S.O.S. Život pro koně

Záchranná stanice S.O.S. Život pro koně

Přijďte navštívit zvířata v záchranné stanici S.O.S. život pro koně.

Uvidíte nejen 12 zachráněných týraných koní, ale také spoustu dalších zvířátek - ovečku Amálku zachráněnou z požáru, kozlíka Oskara zachráněného před upečením, králíčka Toníčka vytaženého z plzeňské popelnice, ježka Pepíčka a ježkovou Pepíčkovou, neplavce kačera Adolfa, kačeří vánoční dárek Kuře, husy Husy, pejsky Sáru nalezenou jako miminko u kontejneru, voříška Alberta z plzeňského útulku, spoustu micinek a dalších zvířátek. Na koních jsou možné vyjížďky do krásné přírody CHKO Sedmihoří, v létě můžete vyzkoušet plavení koní nebo můžete přenocovat a vyzkoušet si na víkend či dovolenou život na statku.

www.soszivotprokone.wz.cz

 

Mapa okolí

zvětšit

Počasí

yr.no
Dnes Středa 24.4.2019
Jasno
18°C
16°C
Srážky: 0mm
Tlak: 1006.8hPa
Vítr: 2.3m/s
z východo-jiho-východu
Zítra
Čtvrtek 25.4.
Jasno
20°C
13°C
Pátek
26.4.2019
Zataženo
19°C
10°C
Sobota
27.4.2019
Déšť
11°C
7°C
Neděle
28.4.2019
Zataženo
10°C
6°C

Kontakt

Adresa:
Mířkov 
Web: S.O.S. Život pro koně
Email: b.filipova@seznam.cz
Telefon: 604 729 506

Místa v okolí

Vzdálenost: 1km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 7km
Vzdálenost: 7km
Vzdálenost: 8km

Nová místa

+ přidat
Přilba - Přilba je název hory na Šumavě, nedaleko Kvildy a Churáňova. Na jejím úpatí se nachází horská osada Nové Hutě.
Jelení hora - Jelení hora je jedna z krkonošských tisícovek nedaleko Malé Úpy. 
Orel (hora) - Orel je název jedné z šumavských tisícovek, najdete ji nedaleko horského střediska Kvilda.
Chlum (hora) - Chlum je název jedné ze šumavských tisícovek. Nachází se uvnitř areálu vojenského újezdu Boletice. Zároveň se jedná o šestý nejvyšší vrchol v okrese Český Krumlov.

Nové ubytování

+ přidat
Penzion U Kohoutka - Penzion U Kohoutka
Turistická ubytovna Porta Bohemica - Provozujeme turistickou ubytovnu s celkovou kapacitou 21 míst v centru Litoměřické vinařské oblasti, ležící přímo na Labské cyklostezce. K dispozici jsou čtyř, sedmi a desetilůžkové pokoje. Ubytovna slouží výhradně cyklistům, turistům, rybářům apod. K dispozici je sociální zařízení, vybavená kuchyňka, úschovna kol, ohniště.
Apartmány Vlčková - ubytování Zlín - Ubytování nedaleko města Zlín v soukromých luxusně vybavených apartmánech a 4km od Zoo Lešná v obci Vlčková.
Chalupa Krkonoše - lenné ubytování - ubytování v soukromí

Nové restaurace

+ přidat
Středověká krčma Písek - Zažijte středověk. Unikátní místo v Jižních Čechách ve kterém se čas zastavil. Hodovat a chlastat zde můžete co hrdlo ráčí. Naše šenkýřky v dobových kostýmech se postarají o vaše bachory. Pivo z našich sudů vždy teče proudem. Hostina u nás je vždy vskutku královská a zábava bujará.
Hrad Sovinec - občerstvení - Hrad Sovinec - hradní občerstvení na 1. nádvoří s letní zahrádkou
Brdská restaurace - Nově zrekonstruovaná rodinná restaurace s celoročním provozem zasazená na okraji města Dobříše. Ideální místo pro aktivní či pasivní odpočinek se zodpovědným přístupem k našim zákazníkům.Preferujeme domácí kuchyni, zdravou úpravu pokrmů a čerstvost surovin.
Rodinná kavárna Zanzík - Kavárna je uzpůsobena pro rodiny s dětmi. Snažili jsme se vytvořit MÍSTO, : kde si děti můžou hrát a přitom se i rozvíjet, něco se naučit, rády se vrací za „tetou“, která má přátelský přístup kde kojenci mají svůj koutek, ohrádku, lehátka kde si můžu v klidu povídat s přáteli, mít obchodní schůzku, pracovat nebo si jen tak číst