Ski areál Červená Voda

Skiareál Červená Voda je renomovaný areál Orlických hor, který se může pochlubit kvalitou služeb na velmi vysoké úrovni.

Webkamery

Základ areálu tvoří dvě nejdelší sjezdové tratě v Orlických horách - sjezdovka Mlýnice, označená červeným stupněm, a sjezdovka Heroltická, značená jako pozvolnější modrá. Obě sjezdovky přesahují svou délkou dva kilometry a i když tu lyžuje mnoho zájemců o tento krásný sport, lyžaři se rozprostřou po celé ploše sjezdovek a netvoří se tu na tratích žádné zácpy. Červená sjezdovka Mlýnice má zajímavé přechody s ostřejším spádem vrchní a spodní části. Samozřejmostí je propracovaný zasněžovací systém, který dokáže vytvořit dostatek technického sněhu pro celou zimní sezonu. Doprava lyžařů na vrchol Bukové hory je realizována komfortní moderní sedačkovou lanovou drahou.

Dalším zajímavým tahounem ve středisku je velmi kvalitní a precizně stavěný dlouhý snowpark (délka 1200 metrů). Nejmenším lyžařům a začátečníkům slouží dětská sjezdovka a Kidpark. Na své si tu přijdou i běžkaři, pro něž se uprravují desítky kilometrů běžeckých stop. Ski areál Červená Voda disponuje lyžařskou školou a nechybí ani půjčovna sportovního vybavení, skiservis a testcentrum. Restaurační služby řeší nově dokončená stylová restaurace.

Středisko je vzájemně propojeno společnými skipasy a také lanovými drahami a sjízdnými propojkami se skiareálem Čenkovice a tvoří společný skiresort Buková hora. 

 

 

 

Aktualní informace

Provoz: mimo provoz
Sníh: -
Vleků v provozu: 0/2
Podrobné info:České-Sjezdovky.cz

Mapa okolí

zvětšit

Otevírací doba

Pondělí8:00 - 16:00
Úterý8:00 - 16:00
Středa8:00 - 16:00
Čtvrtek8:00 - 16:00
Pátek8:00 - 16:00
Sobota8:00 - 16:00
Neděle8:00 - 16:00
Svátky8:00 - 16:00

Kontakt

Adresa:
SKI Park Červená Voda - Mlýnický Dvůr 61
Červená Voda 
Web: Ski areál Červená Voda
Email: prochazka@skiparkcervenavoda.cz
Telefon: 606 039 151

Místa v okolí

Ski areál Heroltice - Středisko Heroltice se nachází v Orlických horách nedaleko města Lanškroun v okrese Šumperk. Bohužel však středisko není příliš vybavené.
Vzdálenost: 3km
Ski areál Čenkovice - Skiareál Čenkovice spolu s areálem Červená Voda dnes tvoří zajímavé středisko v Orlických horách. Oba lyžařské areály se sloučily v jedno centrum lyžování pod Bukovou horou – Čenkovice najdete na její severozápadní straně, z jižních a východních směrů k ní směřuje lanovka z Červené Vody. Zdejší areál je největším lyžařským střediskem v Pardubickém kraji a řadí se mezi prvních pět lyžařských lokalit s nejčistším vzduchem v České republice.
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Apartmán U Růčků - Pronájem apartmánu
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 5km
Ski areál Ovaz Výprachtice - Zimní areál Ovaz Výprachtice se nachází v Orlických horách nedaleko města Lanškroun v okrese Šumperk.
Vzdálenost: 5km

Nová místa

+ přidat
Klen na Horní Sněžné - Nedaleko Volar se nachází mohutný javor klen, chráněný jako památný strom.
Borovice Jeffreyova - Mezi Horní Planou a Novou Pecí na Šumavě, na levém břehu přehrady Lipno, objevíte krásný exemplář státem chráněného stromu borovice Jeffreyova.
Stromořadí nad zámeckou zahradou v Českém Krumlově - Nad zámeckou zahradou v Českém Krumlově objevíte poněkud opomíjené stromořadí.
Lípa Velkolistá ve Zlaté Koruně - V sousedství kláštera Zlatá Koruna se nachází památná lípa velkolistá.

Nové ubytování

+ přidat
Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Levné ubytování České Budějovice pension Minor nabízí kvalitní pobyt za nejlepší přijatelnou cenu. Ubytování nedaleko centra města i výstaviště České Budějovice, nedaleko kolejí VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
Chalupa U Bobra - Chalupa se nachází v Beskydech. Ubytování je pro rodinku, kde mají domácí prostředí s veškerým vybavením, počet lůžek je 9 až 12 osob. Na zahradě je posezení s grilem. V blízkosti je lanová dráha na výlety na Pustevny a nejen pro děti lanový park Tarzanie.
Chata Lucie - Rodinná Chata Lucie se nachází na úpatí hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování až pro 12 osob v plně vybavené chatě. Během pobytu zajisté oceníte bezdrátový internet, saunu, gril, krb, trampolínu, v létě bazének a spoustu dalšího vybavení pro zpříjemnění pobytu.
Chata Lucie - Tato rodinná chata se nachází pod úpatí hory Říp a leží pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování na chatě až pro 12 osob. Během pobytu využijete plně vybavenou chatu se saunou, wifi, krbem, grilem, trampolínou, bazénem v létě a dalším zařízením pro zpříjemnění pobytu.

Nové restaurace

+ přidat
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz