Kluziště pro veřejnost v Praze

V Praze se otevírají kluziště pro veřejnost. Víte kam vyrazit?  I během letošní zimy se mohou Pražané těšit hned na několik kluzišť určených pro veřejnost. Sezona již na některých ledových plochách začala a bude pokračovat až do března. Projekt Kluziště Praha nabídne hned několik kluzišť, která si mohou zájemci pronajmout i na soukromou akci.

 

River Rink – nejenom kluziště

 

Mezi největší lákadla letos bude opět patřit ledová plocha River Rink v Karlíně, kde návštěvníci najdou i zateplený stylový bar s širokou nabídkou občerstvení.

 

Karlínské kluziště River Rink druhým rokem nabídne prémiové bruslení s kvalitním a pečlivě udržovaným ledem, zateplený Aprés Skate bar s gastro zónou a řadu doprovodných akcí. Návštěvníci zde mohou zavítat na veřejné bruslení kdykoliv během týdne od 10:00 do 22:00, během víkendu již od 9:00. V ranních hodinách bude ledová plocha k dispozici pro privátní rezervace. Stejně tak ji budou organizátoři nabízet k pronájmu pro speciální akce – firemní večírky, teambuildingy nebo například oslavy.

 

„Chceme návštěvníkům nabídnout zábavu na ledě i mimo něj. Proto bude součástí komplexu i letos vytápěný stan s barem, kde si přijdou na své nejenom bruslaři ale také jejich doprovod, a to i díky připravovanému programu. Naším cílem je přinést Pražanům místo, kde mohou aktivně v zimě strávit klidně celý den,“ říká Vít Bouše, organizátor projektu Kluziště Praha.

 

To není vše!

 

Nelze opomenout ani další kluziště, kde mohou návštěvníci strávit zážitky nabitý zimní den. Stačí si vybrat z ostatních lokalit, které se budou postupně otevírat. K dispozici bude kluziště na Vypichu, Letné nebo u obchodních domů na Chodově a Černém mostě. Se spuštěním ledových ploch zároveň organizátoři nabízí služby jako broušení bruslí, lekce bruslení a další. Pro více informací lze sledovat web nebo sociální sítě @kluzistepraha.

Inspiraci, na jakou plochu vyrazit, lze najít na portálu www.kluzistepraha.cz společně se základními informacemi o jednotlivých ledových plochách. Vybraná kluziště umožňují rezervaci celé ledové plochy pro sebe – ať už na firemní akci nebo třeba hobby hokej. Stejnou možnost mají školy a školky, která kluziště mohou využívat v dopoledních hodinách po rezervaci zdarma.

Mapa okolí

zvětšit

Kontakt

Adresa:
Praha 
Web: Kluziště pro veřejnost v Praze
Email: info@kluzistepraha.cz
Telefon: +420 724 856 152

Místa v okolí

Břevnovský klášter - Klášter i chrám sv. Markéty je možné kdykoliv navštívit, běžně se zde konají svatby, rodinné oslavy, konference.
Vzdálenost: 2km
Vodní nádrž Džbán - Vodní nádrž (přehrada) Džbán je druhým nejrozsáhlejším přírodním koupalištěm v Praze. (První je Hostivařská přehrada). Zaujímá rozlohu 18 hektarů, je dlouhá přibližně 800 metrů, maximální hloubka činí 7,5 metru a hráz zadrží průměrně zhruba půl milionu kubíků vody.
Vzdálenost: 2km
Rozhledna Cibulka (Praha) - Rozhledna Cibulka je postavena z kamene, je čtvercového půdorysu a na vrcholovou plošinu s cimbuřím se dostanete po zdolání 76 schodů. Kamenná stavba v neogotickém stylu je vysoká 13 metrů. 
Vzdálenost: 3km
Ladronka - Ladronka je zajímavá pražská lokalita nedaleko břevnovské vilové čtvrti s krásnou vyhlídkou na oblast Motola. Prošla před několika lety nákladnou rekonstrukcí za 74 milionů korun, dnes se zde pořádají kulturní akce (Ladronkafest, Čarodějnice na Ladronce) a přilehlý park slouží bruslařům, cyklistům a pěším turistům.
Vzdálenost: 2km
Rozhledna s tobogánem Praha Řepy - V řepském lesoparku ve stejnojmenné městské části byla vybudována v roce 2015 ocelová konstrukce vyhlídkové věže.
Vzdálenost: 3km
Workout park Fialka - Praha 6 - Řepy - V městské části Praha 6 - Řepy, v příjemném prostředí, nedaleko od BMX dráhy, se nachází velmi pěkné workout hřiště.
Vzdálenost: 3km
Pohořelec - Pohořelec je ulice a veřejné prostranství v městské části Praha 1, na okraji městské čtvrti Hradčany. Jméno této městské části bylo poprvé písemně doloženo ve 14. století. Západní část dnešní ulice Pohořelec se až do roku 1870 jmenovala U Říšské (Strahovské) brány.
Vzdálenost: 4km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Prievidza - Rozhledna nad městem Prievidza je ocelová konstrukce vyhlídkové věže se zábradlím.
Rozhledna Zliechov - Košecké Rovné - Rozhledna Zliechov - Košecké Rovné je masivní dřevěná vyhlídková stavba.
Rozhledna Malý Lubín - Rozhledna Malý Lubín je dřevěná vyhlídková věž, která poskytuje fantastický výhled do okolí.
Rozhledna Čajka v oblakoch - Rozhledna Čajka v oblakoch je obdobou rozhleden v České republice, s názvem "Stezka v oblacích".

Nové ubytování

+ přidat
Kemp Bagr Mohelnice - koupání, kempingový nábytek, stany, chatky - Morava kemp Bagr u Moravičanských jezer jen několik set metrů od města Mohelnice. Možnost využití venkovního nábytku, sportovišť. Spaní v chatkách, nebo ve stanech.
Panská sýpka - V nově zrekonstruované části Panské sýpky se nachází restaurace, na kterou navazuje salónek vhodný pro firemní večírky a útulný vinný sklípek. V letních měsících je zde příjemné posezení na zahrádce za objektem.
Hotel Perla Jizery - Stylový Hotel Perla Jizery *** se nachází v malebné vesničce Josefův Důl v Jizerských horách a rozhodně neunikne pozornosti ani náhodných turistů. Nadšení vzbudí už jeho poloha. Romantické zákoutí v horní části obce, kopce, lesy a řeka Kamenice přímo za hotelem. Sjezdovka a lyžařský vlek pro začínající i pokročilé lyžaře je od hotelu vzdálen pouhých 150 metrů!
Hotelový resort Zámek Ratměřice - Zámek Ratměřice - to je stylové ubytování uprostřed přírody, špičková gastronomie v restauraci Sequoia a místo plné zážitků! Pořádáme svatby, společenské a firemní akce. Odložte na chvíli starosti stranou a nechejte se u nás hýčkat.

Nové restaurace

+ přidat
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.