Ski areál Červená Voda

Skiareál Červená Voda je renomovaný areál Orlických hor, který se může pochlubit kvalitou služeb na velmi vysoké úrovni.

Webkamery

Základ areálu tvoří dvě nejdelší sjezdové tratě v Orlických horách - sjezdovka Mlýnice, označená červeným stupněm, a sjezdovka Heroltická, značená jako pozvolnější modrá. Obě sjezdovky přesahují svou délkou dva kilometry a i když tu lyžuje mnoho zájemců o tento krásný sport, lyžaři se rozprostřou po celé ploše sjezdovek a netvoří se tu na tratích žádné zácpy. Červená sjezdovka Mlýnice má zajímavé přechody s ostřejším spádem vrchní a spodní části. Samozřejmostí je propracovaný zasněžovací systém, který dokáže vytvořit dostatek technického sněhu pro celou zimní sezonu. Doprava lyžařů na vrchol Bukové hory je realizována komfortní moderní sedačkovou lanovou drahou.

Dalším zajímavým tahounem ve středisku je velmi kvalitní a precizně stavěný dlouhý snowpark (délka 1200 metrů). Nejmenším lyžařům a začátečníkům slouží dětská sjezdovka a Kidpark. Na své si tu přijdou i běžkaři, pro něž se uprravují desítky kilometrů běžeckých stop. Ski areál Červená Voda disponuje lyžařskou školou a nechybí ani půjčovna sportovního vybavení, skiservis a testcentrum. Restaurační služby řeší nově dokončená stylová restaurace.

Středisko je vzájemně propojeno společnými skipasy a také lanovými drahami a sjízdnými propojkami se skiareálem Čenkovice a tvoří společný skiresort Buková hora. 

 

 

 

Aktualní informace

Teplota: 1°C
Provoz: mimo provoz
Sníh: -
Vleků v provozu: 0/2
Podrobné info:České-Sjezdovky.cz

Mapa okolí

zvětšit

Otevírací doba

Pondělí8:00 - 16:00
Úterý8:00 - 16:00
Středa8:00 - 16:00
Čtvrtek8:00 - 16:00
Pátek8:00 - 16:00
Sobota8:00 - 16:00
Neděle8:00 - 16:00
Svátky8:00 - 16:00

Počasí

yr.no
Dnes Středa 21.4.2021
Deštivo
11°C
4°C
Srážky: 2.3mm
Tlak: 1014.9hPa
Vítr: 3.5m/s
z západo-severo-západu
Zítra
Čtvrtek 22.4.
Polojasno
5°C
0°C
Pátek
23.4.2021
Polojasno
4°C
0°C
Sobota
24.4.2021
Polojasno
5°C
0°C
Neděle
25.4.2021
Polojasno
6°C
-3°C

Kontakt

Adresa:
SKI Park Červená Voda - Mlýnický Dvůr 61
Červená Voda 
Web: Ski areál Červená Voda
Email: prochazka@skiparkcervenavoda.cz
Telefon: 606 039 151

Místa v okolí

Ski areál Heroltice - Středisko Heroltice se nachází v Orlických horách nedaleko města Lanškroun v okrese Šumperk. Bohužel však středisko není příliš vybavené.
Vzdálenost: 3km
Ski areál Čenkovice - Skiareál Čenkovice spolu s areálem Červená Voda dnes tvoří zajímavé středisko v Orlických horách. Oba lyžařské areály se sloučily v jedno centrum lyžování pod Bukovou horou – Čenkovice najdete na její severozápadní straně, z jižních a východních směrů k ní směřuje lanovka z Červené Vody. Zdejší areál je největším lyžařským střediskem v Pardubickém kraji a řadí se mezi prvních pět lyžařských lokalit s nejčistším vzduchem v České republice.
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Apartmán U Růčků - Pronájem apartmánu
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 5km
Ski areál Ovaz Výprachtice - Zimní areál Ovaz Výprachtice se nachází v Orlických horách nedaleko města Lanškroun v okrese Šumperk.
Vzdálenost: 5km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Lidové sady - Rozhledna Lidové sady v Liberci pochází z roku 1901. Sloužila veřejnosti až do poloviny 50. let minulého století.
Rozhledna Liberecká výšina - Rozhledna Liberecká výšina pochází z roku 1901. V roce 2013 byla podrobena rozsáhlé rekonstrukci a dnes je přístupná veřejnosti.
Rozhledna Čebínka - Rozhledna Čebínka je 35 metrů vysoký ocelový stožár telefonních operátorů, postavený v roce 2002.
Rozhledna Ostrá Horka - Rozhledna Ostrá horka byla postavena v roce 2008.

Nové ubytování

+ přidat
Kralovice- Ubytování - Ubytování Kralovice - Rodinný domek na okraji města v klidné části parku. Nemovitost je určena pro 7 osob + 1x možnost přistýlky. Dvě ložnice, koupelna, WC, Kuchyně. Televize +satelit Wi-FI, Parkování na vlastním pozemku v okolí několik restaurací a koupaliště
Plasy - Nabízíme ubytování ve čtyřlůžkovém apartmá s kuchyňkou koupelnoua WC, Vybavení: Televize + satelit + Wi-Fi , zahrádka s posezením, ohniště a gril. Parkování na vlastním pozemku nebo v uzamčené garáži. Ve městě veškerá občanská vybavenost. Několik restaurací.
Kemp a hostinec na Slapnici - Kemp a hostinec Na Slapnici se nachází na území Křivoklátska, 800m od soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky, mezi obcemi Skryje a Čilá. Jedinečná přírodní rezervace Skryjská jezírka je vzdálena jen 20 minut chůze. V krajině obklopující kemp jsou trasy pro turistiku a náročnější cyklistiku. Ubytovat se v kempu můžete v 8 chatách, jejichž celková kapacita je 37 osob a v 8-10 stanech i 1-2 karavanech. www.kempnaslapnici.cz
Penzion Sova - Ubytování v soukromí , www.sova.unas.cz

Nové restaurace

+ přidat
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.
Hostinec U Dudka - Hostinec U Dudka www.ududka.cz je rodinná restaurace s odpoledním provozem a zaměřením na grilované speciality a kvalitu obsluhy. Našim cílem je, aby se u nás hosté cítili příjemně. Provozní doba je od 15 hodin a gril od 17 hodin každý den.