Lázně Libverda, a.s.

Lázně Libverda, a.s. jsou vsazeny do malebného prostředí stejnojmenného města. Lázeňský komplex se nachází v údolí Jizerských hor v nadmořské výšce pohybující se kolem 424 metrů nad mořem.

Lázně Libverda slibují poklidné místo s příjemným klimatem. Nebojte se však, že byste zůstali odříznuti od okolního světa. Asi dvacet pět kilometrů je vzdálené krajské město Liberec, a proto milovníci nakupování a kultury se mohou do Liberce vydat autem, autobusem i vlakem.

Samotná historie lázeňství v této oblasti je datována od objevení účinků místních minerálních pramenů na konci čtrnáctého století. Status „léčivé lázně“ si získaly lázně Libverdy až v roce 1936.

Kromě léčebných procedur, které se specializují zejména na pacienty s onemocněním pohybového aparátu, srdce, krevního oběhu, ale lázně jsou ideální i pro sportovně relaxační pobyty. Součástí lázní Libverdy je rehabilitační bazén, který najdete přímo na kolonádě. Zaujme Vás nově vybudované wellness centrum nesoucí název Jizera.

Ubytování je v lázeňském komplexu rozděleno hned na několik kategorií, od nichž se však odvíjí i cena. Můžete si zvolit jeden z moderně vybavených pokojů. Některé historické budovy jsou zapsány také na Národním památkovém fondu České republiky. Jedná se například o lázeňský dům Vodoléčba, lázeňský dům Zámeček či lázeňský dům Jizera.

Pro volný čas poslouží tenisové kurty, minigolfové hřiště a také fitness centrum. V létě vybízí na kolo cyklostezky, v zimě a běžky zase upravené stopy.

Mapa okolí

zvětšit

Počasí

yr.no
Dnes Úterý 27.10.2020
Polojasno
9°C
5°C
Srážky: 0mm
Tlak: 1012.1hPa
Vítr: 3.7m/s
z jiho-jiho-západu
Zítra
Středa 28.10.
Polojasno
9°C
8°C
Čtvrtek
29.10.2020
Deštivo
9°C
6°C
Pátek
30.10.2020
Silný déšť
11°C
11°C
Sobota
31.10.2020
Déšť
11°C
11°C

Kontakt

Adresa:
Lázně Libverda 

Místa v okolí

Vzdálenost: 1km
Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Nové Město pod Smrkem - Nové Město pod Smrkem se rozkládá pod nejvyšší horou Jizerských hor - Smrk, ve Frýdlantském výběžku, jen několik kilometrů od hranice s Polskem. V tomto malebném městečku v Libereckém kraji žije zhruba 4 tisíce obyvatel.
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 6km
Vzdálenost: 7km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Brodek - Menší vyhlídková stavba ze dřeva, vysoká 8 metrů, vyrostla v roce 2010 v Brodku u Přerova zásluhou jednoho z místních obyvatel.
Rozhledna Vitčice - V roce 2001 byla postavena dřevěná, 8 metrů vysoká, rozhledna z trámové konstrukce s horní krytou vyhlídkovou plošinou ve výšce 6 metrů nad zemí. 
Rozhledna Předina (Štátula) - Rozhledna Předina byla postavena v roce 2000. Jedná se o dřevěnou konstrukci ze smrkových trámků, vysokou 8 metrů.
Rozhledna Kopaninka - Rozhledna Kopaninka byla postavena v roce 2018. Jedná se o dřevěnou konstrukci s ocelovými točitými schody, poměrně neobvyklého šestiúhelníkového průřezu. 

Nové ubytování

+ přidat
Penzion Sova - Ubytování v soukromí , www.sova.unas.cz
Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h. - Nabízíme sportovně koncipované ubytování v srdci Orlických hor s všudepřítomnou přírodou. Přes léto ideální místo na turistiku a cyklistiku, v zimě v bezprostřední blízkosti sjezdovek. Ideální ubytování pro rodiny s dětmi, partu turistů, nebo třeba sportovní kluby.
Kemp Řevnice - Kemp Řevnice - ubytování v chatkách a maringotkách. Vhodné pro rodiny s dětmi, turisty a cykloturisty.
Hotel U Splavu, Kostelec nad Orlicí - Celoroční ubytování v 1 - 3 lůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením s možností snídaní a polopenze v rekreační oblasti města Kostelce nad Orlicí. Přímo na břehu řeky Divové Orlice. V sousedství koupaliště, tenisové kurty a půjčovna lodí. Bezprostředně kolem hotelu vedou turistické a cykloturistické stezky.

Nové restaurace

+ přidat
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.
Hostinec U Dudka - Hostinec U Dudka www.ududka.cz je rodinná restaurace s odpoledním provozem a zaměřením na grilované speciality a kvalitu obsluhy. Našim cílem je, aby se u nás hosté cítili příjemně. Provozní doba je od 15 hodin a gril od 17 hodin každý den.
Pizzeria Einstein - V Pizzeria Einstein v ulici Šmeralova každý den připravují lahodnou a křupavou pizzu z nejčerstvějších surovin.