Lanové centrum Harrachov

Lanové centrum Harrachov se rozprostírá v Krkonošském národním parku na soutoku řeky Jizery s Mumlavou.

Lanové centrum Harrachov se rozprostírá na ploše o velikosti asi 5 500 metrů čtverečních. Celý areál je vsazen do čisté přírody. Při programu Vás nebude nic rozptylovat, a tak si vychutnáte intenzivně veškeré zážitky z lezení. Lanové centrum Harrachov bylo otevřeno již v létě roku 2003.

Areál se skládá hned z několika částí. První částí je Icebreakers, kde na Vás čeká celá řada stanovišť, které jsou uzpůsobeny úvodním hrám a jiným aktivitám založeným na komunikaci. Další částí je areál nízkých lanových překážek, kde můžete vyzkoušet překážky, které jsou vsazeny výše metrů nad zemí. Nabízí se i tréninková stěna, která je jednoduchá.

V neposlední řadě je pro návštěvníky připraven areál vysokých lanových překážek, který zahrnuje sedm individuálních a tři teamové překážky. Velké oblíbenosti se těší Challenge Tower, což je dvanáct metrů vysoká věž, která má horní plošinu. Poslední částí je osmdesát metrů dlouhá lanovka, která vede z plošiny věže.

Lanové centrum Harrachov je vkusným zázemím. Nabízí návštěvníkům ohniště s posezením a také jednoduchý altánek pro Vaši skupinu v nepřízni počasí.

Mapa okolí

zvětšit

Počasí

yr.no
Dnes Středa 27.1.2021
Polojasno
-1°C
-6°C
Srážky: 0.1mm
Tlak: 1016.2hPa
Vítr: 2.4m/s
z západu
Zítra
Čtvrtek 28.1.
Zataženo
0°C
-1°C
Pátek
29.1.2021
Sněžení
0°C
-1°C
Sobota
30.1.2021
Zataženo
-1°C
-7°C
Neděle
31.1.2021
Jasno
-4°C
-10°C

Kontakt

Adresa:
Tanvald 

Místa v okolí

Ski areál Kořenov - Příchovice - Skiareál Příchovice je významným střediskem v Jizerských horách, nedaleko obce Kořenov, na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Snadno se sem dopravíte po mezinárodní silnici E-65 a svůj vůz pohodlně odstavíte na bezplatném parkovišti.
Vzdálenost: 1km
Tanvald - Město Tanvald se může pochlubit zajímavým historickým vývojem od zemědělské a lesnické produkce k průmyslovému centru Jizerských hor. Dnes je především významným místem turistického ruchu.
Vzdálenost: 3km
Ski areál Kořenov - Rejdice - Kořenov – Rejdice je moderně vybavený lyžařský areál s komfortní lanovou dráhou, se třemi dlouhými sjezdovkami lehké a střední obtížnosti (celková délka dva a půl kilometru) a také s parádním snowparkem a skicrossovou tratí.
Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 3km
Ski areál Zlatá Olešnice - Zimní středisko Zlatá Olešnice se nachází v Jizerských horách nedaleko města Semily. Areál je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.
Vzdálenost: 3km
Hotel Bolson Desná - Rodinný hotel Bolson s kapacitou 20 míst naleznete v centru Desné v půvabném kraji Jizerských hor na soutoku Bílé a Černé Desné. Je ideálním výchozím místem pro letní i zimní turistiku. Hotel byl v roce 2007 vybudován v secesní vile z počátku 20. století.
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 4km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Radejčín - Rozhledna Radejčín je stožár vysílače mobilního operátora, postavený v roce 2010.
Rozhledna Ploučnická vyhlídka - Neobvyklá vyhlídková stavba stojící v Benešově nad Ploučnicí na Sokolském vrchu patří k nejstarším objektům tohoto druhu v České republice.
Rozhledna Pastýřská stěna - Rozhledna Pastýřská stěna v Děčíně, nedaleko Zoologické zahrady, pochází z roku 1905. Jedná se o kamennou stavbu, připomínající svým vzhledem gotický hrad.
Rozhledna Na Horách - Rozhledna s poetickým jménem Na Horách využívá především výhody místního terénu, je postavena na nevysokém návrší, ale s dobrým výhledem do krajiny Českého středohoří.

Nové ubytování

+ přidat
Kemp a hostinec na Slapnici - Kemp a hostinec Na Slapnici se nachází na území Křivoklátska, 800m od soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky, mezi obcemi Skryje a Čilá. Jedinečná přírodní rezervace Skryjská jezírka je vzdálena jen 20 minut chůze. V krajině obklopující kemp jsou trasy pro turistiku a náročnější cyklistiku. Ubytovat se v kempu můžete v 8 chatách, jejichž celková kapacita je 37 osob a v 8-10 stanech i 1-2 karavanech. www.kempnaslapnici.cz
Penzion Sova - Ubytování v soukromí , www.sova.unas.cz
Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h. - Nabízíme sportovně koncipované ubytování v srdci Orlických hor s všudepřítomnou přírodou. Přes léto ideální místo na turistiku a cyklistiku, v zimě v bezprostřední blízkosti sjezdovek. Ideální ubytování pro rodiny s dětmi, partu turistů, nebo třeba sportovní kluby.
Kemp Řevnice - Kemp Řevnice - ubytování v chatkách a maringotkách. Vhodné pro rodiny s dětmi, turisty a cykloturisty.

Nové restaurace

+ přidat
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.
Hostinec U Dudka - Hostinec U Dudka www.ududka.cz je rodinná restaurace s odpoledním provozem a zaměřením na grilované speciality a kvalitu obsluhy. Našim cílem je, aby se u nás hosté cítili příjemně. Provozní doba je od 15 hodin a gril od 17 hodin každý den.
Pizzeria Einstein - V Pizzeria Einstein v ulici Šmeralova každý den připravují lahodnou a křupavou pizzu z nejčerstvějších surovin.