Lanové centrum Harrachov

Lanové centrum Harrachov se rozprostírá v Krkonošském národním parku na soutoku řeky Jizery s Mumlavou.

Lanové centrum Harrachov se rozprostírá na ploše o velikosti asi 5 500 metrů čtverečních. Celý areál je vsazen do čisté přírody. Při programu Vás nebude nic rozptylovat, a tak si vychutnáte intenzivně veškeré zážitky z lezení. Lanové centrum Harrachov bylo otevřeno již v létě roku 2003.

Areál se skládá hned z několika částí. První částí je Icebreakers, kde na Vás čeká celá řada stanovišť, které jsou uzpůsobeny úvodním hrám a jiným aktivitám založeným na komunikaci. Další částí je areál nízkých lanových překážek, kde můžete vyzkoušet překážky, které jsou vsazeny výše metrů nad zemí. Nabízí se i tréninková stěna, která je jednoduchá.

V neposlední řadě je pro návštěvníky připraven areál vysokých lanových překážek, který zahrnuje sedm individuálních a tři teamové překážky. Velké oblíbenosti se těší Challenge Tower, což je dvanáct metrů vysoká věž, která má horní plošinu. Poslední částí je osmdesát metrů dlouhá lanovka, která vede z plošiny věže.

Lanové centrum Harrachov je vkusným zázemím. Nabízí návštěvníkům ohniště s posezením a také jednoduchý altánek pro Vaši skupinu v nepřízni počasí.

Mapa okolí

zvětšit

Počasí

yr.no
Dnes Čtvrtek 21.3.2019
Skoro jasno
9°C
3°C
Srážky: 0mm
Tlak: 1035.2hPa
Vítr: 1.7m/s
z západu
Zítra
Pátek 22.3.
Skoro jasno
12°C
6°C
Sobota
23.3.2019
Jasno
12°C
7°C
Neděle
24.3.2019
Zataženo
7°C
4°C
Pondělí
25.3.2019
Zataženo
7°C
1°C

Kontakt

Adresa:
Tanvald 

Místa v okolí

Ski areál Kořenov - Příchovice - Skiareál Příchovice je významným střediskem v Jizerských horách, nedaleko obce Kořenov, na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Snadno se sem dopravíte po mezinárodní silnici E-65 a svůj vůz pohodlně odstavíte na bezplatném parkovišti.
Vzdálenost: 1km
Tanvald - Město Tanvald se může pochlubit zajímavým historickým vývojem od zemědělské a lesnické produkce k průmyslovému centru Jizerských hor. Dnes je především významným místem turistického ruchu.
Vzdálenost: 3km
Ski areál Kořenov - Rejdice - Kořenov – Rejdice je moderně vybavený lyžařský areál s komfortní lanovou dráhou, se třemi dlouhými sjezdovkami lehké a střední obtížnosti (celková délka dva a půl kilometru) a také s parádním snowparkem a skicrossovou tratí.
Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 3km
Ski areál Zlatá Olešnice - Zimní středisko Zlatá Olešnice se nachází v Jizerských horách nedaleko města Semily. Areál je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.
Vzdálenost: 3km
Hotel Bolson Desná - Rodinný hotel Bolson s kapacitou 20 míst naleznete v centru Desné v půvabném kraji Jizerských hor na soutoku Bílé a Černé Desné. Je ideálním výchozím místem pro letní i zimní turistiku. Hotel byl v roce 2007 vybudován v secesní vile z počátku 20. století.
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 4km

Nová místa

+ přidat
Dub (hora) - Dub je jeden z vrcholků Hradčanské pahorkatiny v českolipském okrese, nedaleko od městečka Doksy u Máchova jezera.
Vyskeř (hora) - Vyskeř je hora v Chráněné krajinné oblasti Český ráj, tvoří ji vulkanická hornina čedič ve spojení s křídovými usazeninami. Poslední sopečná aktivita byla zaznamenána zhruba před sedmnácti miliony lety.
Kozel (hora) - Kozel je hora nedaleko obce Kozly v českolipském okrese. Nedaleko odtud prochází zelená turistická značka do České Lípy a obce Bořetín. Vrchol je sice přístupný, ale značená cesta k němu nevede.
Bílá skála - Bílá skála je hora na západě Krkonoš, na rozhraní s Jizerskými horami. Nachází se zhruba 4 km od Tanvaldu. Vrcholové partie pokrývá smrkový porost, z něhož vyčnívají křemencová skaliska.

Nové ubytování

+ přidat
Penzion U Kohoutka - Penzion U Kohoutka
Turistická ubytovna Porta Bohemica - Provozujeme turistickou ubytovnu s celkovou kapacitou 21 míst v centru Litoměřické vinařské oblasti, ležící přímo na Labské cyklostezce. K dispozici jsou čtyř, sedmi a desetilůžkové pokoje. Ubytovna slouží výhradně cyklistům, turistům, rybářům apod. K dispozici je sociální zařízení, vybavená kuchyňka, úschovna kol, ohniště.
Apartmány Vlčková - ubytování Zlín - Ubytování nedaleko města Zlín v soukromých luxusně vybavených apartmánech a 4km od Zoo Lešná v obci Vlčková.
Chalupa Krkonoše - lenné ubytování - ubytování v soukromí

Nové restaurace

+ přidat
Hrad Sovinec - občerstvení - Hrad Sovinec - hradní občerstvení na 1. nádvoří s letní zahrádkou
Brdská restaurace - Nově zrekonstruovaná rodinná restaurace s celoročním provozem zasazená na okraji města Dobříše. Ideální místo pro aktivní či pasivní odpočinek se zodpovědným přístupem k našim zákazníkům.Preferujeme domácí kuchyni, zdravou úpravu pokrmů a čerstvost surovin.
Rodinná kavárna Zanzík - Kavárna je uzpůsobena pro rodiny s dětmi. Snažili jsme se vytvořit MÍSTO, : kde si děti můžou hrát a přitom se i rozvíjet, něco se naučit, rády se vrací za „tetou“, která má přátelský přístup kde kojenci mají svůj koutek, ohrádku, lehátka kde si můžu v klidu povídat s přáteli, mít obchodní schůzku, pracovat nebo si jen tak číst
Restaurace a galerie u Michala - Rodinná restaurace v klidné části obce cca 100m od silnice číslo 3. Vhodné pro rodiny s dětmi, česká kuchyně.