Ski areál Ještěd

Ještěd patří k nejznámějším vrcholům v České republice a zdejší lyžařský areál se bezpochyby řadí mezi moderní rozsáhlá střediska zimních sportů.

Webkamery

Byly zde vybudovány 4 lanové dráhy a 6 vleků a celkem 13 kilometrů sjezdových tratí všech obtížností. Nechybí tu ani dětský lyžařský park a snowpark. Kabinková lanovka k horskému hotelu Ještěd je v provozu po celý rok.

Téměř všechny sjezdovky jsou pochopitelně pravidelně strojově upravovány a většina z nich je zasněžována technickým sněhem. Červená sjezdovka F10 je osvětlena pro večerní lyžování. Ve středisku nemohou chybět půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařská škola, skiservis, testcentrum a samozřejmě také velkokapacitní bezplatné parkoviště pro 600 vozidel.

Vynikajícím způsobem jsou vyřešeny restaurační služby, můžete si zvolit jedno ze šesti bister nebo některou z pěti restaurací.

 

 

 

Aktualní informace

Provoz: mimo provoz
Sníh: -
Vleků v provozu: 1/10
Podrobné info:České-Sjezdovky.cz

Mapa okolí

zvětšit

Otevírací doba

Pondělí8:00 - 15:00
Úterý8:00 - 15:00
Středa8:00 - 15:00 a 17:00 - 20:00
Čtvrtek8:00 - 15:00
Pátek8:00 - 15:00 a 17:00 - 20:00
Sobota8:00 - 15:00 a 17:00 - 20:00
Neděle8:00 - 15:00
Svátky8:00 - 15:00

Kontakt

Adresa:
Sportovní areál Ještěd a.s. Jablonecká 41
Liberec 
Web: Ski areál Ještěd
Email: info@skijested.cz
Telefon: +420 737 222 499

Místa v okolí

Apartmány pod Ještědem - Nabízím ubytování ve dvou samostatných bytových jednotkách 2 kk pod Ještědem, 100 m od sedací lanovky Skalka.
Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 3km
Pension u Tučků - Poskytujeme ubytování v jednom plně vybaveným apartmánu s kapacitou max. 5 lůžek. Apartmán je umístěn v rodinném domě, který je přímo ve městě Liberec a nachází se nedaleko lyžařských areálů Ještěd a Vesec. Apartmán je vybaven kuchyňkou, jídelnou, TV, SAT, Wi-Fi internetem, koupelnou se sprchovým koutem. Veškeré zařízení je zcela nové. Parkování je umožněno na zamykatelném dvoře domu. Apartmán je vytápěn tepelným čerpadlem v součinnosti s podlahovým vytápěním, které poskytuje komfortní teplotu 21°C po celých 24 hodin.
Vzdálenost: 4km
Veřejné bruslení Sport Park Liberec - Veřejné bruslení v Liberci má mnohaletou tradici a je velmi oblíbené. Dokazuje to vysoká návštěvnost po celou dobu tohoto sezonního sportu, tedy od října do března. 
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 5km
iQFABLAB chytrá dílna - Unikátní chytrá dílna v Liberci. Otevřená pro veřejnost i školy.
Vzdálenost: 5km
restaurace Pohoda - Nově založená restaurace Pohoda
Vzdálenost: 5km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Tvrdošín - Oravice 2 - Rozhledna Oravice je dřevěná stavba vyhlídkové věže.
Rozhledna Tvrdošín - Oravice - Rozhledna Tvrdošín - Oravice je vlastně pozorovatelna přírodních krás v blízkém okolí.
Rozhledna Skorušina - Rozhledna Skorušina je ocelový vyhlídkový stožár o dvou patrech.
Rozhledna pri Hviezdoslavovej horárni - Tato menší dřevěná rozhledna poskytuje celkem zajímavý výhled do blízkého okolí.

Nové ubytování

+ přidat
Penzion GRASEL - Ubytování v srdci České Kanady
Krkonoše - levné ubytování - ubytování v soukromí
U Mažňáka - Apartmán v rodinném domě s vlastním vchodem
Kemp Bagr Mohelnice - koupání, kempingový nábytek, stany, chatky - Morava kemp Bagr u Moravičanských jezer jen několik set metrů od města Mohelnice. Možnost využití venkovního nábytku, sportovišť. Spaní v chatkách, nebo ve stanech.

Nové restaurace

+ přidat
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz