Lázně Libverda, a.s.

Lázně Libverda, a.s. jsou vsazeny do malebného prostředí stejnojmenného města. Lázeňský komplex se nachází v údolí Jizerských hor v nadmořské výšce pohybující se kolem 424 metrů nad mořem.

Lázně Libverda slibují poklidné místo s příjemným klimatem. Nebojte se však, že byste zůstali odříznuti od okolního světa. Asi dvacet pět kilometrů je vzdálené krajské město Liberec, a proto milovníci nakupování a kultury se mohou do Liberce vydat autem, autobusem i vlakem.

Samotná historie lázeňství v této oblasti je datována od objevení účinků místních minerálních pramenů na konci čtrnáctého století. Status „léčivé lázně“ si získaly lázně Libverdy až v roce 1936.

Kromě léčebných procedur, které se specializují zejména na pacienty s onemocněním pohybového aparátu, srdce, krevního oběhu, ale lázně jsou ideální i pro sportovně relaxační pobyty. Součástí lázní Libverdy je rehabilitační bazén, který najdete přímo na kolonádě. Zaujme Vás nově vybudované wellness centrum nesoucí název Jizera.

Ubytování je v lázeňském komplexu rozděleno hned na několik kategorií, od nichž se však odvíjí i cena. Můžete si zvolit jeden z moderně vybavených pokojů. Některé historické budovy jsou zapsány také na Národním památkovém fondu České republiky. Jedná se například o lázeňský dům Vodoléčba, lázeňský dům Zámeček či lázeňský dům Jizera.

Pro volný čas poslouží tenisové kurty, minigolfové hřiště a také fitness centrum. V létě vybízí na kolo cyklostezky, v zimě a běžky zase upravené stopy.

Mapa okolí

zvětšit

Počasí

yr.no
Dnes Pondělí 12.4.2021
Déšť se sněhem
2°C
0°C
Srážky: 1.2mm
Tlak: 1023.1hPa
Vítr: 4.4m/s
z severo-severo-západu
Zítra
Úterý 13.4.
Zataženo
3°C
0°C
Středa
14.4.2021
Zataženo
2°C
0°C
Čtvrtek
15.4.2021
Zataženo
1°C
-1°C
Pátek
16.4.2021
Zataženo
3°C
2°C

Kontakt

Adresa:
Lázně Libverda 

Místa v okolí

Vzdálenost: 1km
Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Nové Město pod Smrkem - Nové Město pod Smrkem se rozkládá pod nejvyšší horou Jizerských hor - Smrk, ve Frýdlantském výběžku, jen několik kilometrů od hranice s Polskem. V tomto malebném městečku v Libereckém kraji žije zhruba 4 tisíce obyvatel.
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 6km
Vzdálenost: 7km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Nisanka - Rozhledna Nisanka je vystavěna z oceli a z kamene.
Vyhlídka Špička - Vyhlídka Špička je malá ocelová konstrukce, která svým tvarem připomíná závodní bob. 
Rozhledna Světlý vrch - Albrechtice v Jizerských horách jsou významným zimním letoviskem již mnoho desítek let. Při příležitosti 350. výročí založení obce byla postavena na Světlém vrchu dřevěná stavba vyhlídkové věže s ocelovým točitým schodištěm.
Rozhledna Komec - V roce 2014 došlo ke stavebním úpravám bývalého komína, který byl součástí kotelny pro vytápění okolních skleníků. Komín byl přestavěn na rozhlednu s točitým ocelovým schodištěm.

Nové ubytování

+ přidat
Kemp a hostinec na Slapnici - Kemp a hostinec Na Slapnici se nachází na území Křivoklátska, 800m od soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky, mezi obcemi Skryje a Čilá. Jedinečná přírodní rezervace Skryjská jezírka je vzdálena jen 20 minut chůze. V krajině obklopující kemp jsou trasy pro turistiku a náročnější cyklistiku. Ubytovat se v kempu můžete v 8 chatách, jejichž celková kapacita je 37 osob a v 8-10 stanech i 1-2 karavanech. www.kempnaslapnici.cz
Penzion Sova - Ubytování v soukromí , www.sova.unas.cz
Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h. - Nabízíme sportovně koncipované ubytování v srdci Orlických hor s všudepřítomnou přírodou. Přes léto ideální místo na turistiku a cyklistiku, v zimě v bezprostřední blízkosti sjezdovek. Ideální ubytování pro rodiny s dětmi, partu turistů, nebo třeba sportovní kluby.
Kemp Řevnice - Kemp Řevnice - ubytování v chatkách a maringotkách. Vhodné pro rodiny s dětmi, turisty a cykloturisty.

Nové restaurace

+ přidat
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.
Hostinec U Dudka - Hostinec U Dudka www.ududka.cz je rodinná restaurace s odpoledním provozem a zaměřením na grilované speciality a kvalitu obsluhy. Našim cílem je, aby se u nás hosté cítili příjemně. Provozní doba je od 15 hodin a gril od 17 hodin každý den.