Parkour - workout hřiště Brno - Lesná, ul. Barvy

V městské části Brno - Lesná, v ulci Barvy, se nachází velmi pěkné parkourové hřiště.

Parkourové hřiště, které je využitelné i pro Workout, je dostupné díky dostatečnému pouličnímu osvětlení denně od 9 do 19 hodin a je střeženo kamerou.

Bylo nám sděleno doslova: Hřiště je dostupné pouze od 9-19 h a střeženo kamerou. Mimo tyto doby přijíždí Městská policie a vykazuje všechny pryč. Důvodem je paní bydlící v blízkém domě, která podávala neustále stížnosti. Tedy běžný člověk si zde v pracovní den nemůže zacvičit, protože ráno může až po 9 h a po práci již na hřiště opět nemůže.

 

 

Mapa okolí

zvětšit

Kontakt

Adresa:
Brno 

Místa v okolí

Lanové centrum Brno - Lanové centrum Brno nabízí celou řadu programů. Jedná se o netradiční sportovní areál vhodný pro mládež i dospělé.
Vzdálenost: 1km
Workout hřiště Brno - Lesná - ul. Arbesova - V městské části Brno - Lesná, v ulici Arbesova, se nachází venkovní hřiště - cvičiště.
Vzdálenost: 1km
Zahrada 5 elementů - Zahrada 5 elementů je soukromá přírodní polootevřená zahrada, která nabízí komentované prohlídky, semínkovnu, samosběr bylin nebo přebytky ze zahrady za výpomoc. Přijďte si odpočinout nebo se inspirovat.
Vzdálenost: 2km
Lesní hřiště pro Lesnou a Královo pole - Lesní hřiště bylo realizováno z participativního rozpočtu města Brna v roce 2023. Na hřišti najdete nejdelší skluzavku v Brně, balanční stezku nebo pirátskou rozhlednu.
Vzdálenost: 2km
Rozhledna Ostrá Horka - Rozhledna Ostrá horka byla postavena v roce 2008.
Vzdálenost: 3km
Veřejné bruslení Brno - Sportcentrum Lužánky - Veřejné bruslení ve Sport centru Lužánky (Eliášovy haly). V místě je zajištěno broušení bruslí. Půjčovna bruslí není k dispozici.
Vzdálenost: 3km
Minipivovar Magistr Brno - Mezi velmi významná pivovarnická sídla v České republice patří Brno, druhé největší město u nás, správní město jižní Moravy.
Vzdálenost: 4km

Nová místa

+ přidat
Bývalé nádraží Střezimíř - Střezimíř je bývalá železniční stanice na trati č. 220 Praha - České Budějovice. Jedná se o Technickou památku České republiky.
Pernštejnská podzemní vodárna - Pernštejnská podzemní vodárna je unikátní historická stavba ze 16. století.
Velký sezemický akvadukt - Velký sezemický akvadukt se dvěma mostními oblouky byl postaven, aby se mohly v tomto místě křižovat dva vodní toky - Zadní Lodranka a Mlýnský potok.
Novákovy garáže - Novákovy garáže je stavba z roku 1932. Jedná se o technickou památku České republiky.

Nové ubytování

+ přidat
FKK kemp Úštěk (bez plavek) - Pokud rádi trávíte volný čas v pohodě a klidu, s přátelsky naladěnými lidmi a hlavně bez oblečení, jste na správném místě. K odpočinku na Vaší dovolené nebudete potřebovat, při pobytu v našem kempu, žádné oblečení a plavky už vůbec ne. Můžete si tak užít svobodu volného těla na slunci u vody na čerstvém vzduchu Českého středohoří u břehu jezera Chmelař a historického městečka Úštěk v námi vytvořeném koutě přírody jen pro vás. FKK kemp Úštěk je naturistický kemp pouze pro naturisty, nudisty a všechny ostatní slušné naháče, kde panuje rodinná a kamarádská pohoda, na bázi úcty a vzájemné tolerance. Kemp je výhradně bez plavek. Být nahý není povinností. Každý se může pohybovat tak, jak se zrovna cítí. Pouze plavky jsou vyjma dětí zakázány. Může se tedy stát, že například večer, když se ochladí bude někdo zabalený až po uši, někdo třeba jen v triku a nebo také úplně nahý.
Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Levné ubytování České Budějovice pension Minor nabízí kvalitní pobyt za nejlepší přijatelnou cenu. Ubytování nedaleko centra města i výstaviště České Budějovice, nedaleko kolejí VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
Chalupa U Bobra - Chalupa se nachází v Beskydech. Ubytování je pro rodinku, kde mají domácí prostředí s veškerým vybavením, počet lůžek je 9 až 12 osob. Na zahradě je posezení s grilem. V blízkosti je lanová dráha na výlety na Pustevny a nejen pro děti lanový park Tarzanie.
Chata Lucie - Rodinná Chata Lucie se nachází na úpatí hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování až pro 12 osob v plně vybavené chatě. Během pobytu zajisté oceníte bezdrátový internet, saunu, gril, krb, trampolínu, v létě bazének a spoustu dalšího vybavení pro zpříjemnění pobytu.

Nové restaurace

+ přidat
Restaurace Podháj - Restaurace Podháj - Modřišice
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.