kemp Na Slapnici

Kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.

Vybavení kempu

Sezóna2023
Vybavení
RecepceRestauraceObchodToalety
KuchyňkaPrádelnaTelevizeSprchy
NádobíSpol. místnostHřištěPitná voda
LedniceElektřinaParkovištěOhniště

Ubytování:

Ubytovat se můžete v nově zrekonstruovaných 3 bungalovech s koupelnou, wc a kuchyňkou; 2 nadstandardních (s koupelnou a wc) a 4 standardních chatách (vlastní wc/koupelna v budově sociálek) a po dohodě na místech pro až 10 stanů a ve 2 karavanech.

V hlavní sezóně 2023 otvíráme kemp od 30. června a končíme 27.srpna ráno (celotýdenní provoz).
Víkendový provoz od pá 18:00 do neděle 15:00 od 13.5 v září a říjnu.
(Delší jarní či podzimní ubytování možné po osobní/e-mailové dohodě)

Uvítáme jakékoliv Vaše podněty e-mailem na.slapnici@gmail.com

Pokud si chcete prohlédnout celý kalendář s obsazeností chat ve kempu využijte

 

Stravování:

V kempu provozujeme hostinec s až 40 místy uvnitř a 40 místy na terase.
O prázdninách je hostinec je otevřený od středy do neděle od 12:00 do 22:00 (3-7.7. je otevřeno i v pondělí a úterý), mimo prázdniny pouze o víkendu pá od 18:00 do ne 15:00.
Pondělí a úterý o prázdninách jsou sanitární dny, ale v případě zájmu velkých skupin (12 osob) na týdenním menu děláme výjimky.
Hostinec je nově vybavený a zcela zrekonstruovaný s domácí kuchyní (2-3 druhy jídel, hlavní jídlo 130-220 dle typu, polévka 55-80,- Kč, pivo 11 Rakovník 38,- Kč, konev čaje/Presso 45,-Kč  raději počítejte s cca 10% nárůstem cen nápojů v roce 2023).
Lze se dopředu domluvit i na druhu jídla vč. specifik pro alergiky. Vše vaříme, pokud lze, z primárních surovin, nejsme "ohřívárna" polotovarů. Po dohodě se lze domluvit na snídani pro skupinu od 8 osob, (snídaně formou rautu cena 190,- kč/dospělá osoba, děti do 12L 120,-Kč, děti do 5 let zdarma).
V hostinci a na terase se dá připravit plocha pro hraní, divadlo či koncert.
V případě pronájmu celého kempu lze vnitřek hostince upravit na taneční sál, učebnu apod.

 

Nabídka koupání:

Koupat se můžete v nedaleké řece Berounce, či ve Zbirožském potoce

 

Nabídka sportu a zábavy:

V kempu je sportovní hřiště (nohejbal, volejbal, apod.), možnost rybaření v řece Berounce (Pokud vlastníte platné povolení), houbaření a jiných činností.

 

Nabídka turistiky: 

Okolí kempu nabízí mnoho tras pro pěší turistiku a náročnější cyklistiku. V krátkých, jednodenních výletech můžete navštívit: romantické údolí Zbirožského potoka (Skryjská Jezírka 15 min.) nyní i s bobřími hrázemi hned za kempem, jez na řece Berounce a Čechův mlýn s elektrárnou. Lze putovat podél mlýnů Zbirožského potoka (Na nejbližším mlýně Slapnice je včelí farma), na zříceninu fascinujícího hradu Týřov (Pod kterým měl chatu malíř Václav Matoušek, zvaný Fialový Poustevník), naučnou stezkou Skryjský luh (slavná paleontologická lokalita ve Skryjském kambriu) a nádherným stinným údolím Skryjského potoka. Okolí poskytuje množství cest krásnými lesy (většinou sjízdných kočárkem) se skalnatými vrcholy a hlubokými údolími i výhledy na řeku Berounku. Naučná stezka „Po stopě trilobita“ s mnoha herními a zábavnými prvky pro děti vede okolím obce Skryje (celkem 2 km). Začíná u místního muzea – Památníku Joachima Barranda.

Mapa okolí

zvětšit

Kontakt

Adresa:
Skryje če.14
Skryje  27042
Web: kemp Na Slapnici
Email: med.slapnice@gmail.com
Telefon: +420602515761

Místa v okolí

Vzdálenost: 2km
Jez Čilá (Čechův mlýn) - Jez Čilá na řece Berounce, ř. km. 77,4 s pozvolnou spádovou deskou, ale s vysokým schodem nad terénem pod jezem. Zprava řeka Berounka přijímá pod jezem Zbirožský potok a nedaleko odtud se můžete vydat na Přírodní rezervaci Skryjská jezírka. Za velké vody se jez ovšem stává velmi nebezpečným místem - tvoří se zde pod spádnicí nebezpečný válec a 27. června 2016 tu utonul vodák, který jez sjížděl vpravo po spádnici a už se nevynořil. Zachytil jej silný válec a možná se tu i zaklínil mezi balvany pod jezem. Neriskujte a za velké vody jez nesjíždějte!
Vzdálenost: 1km
Kemp a hostinec na Slapnici - Kemp a hostinec Na Slapnici se nachází na území Křivoklátska, 800m od soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky, mezi obcemi Skryje a Čilá. Jedinečná přírodní rezervace Skryjská jezírka je vzdálena jen 20 minut chůze. V krajině obklopující kemp jsou trasy pro turistiku a náročnější cyklistiku. Ubytovat se v kempu můžete v 8 chatách, jejichž celková kapacita je 37 osob a v 8-10 stanech i 1-2 karavanech. www.kempnaslapnici.cz
Vzdálenost: 1km
Vzdálenost: 1km
Tábořiště Šlovice - Tábořiště Šlovice slouží nejen jako klasický vodácký kemp, nýbrž i jako autokemp. Mohou zde parkovat karavany, je zde k dispozici pitná voda a toalety. Nedaleký Čechův mlýn na jezu Čilá byl přebudován na elektroskanzen.
Vzdálenost: 2km
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Vzdálenost: 1km
Martin Mach - Půjčovna nabzí lodě, kánoe a kajaky na řece Berounce.
Vzdálenost: 2km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Kmeťovka - Rozhledna Kmeťovka je krásná stylová dřevěná stavba o dvou vyhlídkových patrech.
Rozhledna Trchovnica - Rozhledna Trchovnica je zastřešená stavba dřevem pobité vyhlídkové věže s kamennou podezdívkou.
Rozhledna Klin - Rozhledna Klin nad Oravskou přehradou je dřevěná stavba vyhlídkové věže.
Rozhledna Brabírka - Rozhledna Brabírka je stylová dřevěná stavba na zděné podezdívce.

Nové ubytování

+ přidat
Penzion GRASEL - Ubytování v srdci České Kanady
Krkonoše - levné ubytování - ubytování v soukromí
U Mažňáka - Apartmán v rodinném domě s vlastním vchodem
Kemp Bagr Mohelnice - koupání, kempingový nábytek, stany, chatky - Morava kemp Bagr u Moravičanských jezer jen několik set metrů od města Mohelnice. Možnost využití venkovního nábytku, sportovišť. Spaní v chatkách, nebo ve stanech.

Nové restaurace

+ přidat
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz