Česká republika - Místa

celá ČR

Workout Park Hlinsko

- Workout Park Hlinsko se nachází v parku Drachtinka (ulice U Drachtinky 1307) v severní části města.
Workout Park Hlinsko

Špindlerova bouda

- Špindlerova bouda (Špindlerovka) je horská bouda v Krkonoších na hranici s Polskem a nachází se, jak už samotný název napovídá, nedaleko Špindlerova Mlýna.
Špindlerova bouda

Rybník Výskok

- Rybník Výskok zakládal některý z rybníkářů v rožmberském panství v období renesance. 
Rybník Výskok

Levné ubytování České Budějovice pension Minor

- Levné ubytování České Budějovice pension Minor nabízí kvalitní pobyt za nejlepší přijatelnou cenu. Ubytování nedaleko centra města i výstaviště České Budějovice, nedaleko kolejí VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
Levné ubytování České Budějovice pension Minor

Kemp Měruše

- Kemp na řece Lužnici na 80,9 ř. km. mezi obcemi Ponědrážka a Vlkov sice nepatří mezi velké a rušné kempy, ale je klidný a útulný s úžasným koupáním v pískových jezerech a s krásnými večery u táboráků. Nejbližší zatopená pískovna je 50 m od kempu, další najdete asi 800 m odtud mezi Vlkovem a Veselím nad Lužnicí. Pískovny jsou v Chráněné krajinné oblasti a Biosferické rezervaci Třeboňsko, poblíž objevíte pískové přesypy Kozí a Slepičí vršek, které tu tvoří jednu z nejkrásnějších krajinných scenérií jižních Čech. Ubytovat se můžete v chatkách, karavanech (elektrická přípojka) nebo stanech, je tu dětské hřiště, sociální zařízení včetně sprch s teplou vodou, příjemné posezení u občerstvení s nabídkou několika jídel. Můžete využít vybavenou kuchyňku s ledničkou, vařičem a varnou konvicí.
Kemp Měruše

Chata Lucie

- Tato rodinná chata se nachází pod úpatí hory Říp a leží pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování na chatě až pro 12 osob. Během pobytu využijete plně vybavenou chatu se saunou, wifi, krbem, grilem, trampolínou, bazénem v létě a dalším zařízením pro zpříjemnění pobytu.
Chata Lucie

Jez Katovice

- Jez Katovice na řece Otavě, ř. km. 61,4 se šikmou pozvolnou spádovou deskou je nesjízdný. Propust bývá uzavřena a pod jezem je kamenitý taras, který brání ve splouvání.
Jez Katovice

Půjčovna lodí a raftů Lužnice

- Půjčovna lodí, kanoí, raftů na Lužnici
Půjčovna lodí a raftů Lužnice

Radomír Gnida

- Půjčovna lodí vám dopraví vodácké vybavení na jakoukoliv řeku v České republice.
Radomír Gnida

Jez Roudná

- Jez Roudná na řece Lužnici, ř. km. 56,4 je konstruován se šikmou spádovou deskou, zakončenou ocelovými larseny. Jez bývá obvykle téměř bez vody a je tudíž víceméně nesjízdný. Propust je uzavřena, plavidla buď stahujeme po provaze po spádnici u pravého břehu, případně propustí, nebo je po levém břehu přenášíme.
Jez Roudná

Chalupa Jižní brána

- Ubytování v soukromí až pro 9 osob na chalupě na Slavonicku, která si zachovala svůj původní ráz. Uzavřený dvůr, ohniště, gril, venkovní posezení, stolní tenis pod střechou, bedminton, kroket a další hry, společenské hry, malá knihovna, možnost domácích zvířat, pěší turistika, cyklotuistika, rybaření, houbaření, památky, galerie, muzea..www.jiznibrana.cz
Chalupa Jižní brána

chata "Hájenka"

- Chata kategorie turistická ubytovna. Společné sociální zařízení-3x WC, 2x umývárna, 2x sprcha, plynová topidla na pokojích. U chaty je lyžařský běžecký areál , tratě upravovány sněžným skutrem, vzduchovková střelnice pro biatlonové závody.
ubytovací objekt

Workout park Polička

- Ve městě Polička je v prostorách městského stadionu k dispozici zdarma pro širokou veřejnost moderní Workout park.
Workout park kPolička

Noe sailing, s. r. o.

- Můžete si pronajmout jachty na Lipně, ale i v jiné části České republiky.
Noe sailing, s. r. o.

Riviera Camp Zbečno

- Kemp ve městě Zbečno na řece Berounce na 54,2 ř. km se nachází cca 300 m nad silničním mostem ve Zbečně. Je zde k dispozici pitná voda, toalety, elektrické přípojky, restaurace s teplými jídly a venkovním posezením.
Riviera Camp

Vodácké tábořiště Hubertus

- Vodácké tábořiště Hubertus u Karlových Varů na řece Ohři na 169,6 ř. km. se nachází na levé straně řeky a přístup z pravého břehu je pouze plavidlem. Tábořiště je dosti rozlehlé a je udržované správcem. Naleznete tu malé občerstvení, ale s nezvykle širokou nabídkou. Funguje tu i půjčovna kol za velice příznivé ceny. A dokonce lezecká stěna zdarma k dispozici. Do prostoru lesního tábořiště nesmí žádné motorové vozidlo ani čtyřkolky!
Vodácké tábořiště Hubertus

Mlýn Zlatá Koruna

- Restaurace Letní terasa. Celoroční ubytování v soukromí. 4 a 6 lůžkový pokoj. Mlýnský špejchar pro 24 osob. Cena od 150,-Kč osoba/noc včetně snídaně.
Mlýn Zlatá Koruna

Jez Chřenovice

- Jez Chřenovice na řece Sázavě, ř. km. 119,7 s pozvolnou šikmou spádovou deskou je sjízdný za optimálního stavu vody (lépe vlevo vedle propusti). Propust bývá uzavřena.
Jez Chřenovice

Chudeřický pramen

- Silně mineralizovaný pramen
Chudeřický pramen

Autokemp Višňová II

- Autokemp Višňová II na řece Berounce na 64,6 ř. km je s rozlohou pět hektarů největším kempem křivoklátska na levém břehu řeky Berounky - poskytuje tím pádem dostatek prostoru a soukromí. Kemp nabízí ubytování ve zdejších karavanech nebo mobilhomech, a také ve vlastních stanech a karavanech. Pro všechny ubytované je k dispozici sociální zařízení s teplou vodou zdarma, což nebývá v kempech samozřejmostí (většinou jsou sprchy na mincové automaty). Je zde možnost rozdělávání ohně (v případě zájmu lze dřevo v kempu zakoupit).
Autokemp Višňová II

Nová místa

+ přidat
Křížové stromořadí - Křížové stromořadí nedaleko obce Vodná vytváří ornament ve tvaru kříže.
Modříny u Favoritu - Modříny u Favoritu jsou dvě řady čtyř památných stromů.
Vatěticko-mouřenecká alej - Vatěticko-mouřenecká alej je od roku 2006 státem chráněné stromořadí památných stromů.
Krušecká lipová alej - Krušecká lipová alej je od roku 1978 státem chráněné stromořadí.

Nové ubytování

+ přidat
Chalupa pro poutníky - Jedinečné místo pod Orlickými horami: prostor pro víkendová seznámení i jednoduché přespání na cestě. Setkání nezadaných, sdílení, ticho i oheň. Otevřeno jednotlivcům, dvojicím i skupinám hledajícím klid a propojení.
Chata Orion - Srdečně Vás zveme do naší zrekonstruované roubené Chaty Orion, která se nachází v oblíbené lyžařské obci Velká Úpa, patřící k městu Pec pod Sněžkou v Krkonoších.
Lašské chalupy - Dopřejte si příjemnou dovolenou v jedné z prostorných chalup, které jsou obklopeny nádhernou přírodou a nabízejí veškeré zázemí pro fantastický pobyt. Vychutnejte si klidné ráno, nadechněte se čerstvého horského vzduchu v Beskydech a užijte si společné chvíle s těmi, které máte nejraději. Díky ideální poloze v podhorské obci Kunčice pod Ondřejníkem budete mít nekonečné možnosti pro výlety a turistiku.
Chata U Koníků - Plánujete vyrazit do Krušných hor? Zveme Vás do naší Chaty U Koníků, která se nachází v klidné části obce Moldava, nedaleko hranic s Německem. Její poloha potěší všechny nadšence turistiky, cyklistiky, pohodové rekreace uprostřed přírody i milovníky zimních sportů.

Nové restaurace

+ přidat
Restaurace Podháj - Restaurace Podháj - Modřišice
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.