Hrad Seeberg

Hrad Seeberg - historický objekt na Chebsku / 6 km od Františkových Lázní/

Hrad Seeberg  obec Poustka - Ostroh čp.18, Cheb, 350 02

historický objekt, patří mezi nejstarší hrady na Chebsku. Byl postaven během německé kolonizace Chebska na konci 12. stol.

expozice:např.: - Smrt Valdštejna, historie jedné krvavé vraždy, - nově zpřístupněná sýpka v 6/2014, - etnografická expozice = umění, zvyky, architektura, intarzovaný nábytek,  - katovna K.Hussa, -  mučírna, - zbrojnice, - knihovna, - Hradní hrátky

Výstavní síň: výstavy děl známých i méně znýmých českých autorů / např. Barbara Issa Wagner, Vlach Jiří, Švarc Miloš/

otevřeno: březen - polovina listopadu denně od 10 hodin

 

 

Mapa okolí

zvětšit

Počasí

yr.no
Dnes Sobota 16.2.2019
Jasno
10°C
-1°C
Srážky: 0mm
Tlak: 1029.5hPa
Vítr: 3m/s
z jiho-jiho-západu
Zítra
Neděle 17.2.
Polojasno
10°C
1°C
Pondělí
18.2.2019
Jasno
10°C
1°C
Úterý
19.2.2019
Zataženo
9°C
2°C
Středa
20.2.2019
Polojasno
7°C
3°C

Kontakt

Adresa:
Poustka 

Místa v okolí

Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 4km
Street Workout Park Františkovy Lázně - Street Workout Park Františkovy Lázně se nachází 1 km západně od obce Slatina u Františkových Lázní, v rekreační zóně lesoparku, na břehu rybníka Amerika.
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 6km

Nová místa

+ přidat
Koloběžky Malá Skála - Půjčovna koloběžek - Půjčovna koloběžek na Malé Skále na cyklostezce Greenway Jizera.
Rafty Jizera Malá Skála - Rafty Jizera - půjčovna raftů a kánoí na Jizeře na Malé Skále
Půjčovna lodí Malá Skála - Lodě Maloskalsko - Půjčovna lodí, raftů, koloběžek a horských kol na Malé Skále na řece Jizeře a cykloztezce Greenway Jizera.
Hvozd - Hvozd je jedním z výrazných znělcových masivů v Lužických horách, zároveň jde o pátou nejvyšší horu Lužických hor.

Nové ubytování

+ přidat
Penzion U Kohoutka - Penzion U Kohoutka
Turistická ubytovna Porta Bohemica - Provozujeme turistickou ubytovnu s celkovou kapacitou 21 míst v centru Litoměřické vinařské oblasti, ležící přímo na Labské cyklostezce. K dispozici jsou čtyř, sedmi a desetilůžkové pokoje. Ubytovna slouží výhradně cyklistům, turistům, rybářům apod. K dispozici je sociální zařízení, vybavená kuchyňka, úschovna kol, ohniště.
Apartmány Vlčková - ubytování Zlín - Ubytování nedaleko města Zlín v soukromých luxusně vybavených apartmánech a 4km od Zoo Lešná v obci Vlčková.
Chalupa Krkonoše - lenné ubytování - ubytování v soukromí

Nové restaurace

+ přidat
Hrad Sovinec - občerstvení - Hrad Sovinec - hradní občerstvení na 1. nádvoří s letní zahrádkou
Brdská restaurace - Nově zrekonstruovaná rodinná restaurace s celoročním provozem zasazená na okraji města Dobříše. Ideální místo pro aktivní či pasivní odpočinek se zodpovědným přístupem k našim zákazníkům.Preferujeme domácí kuchyni, zdravou úpravu pokrmů a čerstvost surovin.
Rodinná kavárna Zanzík - Kavárna je uzpůsobena pro rodiny s dětmi. Snažili jsme se vytvořit MÍSTO, : kde si děti můžou hrát a přitom se i rozvíjet, něco se naučit, rády se vrací za „tetou“, která má přátelský přístup kde kojenci mají svůj koutek, ohrádku, lehátka kde si můžu v klidu povídat s přáteli, mít obchodní schůzku, pracovat nebo si jen tak číst
Restaurace a galerie u Michala - Rodinná restaurace v klidné části obce cca 100m od silnice číslo 3. Vhodné pro rodiny s dětmi, česká kuchyně.