Česká republika - Místa
celá ČRMěstské muzeum Františkovy Lázně
- Městské muzeum se nachází ve Františkových Lázních a nabízí hned několik stálých expozic, které jsou navštěvovány mnoha turisty.
Vojenská technika IRONCLAD,z.s.
- Vojenská expozice výstroje a zbraní, mapující vývoj armády od ČSLA až po současnou AČR.
Lípy velkolisté Zbečno
- V sousedství kostela ve Zbečně se nachází dvě lípy velkolisté.
Workout park Neratovice
- V Neratovicích je k dispozici široké veřejnosti moderní, velmi pěkné venkovní cvičiště. Najdete jej nedaleko poutního místa s kamenným nápisem "Miluji", za fotbalovým hřištěm v ulici Mánesova, kde dříve býval skatepark.
Lípa na Dolním předměstí Cvikov
- Na Dolním Předměstí v Cvikově se nachází Lípa velkolistá.
Ski areál Potštát
- Ski areál Potštát se nachází v Oderských vrších poblíž města Hranice.
21. Letecká základna
- 21. Letecká základna taktického letectva Čáslav
Kemp Lávka Chocerady
- Kemp v obci Chocerady na řece Sázavě na 46,0 ř. km nabízí po celý rok ubytovací zařízení hotelového typu s kapacitou 76 lůžek + 2 chatičky (5-ti lůžkové). Všechny pokoje mají kompletní sociální zařízení. V chatičkách je WC a umyvadlo, sprcha se nachází v přilehlé budově. Travnatá plocha v říční kotlině na pravém břehu řeky zde umožňuje kempování s možností kotvení lodí. Všestranné sportovní vyžití (volejbal, tenis, stolní tenis, fotbal), možnost grilování a táboráků. K dispozici je i elektrická přípojka pro karavany v oploceném areálu. Sprchy, WC, dřez a pračka jsou umístěny v oddělené budově.
Douglasky u myslivny
- V Třešti se nachází státem chráněné stromořadí Douglasky tisolisté.
Dubová alej Prostějov
- Alej v Prostějově kdysi patřila k ozdobě města.
Alej Strážek - Mitrov
- Alej v obci Strážek je Památné stromořadí České republiky.