Pension u Tučků

Poskytujeme ubytování v jednom plně vybaveným apartmánu s kapacitou max. 5 lůžek. Apartmán je umístěn v rodinném domě, který je přímo ve městě Liberec a nachází se nedaleko lyžařských areálů Ještěd a Vesec. Apartmán je vybaven kuchyňkou, jídelnou, TV, SAT, Wi-Fi internetem, koupelnou se sprchovým koutem. Veškeré zařízení je zcela nové. Parkování je umožněno na zamykatelném dvoře domu. Apartmán je vytápěn tepelným čerpadlem v součinnosti s podlahovým vytápěním, které poskytuje komfortní teplotu 21°C po celých 24 hodin.
Apartmán je vybaven kuchyňkou, jídelnou, TV, SAT, Wi-Fi internetem, koupelnou se sprchovým koutem. Veškeré zařízení je zcela nové. Parkování je umožněno na zamykatelném dvoře domu. Apartmán je vytápěn tepelným čerpadlem v součinnosti s podlahovým vytápěním, které poskytuje komfortní teplotu 21°C po celých 24 hodin. Apartmán A - 2KK Apartmán o rozloze 40 m2 - má ložnici, šatnu koupelnu a obývací pokoj s kuchyňským koutem. K apartmánu přiléhá společná předsíň s druhým apartmánem, kde lze odložit kola, lyže, sáňky, snowboardy a jiné sportovní náčiní. V ložnici je manželská postel dvojlůžko, v obývacím pokoji pohovka, která při velmi jednoduché manipulaci poskytuje plnohodnotné dvojlůžko. Tento apartmán je vhodný, jak pro rodinu s 3 dětmi, tak pro 4 dospělé.

Sportovní možnosti

Venkovní bazén
Vnitřní bazén
Billiard
Bowling
Fitcentrum
Golf
Golfový trenažér
Jízda na koni
Koupání
Kulečník
Kuželková dráha
Lyžařská škola
Lyžařský vlek
Masáže
Posilovna
Půjčovna lyží
Ricochet
Sauna
Solárium
Squash
Střelnice
Tenisová hala
Tenisový kurt
Úschovna kol

Poskytované služby a vybavení

Bezbariérový pokoj
Kuchyně
Nekuřácký objekt
Uzavřené parkování
WiFi

Okolí ubytování

Doporučujeme: Zde Vám doporučujeme pouze to, co jsme již sami vyzkoušeli a byli spokojeni. Co se týče lyžování - umístění apartmánů Vám umožní i v přezkáčích nasednout na tramvaj č.3 (zastávka vzdálená 60m) a jet na konečnou, kde již začíná SKI AREAL JEŠTĚD. Další z možností lyžování v blízkosti apartmánů je i VESECKÝ AREÁL pro vyznavače bíle stopy. A následně je zde nedaleko JIZERSKÁ MAGISTRÁLA, vyhlášené středisko zimních sportů v BEDŘICHOVĚ. Dále také nelze opomenout novou TIPSPORT ARENU, kde je nespočet možností sportovního vyžití jako například bruslení, tenis, squash, kuželky, střelnice a také příjemná restaurace. Pokud máte rádi vodní sporty, je zde již velmi známý BABYLON - nejen středisko vodních sportů, ale hlavně radovánek pro děti i dospělé. V Liberci je také městský PLAVECKÝ BAZÉN s nejdelším tobogánem v Evropě. Z restaurací bychom Vám rádi doporučili např. restauraci ZOO 1369, a to díky tomu, že zde myslí i na nejmenší v podobě dětského koutku, jak v restauraci, tak i venku. Pro příjemné posezení mohu doporučit také restauraci KAMENNÝ DVŮR, kde je výborná obsluha, ale i jídlo a příjemné prostředí, jak pro nekuřáky, tak pro kuřáky. Pro děti je výborný BABYLON, kde je nespočet dětských atrakcí. Zároveň od BABYLONU odjíždí dle JÍZDNÍHO ŘÁDU dětský autobus směr ZOO a BOTANICKÁ ZAHRADA. Nelze opomenout a nedoporučit největší a nejznámější dominantu Liberce - JEŠTĚD. Tramvají č.3 až na konečnou a následně pěšky cca 1 km k spodní stanici lanové dráhy na JEŠTĚD. Odkazy: Město Liberec Mistrovství světa 2009 Ski areál Ještěd Výsílač a hotel Ještěd ZOO Liberec Botanická zahrada Aquapark Babylon Severočeské muzeum Tipsport Arena Liberecký bazén Zámek Frýdlant Vyhlídkové lety Město Zittau Zittau úzkokolejka

Pokoje

fotopokojpočetlůžkavybavení
Pokoj 1 5

Celková kapacita objektu: 5 osob

Ceník ubytování

celoročně/apartmán/noc dospělá osoba/3 noci dítě od 3 let
Pokoj - - -
Celý objekt: 1000 Kč 300 Kč 220 Kč
Ceník:
Celkovou cenu za ubytování si můžete jednoduše vypočítat podle následujícího klíče, nebo Vám ji oznámíme v rámci rezervace mailem, případně telefonicky.

Dospělý děti nad 12 let:
480 Kč/noc za osobu při obsazení apartmánu pouze 1 dospělým.
350 Kč/noc za osobu při obsazení apartmánu 2 a více lidmi.

Děti od 3 let do 12 let:
250 Kč/noc.

Děti do 3 let:
zdarma.

Při ubytování pouze na jednu noc: příplatek 100 Kč/osobu.
Při ubytování na více než dvě noci, tedy při ubytování na tři a více nocí je cena snížená pro dospělou osobu (12 a více let) na 300,-Kč a pro dítě (3 - 12 let) na 220,-Kč.


Storno podmínky:
Zaplacená záloha na pobyt se v případě zrušení pobytu méně než 14 dnů před termínem příjezdu nevrací !!!
Platební karty nepřijímáme.

Cenu za ubytování je nutno zaplatit následovně:
záloha ve výši 100,- Kč/noc v co nejkratším termínu od rezervace připsáním na účet (pokud nebude záloha zaplacena, nebude z naší strany potvrzena rezervace)
O připsání zálohy vás budeme informovat e-mailem.
Na váš pobyt můžeme vystavit fakturu - úhrada z FKSP nebo příjmový pokladní doklad.

Mapa okolí

zvětšit

Kontakt

Adresa:
Ještědská 126/40
Liberec  46007
Web: Pension u Tučků
Email: p.tucek@email.cz
Telefon: 607587472, 607587341

Provozovatel:
Tuček Pavel
Ještědská 126/40
Liberec 7, 46007
IČ: 61557510

Místa v okolí

Veřejné bruslení Sport Park Liberec - Veřejné bruslení v Liberci má mnohaletou tradici a je velmi oblíbené. Dokazuje to vysoká návštěvnost po celou dobu tohoto sezonního sportu, tedy od října do března. 
Vzdálenost: 1km
iQFABLAB chytrá dílna - Unikátní chytrá dílna v Liberci. Otevřená pro veřejnost i školy.
Vzdálenost: 2km
Liberec - Liberec je statutární město na severu Čech v okrese Liberec. Má 105 000 obyvatel a je tak pátým největším českým městem ČR. Liberec je zakládajícím členem Euroregionu Nisa a od roku 2004 je i jeho hlavním městem. Liberec se v minulosti proslavil výrobou cukrovinek Lipo.
Vzdálenost: 3km
Workout hřiště Liberec - V létě 2016 nám Profitko postavilo modro-zelenou krásku v centru Liberce. :)
Vzdálenost: 2km
iQPARK zábavní park - iQPARK naleznete v areálu Centra Babylon. Jedná se o zábavní park patřící pod science centrum iQLANDIA.
Vzdálenost: 2km
restaurace Pohoda - Nově založená restaurace Pohoda
Vzdálenost: 2km
iQLANDIA (Science center IQLANDIA Liberec) - iQLANDIA je středisko neformálního vzdělávání. Sídlí v Liberci a navazuje na tradici věhlasného iQPARKU. iQLANDIA byla otevřena pro veřejnost 29.3.2014 a od té doby ji navštívilo již několik desítek tisíc návštěvníků.
Vzdálenost: 2km

Nová místa

+ přidat
Lipová alej Brandýsek - Lipová alej v obci Brandýsek pochází z roku 1973.
Osová alej Veltrusy - Ve Veltrusích v průčelí zámku, se nachází Osová alej.
Lipová alej Lidice - V obci Lidice, nově postavené po druhé světové válce, se v ulici 10. června 1942 nachází památná lipová alej.
Alej úvalských dětí - V Úvalech u Prahy vznikla zajímavá tradice, navazující na staroslovanské zvyklosti.

Nové ubytování

+ přidat
FKK kemp Úštěk (bez plavek) - Pokud rádi trávíte volný čas v pohodě a klidu, s přátelsky naladěnými lidmi a hlavně bez oblečení, jste na správném místě. K odpočinku na Vaší dovolené nebudete potřebovat, při pobytu v našem kempu, žádné oblečení a plavky už vůbec ne. Můžete si tak užít svobodu volného těla na slunci u vody na čerstvém vzduchu Českého středohoří u břehu jezera Chmelař a historického městečka Úštěk v námi vytvořeném koutě přírody jen pro vás. FKK kemp Úštěk je naturistický kemp pouze pro naturisty, nudisty a všechny ostatní slušné naháče, kde panuje rodinná a kamarádská pohoda, na bázi úcty a vzájemné tolerance. Kemp je výhradně bez plavek. Být nahý není povinností. Každý se může pohybovat tak, jak se zrovna cítí. Pouze plavky jsou vyjma dětí zakázány. Může se tedy stát, že například večer, když se ochladí bude někdo zabalený až po uši, někdo třeba jen v triku a nebo také úplně nahý.
Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Levné ubytování České Budějovice pension Minor nabízí kvalitní pobyt za nejlepší přijatelnou cenu. Ubytování nedaleko centra města i výstaviště České Budějovice, nedaleko kolejí VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
Chalupa U Bobra - Chalupa se nachází v Beskydech. Ubytování je pro rodinku, kde mají domácí prostředí s veškerým vybavením, počet lůžek je 9 až 12 osob. Na zahradě je posezení s grilem. V blízkosti je lanová dráha na výlety na Pustevny a nejen pro děti lanový park Tarzanie.
Chata Lucie - Rodinná Chata Lucie se nachází na úpatí hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování až pro 12 osob v plně vybavené chatě. Během pobytu zajisté oceníte bezdrátový internet, saunu, gril, krb, trampolínu, v létě bazének a spoustu dalšího vybavení pro zpříjemnění pobytu.

Nové restaurace

+ přidat
Restaurace Podháj - Restaurace Podháj - Modřišice
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.