Ski areál Mostek

Lyžařské středisko Mostek se nachází v Krkonoších poblíž města Dvůr Králové nad Labem.

V areálu najdete jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 340m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Úprava svahu probíhá denně. Snowboarďáky ale nepotěší absence snowparku. Bohužel v areálu chybí bufet. Svačinu si tedy musíte vzít z domu

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Pohled na romanticky zasněžený Kaplička v Obřím dole určitě stojí za těch Kaplička v Obřím dole, které kvůli němu musíte odstřediska ujet.

Jak tedy arál ohodnotit? Ski areál Mostek nijak nevybočuje z běžných standartů. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Aktualní informace

Teplota: 6°C
Provoz: mimo provoz
Sníh: -
Vleků v provozu: 0/1
Podrobné info:České-Sjezdovky.cz

Mapa okolí

zvětšit

Otevírací doba

Pondělízavřeno
Úterýzavřeno
Středazavřeno
Čtvrtekzavřeno
Pátekzavřeno
Sobota9:00 - 12:30 a 12:30 - 16:00
Neděle9:00 - 12:30 a 12:30 - 16:00
Svátky9:00 - 12:30 a 12:30 - 16:00

Počasí

yr.no
Dnes Čtvrtek 22.4.2021
Polojasno
7°C
1°C
Srážky: 0mm
Tlak: 1019.1hPa
Vítr: 4.4m/s
z západo-severo-západu
Zítra
Pátek 23.4.
Polojasno
6°C
2°C
Sobota
24.4.2021
Zataženo
8°C
-2°C
Neděle
25.4.2021
Zataženo
7°C
-1°C
Pondělí
26.4.2021
Polojasno
8°C
-4°C

Kontakt

Adresa:
Mostek 147
Mostek 
Web: Ski areál Mostek
Email: lyzari@mostek.cz
Telefon: 774 121 000

Místa v okolí

Vzdálenost: 1km
Workout hřiště Mostek - Venkovní posilovna (workoutové hřiště) byla postavena v areálu fotbalového hřiště v prostoru za skateparkem koncem roku 2015.
Vzdálenost: 1km
Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 3km
Ski areál Zvičina - Středisko Zvičina se nacházelo v Krkonoších poblíž města Dvůr Králové nad Labem. Bohužel však bylo v nedávné době zrušeno. Naposledy se tu lyžovalo v roce 2015.
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 5km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Lidové sady - Rozhledna Lidové sady v Liberci pochází z roku 1901. Sloužila veřejnosti až do poloviny 50. let minulého století.
Rozhledna Liberecká výšina - Rozhledna Liberecká výšina pochází z roku 1901. V roce 2013 byla podrobena rozsáhlé rekonstrukci a dnes je přístupná veřejnosti.
Rozhledna Čebínka - Rozhledna Čebínka je 35 metrů vysoký ocelový stožár telefonních operátorů, postavený v roce 2002.
Rozhledna Ostrá Horka - Rozhledna Ostrá horka byla postavena v roce 2008.

Nové ubytování

+ přidat
Kralovice- Ubytování - Ubytování Kralovice - Rodinný domek na okraji města v klidné části parku. Nemovitost je určena pro 7 osob + 1x možnost přistýlky. Dvě ložnice, koupelna, WC, Kuchyně. Televize +satelit Wi-FI, Parkování na vlastním pozemku v okolí několik restaurací a koupaliště
Plasy - Nabízíme ubytování ve čtyřlůžkovém apartmá s kuchyňkou koupelnoua WC, Vybavení: Televize + satelit + Wi-Fi , zahrádka s posezením, ohniště a gril. Parkování na vlastním pozemku nebo v uzamčené garáži. Ve městě veškerá občanská vybavenost. Několik restaurací.
Kemp a hostinec na Slapnici - Kemp a hostinec Na Slapnici se nachází na území Křivoklátska, 800m od soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky, mezi obcemi Skryje a Čilá. Jedinečná přírodní rezervace Skryjská jezírka je vzdálena jen 20 minut chůze. V krajině obklopující kemp jsou trasy pro turistiku a náročnější cyklistiku. Ubytovat se v kempu můžete v 8 chatách, jejichž celková kapacita je 37 osob a v 8-10 stanech i 1-2 karavanech. www.kempnaslapnici.cz
Penzion Sova - Ubytování v soukromí , www.sova.unas.cz

Nové restaurace

+ přidat
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.
Hostinec U Dudka - Hostinec U Dudka www.ududka.cz je rodinná restaurace s odpoledním provozem a zaměřením na grilované speciality a kvalitu obsluhy. Našim cílem je, aby se u nás hosté cítili příjemně. Provozní doba je od 15 hodin a gril od 17 hodin každý den.