Půjčovna Rebeka - místa v okolí
Kladno
- Kladno je okresní město na severovýchodě Středočeského kraje. Leží 25 km severozápadně od Prahy. Žije zde více než 70 tisíc obyvatel. Kladno nejvíce proslavily ocelárny Poldi, těžba černého uhlí a hokej.
Park Zoologická
- V Kladně se nad Sítenským údolím nachází parková zóna s herními prvky.
Medvědárium Kladno
- V Kladně bylo v roce 2001 vybudováno medvědárium.
Rozhledna Kožová hora
- Rozhledna Kožová hora (často nazývána i jako Kožovka) je zajímavým vyhlídkovým bodem u města Kladna. Nachází se necelé 2 km od jižního okraje města v zalesněném návrší Kožová hora, nedaleko od letiště Aeroklubu Kladno.
Veřejné bruslení Kladno
- Veřejné bruslení v městě Kladně organizuje správa městského zimního stadionu.
U Divišů
- Zveme Vás do restaurace U Divišů, která nabízí příjemné vnitřní i venkovní posezení, dobré jídlo za skvělou cenu polední menu od 89,- a speciality jako kapří hranolky. Najdete nás na Hlavní třídě v Kladně. Tešíme se
Workout Park Kladno
- Dlouho očekávaný projekt venkovního cvičiště v městě Kladně se proměnil ve skutečnost. Moderní Street Workout Park tu postavila firma RVL13 (Revolution 13).
Aquapark Kladno
- Kladenský aquapark je součástí sportovně rekreačního komplexu na západním okraji města. Seskupení sportovišť nejrůznějšího druhu nabízí široké možnosti vyžití, je zde atletický stadion, fotbalový stadion, tenisové kurty, hokejbalová aréna, hokejový stadion, cyklostezka, in-line dráha, trampolínový park, letní koupaliště, sportovní hala, venkovní hřiště a také moderní aquapark, a to vše je posazeno do příjemného prostředí lesoparku Lapák.
Hřebeč
- Obec Hřebeč se nachází zhruba 1 km od okraje města Kladna. Na začátku roku 2016 žilo ve Hřebči 2064 obyvatel. Hřebeč se neustále rozšiřuje a do nově vznikajících novostaveb se stěhují především obyvatelé Prahy. Bydlí zde i atletická legenda, oštěpař Jan Železný.
Rozdělovské duby
- V kladenské čtvrti Rozdělov, v blízkosti čtvrti Bresson, se nachází několik památných dubů.
Lipová alej Brandýsek
- Lipová alej v obci Brandýsek pochází z roku 1937.