Lázně Libverda, a.s.

Lázně Libverda, a.s. jsou vsazeny do malebného prostředí stejnojmenného města. Lázeňský komplex se nachází v údolí Jizerských hor v nadmořské výšce pohybující se kolem 424 metrů nad mořem.

Lázně Libverda slibují poklidné místo s příjemným klimatem. Nebojte se však, že byste zůstali odříznuti od okolního světa. Asi dvacet pět kilometrů je vzdálené krajské město Liberec, a proto milovníci nakupování a kultury se mohou do Liberce vydat autem, autobusem i vlakem.

Samotná historie lázeňství v této oblasti je datována od objevení účinků místních minerálních pramenů na konci čtrnáctého století. Status „léčivé lázně“ si získaly lázně Libverdy až v roce 1936.

Kromě léčebných procedur, které se specializují zejména na pacienty s onemocněním pohybového aparátu, srdce, krevního oběhu, ale lázně jsou ideální i pro sportovně relaxační pobyty. Součástí lázní Libverdy je rehabilitační bazén, který najdete přímo na kolonádě. Zaujme Vás nově vybudované wellness centrum nesoucí název Jizera.

Ubytování je v lázeňském komplexu rozděleno hned na několik kategorií, od nichž se však odvíjí i cena. Můžete si zvolit jeden z moderně vybavených pokojů. Některé historické budovy jsou zapsány také na Národním památkovém fondu České republiky. Jedná se například o lázeňský dům Vodoléčba, lázeňský dům Zámeček či lázeňský dům Jizera.

Pro volný čas poslouží tenisové kurty, minigolfové hřiště a také fitness centrum. V létě vybízí na kolo cyklostezky, v zimě a běžky zase upravené stopy.

Mapa okolí

zvětšit

Kontakt

Adresa:
Lázně Libverda 

Místa v okolí

Vzdálenost: 1km
Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Nové Město pod Smrkem - Nové Město pod Smrkem se rozkládá pod nejvyšší horou Jizerských hor - Smrk, ve Frýdlantském výběžku, jen několik kilometrů od hranice s Polskem. V tomto malebném městečku v Libereckém kraji žije zhruba 4 tisíce obyvatel.
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 6km
Vzdálenost: 7km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Prievidza - Rozhledna nad městem Prievidza je ocelová konstrukce vyhlídkové věže se zábradlím.
Rozhledna Zliechov - Košecké Rovné - Rozhledna Zliechov - Košecké Rovné je masivní dřevěná vyhlídková stavba.
Rozhledna Malý Lubín - Rozhledna Malý Lubín je dřevěná vyhlídková věž, která poskytuje fantastický výhled do okolí.
Rozhledna Čajka v oblakoch - Rozhledna Čajka v oblakoch je obdobou rozhleden v České republice, s názvem "Stezka v oblacích".

Nové ubytování

+ přidat
Kemp Bagr Mohelnice - koupání, kempingový nábytek, stany, chatky - Morava kemp Bagr u Moravičanských jezer jen několik set metrů od města Mohelnice. Možnost využití venkovního nábytku, sportovišť. Spaní v chatkách, nebo ve stanech.
Panská sýpka - V nově zrekonstruované části Panské sýpky se nachází restaurace, na kterou navazuje salónek vhodný pro firemní večírky a útulný vinný sklípek. V letních měsících je zde příjemné posezení na zahrádce za objektem.
Hotel Perla Jizery - Stylový Hotel Perla Jizery *** se nachází v malebné vesničce Josefův Důl v Jizerských horách a rozhodně neunikne pozornosti ani náhodných turistů. Nadšení vzbudí už jeho poloha. Romantické zákoutí v horní části obce, kopce, lesy a řeka Kamenice přímo za hotelem. Sjezdovka a lyžařský vlek pro začínající i pokročilé lyžaře je od hotelu vzdálen pouhých 150 metrů!
Hotelový resort Zámek Ratměřice - Zámek Ratměřice - to je stylové ubytování uprostřed přírody, špičková gastronomie v restauraci Sequoia a místo plné zážitků! Pořádáme svatby, společenské a firemní akce. Odložte na chvíli starosti stranou a nechejte se u nás hýčkat.

Nové restaurace

+ přidat
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.