Zřícenina hradu Trmačov - místa v okolí

Hluboké Dvory

Hluboké Dvory

Skalička u Tišnova

Skalička u Tišnova

Unín

Unín

Lubě

Lubě

Všechovice

Všechovice

Rohozec u Blanska

Rohozec u Blanska

Újezd u Černé Hory

Újezd u Černé Hory

Brťov-jeneč

Brťov-jeneč

Malá Lhota

Malá Lhota

Bukovice

Bukovice

Rozhledna Žernovník

- Rozhledna Žernovník vznikla jako vyhlídková stavba v místě bývalého vodojemu. Je vysoká 12 metrů.
Rozhledna Žernovník

Žernovník

Žernovník

Malhostovice

Malhostovice

Lažany

Lažany

Zhoř u Tišnova

Zhoř u Tišnova

Dlouhá Lhota

Dlouhá Lhota

Rozhledna Zlobice

- Rozhledna Zlobice je jednou z vojenských staveb z doby socialismu, která byla postavena v roce 1972 jako součást výcvikového prostoru.
Rozhledna Zlobice

Lipůvka

Lipůvka

Milonice

Milonice

Drásov u Tišnova

Drásov u Tišnova

Nová místa

+ přidat
Javorová alej Uherský Brod - V Uherském Brodě v blízkosti hvězdárny objevíte krásnou javorovou alej.
Lipová alej Uherký Ostroh - Na okraji Uherského Ostrohu u silnice do Moravského Písku objevíte památné stromořadí starých lip.
Lipová alej Blatnice pod Svatým Antonínkem - V Blatnici pod Svatým Antonínkem se nachází úžasná alej vzrostlých lip.
Lánská alej - Lánská alej u obce Blatnčka pochází z roku 2016. Alej je dlouhá úctyhodných 750 metrů.

Nové ubytování

+ přidat
Chata Orion - Srdečně Vás zveme do naší zrekonstruované roubené Chaty Orion, která se nachází v oblíbené lyžařské obci Velká Úpa, patřící k městu Pec pod Sněžkou v Krkonoších.
Lašské chalupy - Dopřejte si příjemnou dovolenou v jedné z prostorných chalup, které jsou obklopeny nádhernou přírodou a nabízejí veškeré zázemí pro fantastický pobyt. Vychutnejte si klidné ráno, nadechněte se čerstvého horského vzduchu v Beskydech a užijte si společné chvíle s těmi, které máte nejraději. Díky ideální poloze v podhorské obci Kunčice pod Ondřejníkem budete mít nekonečné možnosti pro výlety a turistiku.
Chata U Koníků - Plánujete vyrazit do Krušných hor? Zveme Vás do naší Chaty U Koníků, která se nachází v klidné části obce Moldava, nedaleko hranic s Německem. Její poloha potěší všechny nadšence turistiky, cyklistiky, pohodové rekreace uprostřed přírody i milovníky zimních sportů.
Chaty Diana - Chaty Diana, které najdete v obci Doksy na jihu okresu Česká Lípa, jsou ideálním místem pro pohodovou letní dovolenou zejména pro milovníky vody.

Nové restaurace

+ přidat
Restaurace Podháj - Restaurace Podháj - Modřišice
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.