Slatina u Kralup nad Vltavou - místa v okolí

Neuměřice

Neuměřice

Olovnice

Olovnice

Blevice

Blevice

Kamenný Most

Kamenný Most

Koleč

Koleč

Budeč

- Budeč je památné místo, které se nachází v okrese Kladno, v katastru obce Kováry (části Zákolan). Jedná se o zbytky hradiště, spojovaného s památkou na knížete Václava, a na vrcholu kopce stojící rotunda sv. Petra a Pavla je nejstarší dochovanou historickou budovou v České republice.
Budeč

Zákolany

Zákolany

Zvoleněves

Zvoleněves

Dřetovice

Dřetovice

Třebusice

Třebusice

Rybník Otrok

- Rybník Otrok se nachází v obci Zvoleněves nedaleko města Slaný v okrese Kladno.
Rybník Otrok

Otvovice

Otvovice

Zoopark Zájezd

- Doslova unikátní Zoo můžete navštívit v kladenském okrese. Jedná se o Zoopark Zájezd provozovaný společností Zoopark Zájezd o.p.s. Jde o jednu z nejmenších zoologických zahrad v České republice, která sídlí v malinké vesničce nedaleko Buštěhradu (poblíž dálnice D7).
Zoopark Zájezd

Libochovičky

Libochovičky

Velvary

Velvary

Zájezd

Zájezd

Rozhledna Radovič

- Vyhlídková věž Radovič měří sice pouhých 5 metrů, ale je odtud velmi pěkný kruhový výhled na České středohoří, Říp, města Velvary, Mělník a Kladno a za dobrého počasí i Krušné a Lužické hory a Krkonoše. 
Rozhledna Radovič

Želenice u Kladna

Želenice u Kladna

Stehelčeves

Stehelčeves

Podlešín

bývalý voj. útvar PVOS 2516 Slaný Drnov

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Tvrdošín - Oravice 2 - Rozhledna Oravice je dřevěná stavba vyhlídkové věže.
Rozhledna Tvrdošín - Oravice - Rozhledna Tvrdošín - Oravice je vlastně pozorovatelna přírodních krás v blízkém okolí.
Rozhledna Skorušina - Rozhledna Skorušina je ocelový vyhlídkový stožár o dvou patrech.
Rozhledna pri Hviezdoslavovej horárni - Tato menší dřevěná rozhledna poskytuje celkem zajímavý výhled do blízkého okolí.

Nové ubytování

+ přidat
Penzion GRASEL - Ubytování v srdci České Kanady
Krkonoše - levné ubytování - ubytování v soukromí
U Mažňáka - Apartmán v rodinném domě s vlastním vchodem
Kemp Bagr Mohelnice - koupání, kempingový nábytek, stany, chatky - Morava kemp Bagr u Moravičanských jezer jen několik set metrů od města Mohelnice. Možnost využití venkovního nábytku, sportovišť. Spaní v chatkách, nebo ve stanech.

Nové restaurace

+ přidat
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz