné lokalitě, ušetřené městskýchhluků. Přístup k domu je pasáží z pěší zóny v Pražské ulici. V suterénu domu je klientům k dispozici finská sauna. Bezpečíklientů chrání moderní přístupové a komunikační zařízení a kamerový systém společných prostor a exteriérů se záznamem. Parkování pro klienty je zajištěno na vlastním vyhrazenémparkovištimezi ulicemi Papírová a Lucemburská, které je nonstop sledováno kamerovým systémem se záznamem. Pětipatrová budova je vybavena moderním výtahem. Připojení ADSL - internet a telefon.
Vzdálenost: 3km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Mikulčice - Rozhledna Mikulčice je ocelová stavba, vysoká 30 metrů.
Rozhledna Holý vrch - Rozhledna Holý vrch je šest metrů vysoká dřevěná stavba z roku 2015.
Rozhledna Drahy - Rozhledna Drahy je 19 metrů vysoká stavba, která pochází z roku 2009.
Rozhledna Zlobice - Rozhledna Zlobice je jednou z vojenských staveb z doby socialismu, která byla postavena v roce 1972 jako součást výcvikového prostoru.

Nové ubytování

+ přidat
autokemp-ubytovna SK Mšeno - Nabídka ubytování v autokempu SK Mšeno ( Kokořínsko) ve zděné budově, chatkách, stálých karavanech, ale i kempu na třech rovných travnatých stání s možností napojení na elektřinu a odběru pitné vody. Kokořínsko plné skalních pískovcových útvarů. roklin, hradů a zámků.
Kralovice- Ubytování - Ubytování Kralovice - Rodinný domek na okraji města v klidné části parku. Nemovitost je určena pro 7 osob + 1x možnost přistýlky. Dvě ložnice, koupelna, WC, Kuchyně. Televize +satelit Wi-FI, Parkování na vlastním pozemku v okolí několik restaurací a koupaliště
Plasy - Nabízíme ubytování ve čtyřlůžkovém apartmá s kuchyňkou koupelnoua WC, Vybavení: Televize + satelit + Wi-Fi , zahrádka s posezením, ohniště a gril. Parkování na vlastním pozemku nebo v uzamčené garáži. Ve městě veškerá občanská vybavenost. Několik restaurací.
Kemp a hostinec na Slapnici - Kemp a hostinec Na Slapnici se nachází na území Křivoklátska, 800m od soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky, mezi obcemi Skryje a Čilá. Jedinečná přírodní rezervace Skryjská jezírka je vzdálena jen 20 minut chůze. V krajině obklopující kemp jsou trasy pro turistiku a náročnější cyklistiku. Ubytovat se v kempu můžete v 8 chatách, jejichž celková kapacita je 37 osob a v 8-10 stanech i 1-2 karavanech. www.kempnaslapnici.cz

Nové restaurace

+ přidat
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.
Hostinec U Dudka - Hostinec U Dudka www.ududka.cz je rodinná restaurace s odpoledním provozem a zaměřením na grilované speciality a kvalitu obsluhy. Našim cílem je, aby se u nás hosté cítili příjemně. Provozní doba je od 15 hodin a gril od 17 hodin každý den.