Pivovar Faltus

Pivovar Faltus v České Třebové navázal na 140 let dlouhou tradici. Vaří se tu dnes pivo opět z českých surovin a českotřebovské kvalitní vody.

Veškeré vybavení pivovarského provozu je z nerezové oceli, vyprodukuje se zde 1000 hektolitrů piva za rok. Základní produktová řada piv se vaří pod ochrannou známkou KOHOUT a speciální výrobky nesou jména většinou podle rodinných příslušníků majitele pivovaru.

Součástí areálu je i stylová restaurace a penzion. Restaurace byla otevřena, stejně jako pivovar, v květnu 2012, nachází se poblíž Starého náměstí a kromě zdejšího piva si zde pochutnáte v první řadě na výborné staročeské kuchyni. Celková kapacita restaurace je 80 míst a její prostory jsou pochopitelně rozděleny na kuřáckou a nekuřáckou část. V prvním patře objektu je v provozu v zimním období i pivnice pro zhruba 70 osob. Je zde i multifunkční oddělený salónek pro slavnostní příležitosti (svatby, firemní akce, rodinné oslavy, večírky, maturitní srazy, školení a pod.) Ubytování hostů zajišťuje moderní penzion v útulně vybavených apartmánech.

 

 

 

 

 

Mapa okolí

zvětšit

Počasí

yr.no
Dnes Neděle 29.11.2020
Déšť se sněhem
1°C
0°C
Srážky: 0.8mm
Tlak: 1023.7hPa
Vítr: 4.7m/s
z západo-severo-západu
Zítra
Pondělí 30.11.
Zataženo
1°C
-1°C
Úterý
1.12.2020
Zataženo
-2°C
-2°C
Středa
2.12.2020
Skoro jasno
1°C
-5°C
Čtvrtek
3.12.2020
Zataženo
0°C
1°C

Kontakt

Adresa:
Moravská 207
Česká Třebová 
Web: Pivovar Faltus
Email: restaurace@pivovar-faltus.cz
Telefon: 725 746 528

Místa v okolí

Česká Třebová - Město Česká Třebová je domovem pro 16 tisíc obyvatel. Českou Třebovou znají mnozí z Vás především jako významný železniční uzel, ale kromě železnice vystavěné již v roce 1845 se město může pochlubit mnoha historickými památkami a rozmanitým kulturním a sportovním vyžitím. V roce 1995 bylo městské centrum vyhlášeno městskou památkovou zónou.
Vzdálenost: 1km
Lanové centrum Peklák - Lanové centrum Peklák se nachází ve spodní části na pravé straně ski areálu Peklák. Je vsazeno do krásného prostředí lesa.
Vzdálenost: 2km
Ski areál Peklák - Skiareál Peklák na okraji města Česká Třebová je vyhlášeným lyžařským areálem v Orlických horách.
Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 5km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Pod Vojanskú - Rozhledna Pod Vojanskú je vyhlídková věž ze smrkového dřeva, vysoká 13 metrů.
Rozhledna Obecnice - Rozhledna Obecnice pochází z roku 2011. Byla postavena ze smrkových trámků ve shodném projektu s dalšími pěti rozhlednami, které tvoří součást tzv. Mikroregionu Východní Slovácko.
Workout Bošovice - Když sem jel okolo, zahlídl jsem v těchto místech nějaké hrazdy, nevím přesně, o co go..
Workout Svatobořice-Mistřín - Nový a dobře vybavený workout (cca od 2018/19) hned u cyklostezky. Najdete tam všechno. Hodně hrazd, bradla, stalky, kruhy. Jediná nevýhoda je, že když je hezky, tak se tam nahrne spousta děcek.

Nové ubytování

+ přidat
Penzion Sova - Ubytování v soukromí , www.sova.unas.cz
Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h. - Nabízíme sportovně koncipované ubytování v srdci Orlických hor s všudepřítomnou přírodou. Přes léto ideální místo na turistiku a cyklistiku, v zimě v bezprostřední blízkosti sjezdovek. Ideální ubytování pro rodiny s dětmi, partu turistů, nebo třeba sportovní kluby.
Kemp Řevnice - Kemp Řevnice - ubytování v chatkách a maringotkách. Vhodné pro rodiny s dětmi, turisty a cykloturisty.
Hotel U Splavu, Kostelec nad Orlicí - Celoroční ubytování v 1 - 3 lůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením s možností snídaní a polopenze v rekreační oblasti města Kostelce nad Orlicí. Přímo na břehu řeky Divové Orlice. V sousedství koupaliště, tenisové kurty a půjčovna lodí. Bezprostředně kolem hotelu vedou turistické a cykloturistické stezky.

Nové restaurace

+ přidat
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.
Hostinec U Dudka - Hostinec U Dudka www.ududka.cz je rodinná restaurace s odpoledním provozem a zaměřením na grilované speciality a kvalitu obsluhy. Našim cílem je, aby se u nás hosté cítili příjemně. Provozní doba je od 15 hodin a gril od 17 hodin každý den.
Pizzeria Einstein - V Pizzeria Einstein v ulici Šmeralova každý den připravují lahodnou a křupavou pizzu z nejčerstvějších surovin.