Pivovar Faltus

Pivovar Faltus v České Třebové navázal na 140 let dlouhou tradici. Vaří se tu dnes pivo opět z českých surovin a českotřebovské kvalitní vody.

Veškeré vybavení pivovarského provozu je z nerezové oceli, vyprodukuje se zde 1000 hektolitrů piva za rok. Základní produktová řada piv se vaří pod ochrannou známkou KOHOUT a speciální výrobky nesou jména většinou podle rodinných příslušníků majitele pivovaru.

Součástí areálu je i stylová restaurace a penzion. Restaurace byla otevřena, stejně jako pivovar, v květnu 2012, nachází se poblíž Starého náměstí a kromě zdejšího piva si zde pochutnáte v první řadě na výborné staročeské kuchyni. Celková kapacita restaurace je 80 míst a její prostory jsou pochopitelně rozděleny na kuřáckou a nekuřáckou část. V prvním patře objektu je v provozu v zimním období i pivnice pro zhruba 70 osob. Je zde i multifunkční oddělený salónek pro slavnostní příležitosti (svatby, firemní akce, rodinné oslavy, večírky, maturitní srazy, školení a pod.) Ubytování hostů zajišťuje moderní penzion v útulně vybavených apartmánech.

 

 

 

 

 

Mapa okolí

zvětšit

Počasí

yr.no
Dnes Neděle 16.5.2021
Polojasno
15°C
9°C
Srážky: 0mm
Tlak: 1005.9hPa
Vítr: 3.5m/s
z západu
Zítra
Pondělí 17.5.
Deštivo
13°C
10°C
Úterý
18.5.2021
Skoro jasno
13°C
8°C
Středa
19.5.2021
Polojasno
10°C
6°C
Čtvrtek
20.5.2021
Polojasno
14°C
8°C

Kontakt

Adresa:
Moravská 207
Česká Třebová 
Web: Pivovar Faltus
Email: restaurace@pivovar-faltus.cz
Telefon: 725 746 528

Místa v okolí

Česká Třebová - Město Česká Třebová je domovem pro 16 tisíc obyvatel. Českou Třebovou znají mnozí z Vás především jako významný železniční uzel, ale kromě železnice vystavěné již v roce 1845 se město může pochlubit mnoha historickými památkami a rozmanitým kulturním a sportovním vyžitím. V roce 1995 bylo městské centrum vyhlášeno městskou památkovou zónou.
Vzdálenost: 1km
Lanové centrum Peklák - Lanové centrum Peklák se nachází ve spodní části na pravé straně ski areálu Peklák. Je vsazeno do krásného prostředí lesa.
Vzdálenost: 2km
Ski areál Peklák - Skiareál Peklák na okraji města Česká Třebová je vyhlášeným lyžařským areálem v Orlických horách.
Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 5km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Mikulčice - Rozhledna Mikulčice je ocelová stavba, vysoká 30 metrů.
Rozhledna Holý vrch - Rozhledna Holý vrch je šest metrů vysoká dřevěná stavba z roku 2015.
Rozhledna Drahy - Rozhledna Drahy je 19 metrů vysoká stavba, která pochází z roku 2009.
Rozhledna Zlobice - Rozhledna Zlobice je jednou z vojenských staveb z doby socialismu, která byla postavena v roce 1972 jako součást výcvikového prostoru.

Nové ubytování

+ přidat
autokemp-ubytovna SK Mšeno - Nabídka ubytování v autokempu SK Mšeno ( Kokořínsko) ve zděné budově, chatkách, stálých karavanech, ale i kempu na třech rovných travnatých stání s možností napojení na elektřinu a odběru pitné vody. Kokořínsko plné skalních pískovcových útvarů. roklin, hradů a zámků.
Kralovice- Ubytování - Ubytování Kralovice - Rodinný domek na okraji města v klidné části parku. Nemovitost je určena pro 7 osob + 1x možnost přistýlky. Dvě ložnice, koupelna, WC, Kuchyně. Televize +satelit Wi-FI, Parkování na vlastním pozemku v okolí několik restaurací a koupaliště
Plasy - Nabízíme ubytování ve čtyřlůžkovém apartmá s kuchyňkou koupelnoua WC, Vybavení: Televize + satelit + Wi-Fi , zahrádka s posezením, ohniště a gril. Parkování na vlastním pozemku nebo v uzamčené garáži. Ve městě veškerá občanská vybavenost. Několik restaurací.
Kemp a hostinec na Slapnici - Kemp a hostinec Na Slapnici se nachází na území Křivoklátska, 800m od soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky, mezi obcemi Skryje a Čilá. Jedinečná přírodní rezervace Skryjská jezírka je vzdálena jen 20 minut chůze. V krajině obklopující kemp jsou trasy pro turistiku a náročnější cyklistiku. Ubytovat se v kempu můžete v 8 chatách, jejichž celková kapacita je 37 osob a v 8-10 stanech i 1-2 karavanech. www.kempnaslapnici.cz

Nové restaurace

+ přidat
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.
Hostinec U Dudka - Hostinec U Dudka www.ududka.cz je rodinná restaurace s odpoledním provozem a zaměřením na grilované speciality a kvalitu obsluhy. Našim cílem je, aby se u nás hosté cítili příjemně. Provozní doba je od 15 hodin a gril od 17 hodin každý den.