Ski areál Kocourov

Skiareál Kocourov nepatří k typickým horským lyžařským oblastem, jedná se o jednu sjezdovou trať a kratší snowpark, ale majitelé areálu a zdejší personál z něj vybudovali obrovským úsilím vyhlášené místo pro pohodové lyžování, které je svou kvalitou proslulé široko daleko.

Webkamery

Jestliže to dovolí povětrnostní podmínky, je zde využíváno doslova každé volné minuty k tomu, aby se vyráběl technický sníh. O pravidenou úpravu svahu se stará sněžná rolba a sjezdovku dlouhou 600 metrů obsluhuje jeden talířový vlek typu Poma. 

Středisko je vybaveno dalšími službami - půjčovnou lyžařského a snowboardového vybavení, dětskou lyžařskou školičkou, skiservisem a také velmi pěkným objektem pro stravování s vyhřívanou jídelnou a venkovní terasou. Automobil bez problémů zaparkujete zdarma na nedalekém parkovišti.

Na oficiálních webových stránkách Skiareálu Kocourov se vždy dozvíte v dostatečném předstihu aktuální informace o provozu a další podstatná fakta o tomto zaímavém a vyhledávaném místě pro lyžování.

 

 

 

Aktualní informace

Provoz: mimo provoz
Sníh: -
Vleků v provozu: 0/2
Podrobné info:České-Sjezdovky.cz

Mapa okolí

zvětšit

Otevírací doba

Pondělí13:00 - 17:00 a 17:00 - 20:30
Úterý13:00 - 17:00 a 17:00 - 20:30
Středa9:30 - 17:00 a 17:00 - 20:30
Čtvrtek9:30 - 17:00 a 17:00 - 20:30
Pátek9:30 - 17:00 a 17:00 - 20:30
Sobota9:00 - 17:00 a 17:00 - 20:30
Neděle9:00 - 17:00
Svátky9:00 - 17:00

Kontakt

Adresa:
Kocourov 36
Mochtín 
Web: Ski areál Kocourov
Email: hajkova.kocourov@seznam.cz
Telefon: 777 164 469

Místa v okolí

Vzdálenost: 3km
Studánka Klenovka - Studánka se nachází v lese pod vysílačem Barák
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 6km
Vzdálenost: 6km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Prievidza - Rozhledna nad městem Prievidza je ocelová konstrukce vyhlídkové věže se zábradlím.
Rozhledna Zliechov - Košecké Rovné - Rozhledna Zliechov - Košecké Rovné je masivní dřevěná vyhlídková stavba.
Rozhledna Malý Lubín - Rozhledna Malý Lubín je dřevěná vyhlídková věž, která poskytuje fantastický výhled do okolí.
Rozhledna Čajka v oblakoch - Rozhledna Čajka v oblakoch je obdobou rozhleden v České republice, s názvem "Stezka v oblacích".

Nové ubytování

+ přidat
Kemp Bagr Mohelnice - koupání, kempingový nábytek, stany, chatky - Morava kemp Bagr u Moravičanských jezer jen několik set metrů od města Mohelnice. Možnost využití venkovního nábytku, sportovišť. Spaní v chatkách, nebo ve stanech.
Panská sýpka - V nově zrekonstruované části Panské sýpky se nachází restaurace, na kterou navazuje salónek vhodný pro firemní večírky a útulný vinný sklípek. V letních měsících je zde příjemné posezení na zahrádce za objektem.
Hotel Perla Jizery - Stylový Hotel Perla Jizery *** se nachází v malebné vesničce Josefův Důl v Jizerských horách a rozhodně neunikne pozornosti ani náhodných turistů. Nadšení vzbudí už jeho poloha. Romantické zákoutí v horní části obce, kopce, lesy a řeka Kamenice přímo za hotelem. Sjezdovka a lyžařský vlek pro začínající i pokročilé lyžaře je od hotelu vzdálen pouhých 150 metrů!
Hotelový resort Zámek Ratměřice - Zámek Ratměřice - to je stylové ubytování uprostřed přírody, špičková gastronomie v restauraci Sequoia a místo plné zážitků! Pořádáme svatby, společenské a firemní akce. Odložte na chvíli starosti stranou a nechejte se u nás hýčkat.

Nové restaurace

+ přidat
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.