Česká republika - Místa

celá ČR

Kohoutov

Kohoutov

Kyjovská přehrada

- Kyjovská přehrada nemá nic společného s městem Kyjov na Jižní Moravě. Jedná se o vodní dílo na Sýrovém potoce na rozhraní Českého Švýcarska a Lužických hor, nedaleko Krásné Lípy.
Kyjovská přehrada

Kaceřov

Kaceřov

Ski areál Olešnice

- Skiareál Olešnice se řadí k těm oblíbeným areálům na Vysočině, které se snaží poskytnout velmi kvalitní služby. Je zde vybudován rozsáhlý systém na výrobu technického sněhu a zalyžujete si tu obvykle po celou dobu zimní sezony, od prosince až do března.
Ski areál Olešnice

Vodní nádrž Otvice

- Vodní nádrž Otvice na okraji Chomutova spadá do vodohospodářské soustavy spolu s vodními nádržemi Zaječice a Újezd. Nádrž Otvice nahradila starou zrušenou nádrž Dřínov, která byla zasypána kvůli těžbě hnědého uhlí. Nádrž je také někdy přezdívána jako Velký otvický rybník. Nedaleko odtud se nachází Kamencové jezero.
sloup vleku pro vodní lyže

Bystré

Bystré

Klíčovská alej

- V Praze Vysočanech se nachází nádherné stromořadí jírovců maďalů.
Klíčovská alej

Dub ve Včelné

- Dub ve Včelné je památný strom České republiky.
Dub ve Včelné

Kájov

Kájov

Kostel svatého Vavřince (Vavřineček) Domažlice

- Kostelík svatého Vavřince na Veselé hoře u Domažlic.
Vavřineček

Nebanice

Nebanice

Rumburk

Rumburk

Hadravova Rosička

Hadravova Rosička

Teplá

Teplá

Pňovany

Pňovany

Kněžmost

Kněžmost

Záboří

Záboří

Horní Bezděkov

Horní Bezděkov

Únějovice

Únějovice

Kamenná kašna

- Kamenná kašna v Kutné Hoře byla velkolepým dílem Matěje Rejska jak pro svůj účel, tak pro dokonalé architektonické provedení.
Kamenná kašna

Nová místa

+ přidat
Braunerova alej Babylon - V obci Babylon nedaleko Domažlic objevíte krásnou dubovou alej. Nedaleko odtud je vybudováno zajímavé přírodní bludiště.
Lipová alej na náměstí v Bítově - Nedaleko hradu Bítov, ve stejnojmenné obci, se nachází krásná lipová alej.
Lemberská lipová alej - Nedaleko zámku Lemberk se nachází nádherná lipová alej.
Lípy na Slovanském náměstí - V Brně Královo Poli na Slovanském náměstí se nachází krásná lipová alej.

Nové ubytování

+ přidat
Chalupa pro poutníky - Jedinečné místo pod Orlickými horami: prostor pro víkendová seznámení i jednoduché přespání na cestě. Setkání nezadaných, sdílení, ticho i oheň. Otevřeno jednotlivcům, dvojicím i skupinám hledajícím klid a propojení.
Chata Orion - Srdečně Vás zveme do naší zrekonstruované roubené Chaty Orion, která se nachází v oblíbené lyžařské obci Velká Úpa, patřící k městu Pec pod Sněžkou v Krkonoších.
Lašské chalupy - Dopřejte si příjemnou dovolenou v jedné z prostorných chalup, které jsou obklopeny nádhernou přírodou a nabízejí veškeré zázemí pro fantastický pobyt. Vychutnejte si klidné ráno, nadechněte se čerstvého horského vzduchu v Beskydech a užijte si společné chvíle s těmi, které máte nejraději. Díky ideální poloze v podhorské obci Kunčice pod Ondřejníkem budete mít nekonečné možnosti pro výlety a turistiku.
Chata U Koníků - Plánujete vyrazit do Krušných hor? Zveme Vás do naší Chaty U Koníků, která se nachází v klidné části obce Moldava, nedaleko hranic s Německem. Její poloha potěší všechny nadšence turistiky, cyklistiky, pohodové rekreace uprostřed přírody i milovníky zimních sportů.

Nové restaurace

+ přidat
Restaurace Podháj - Restaurace Podháj - Modřišice
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.