HOSPŮDKA U ZLATÉHO KOLA

příjemná hospůdka s venkovním posezením na zahrádce, nebo pod košatou lípou v těsné blízkosti katolického kostela s výhledem na Mělnicko.

Hoalá, helöů, dobrý den a ahoj.

To sme rádi že ste tady ... my sme taky rádi, že sme tady a vítáme Vás na našich Zlatokolních stránkách.

... Dámy a pánové přistupte blíže ... pro každého se tu něco najde! Pro dětičky - cucnakládě v čokoládě! Pro cyklisty na dušičku - na baru máme pumpičku!
A i tahle dámička - nezřekne se kafíčka! Pro dědečky pro babičky - vaječňáček do tlamičky! Pro chlapy i puboše - nakládaný hermoše! Pro hafany i psíčky - na vodu mističky!
Dámy a pánové, varieté začíná!!!!

... ROZTÁČÍME ZLATÉ KOLO ...

Tak, a je to.
Pro začátek dobrý. Úvod by sme měli.Tak, a teď něco o nás ... Pochopitelně něco pěkného ...

 

Takže to nejlepší je, že sme hospoda. No né ňáká veliká, takže spíš hospůdka. Ale na velikosti nezáleží ... Fungujeme vod čarodějnic 2009 a porád něco vylepšujem a vopravujem a vymejšlíme, ale zásadní a základní věci máme. Pívo teče proudem!!! A jídla máme taky habaděj!!!
Dyštak se podívejte na náš jídelní lístek.
Ale rovnou Vám můžu říct, že od 11-14 máme dycky alespoň 2 hotovky a polívčička - to je jasný. No, a pak tadyk sou na skladě takový ty smaženky: smažák, květák, žampijón, holanskej řízek - to všechno s hranolkama tatarkou. Mňam ňam. A máme jeden hlavní lokál s výčepem, který je zároveň výstavní síní a sporovní tribunou. Nedávno sme nainštalovali projektor a na zeď připnuli cejchu a jedééééém - tady se pouští chlapům fočus. No a k fandění se pije: KOZLIK 11°, GAMBRINUS 10°, MASTER 18° a pro milce PLZNIČKA 12°.

Dále je tu malinkej nekuřáckej salónek. Skýtá velký stůl a sedm židlí. Tady se dá pěkně nerušeně sedět, nekouřit, povídat, popíjet čaj, kávičku, vínečko ... děti a babičky dostanou zmrzlinový pohár či rakvičku se šlehačkou. Mňam. A vejde se sem i jeden kočárek.

 

 

Pak tady máme takovej herní salónek. Tam se můžete zašít a dát si kulečník, nebo stolní fotbálek a nebo si hodit šipky. A taky je tam taková skříň a v ní sou ukryty různé stolní hry.

... A NAD KULEČNÍKEM SE NEKOUŘÍ!!!!!!! ...
no proto!

A na chodbě, ještě než dojdete na toaletyyyyyy a pak na zahrádku ... tak v rožku je stoleček a na stolečku PC a tam si můžete sednout a pošolichat se a pokoukat po netu.

... INTERNET ZDARMA ...
WIFI FREE

No a pak dál sou ty záchody, teda ... a pak ... pak dojdete na zahrádku. Zahrádka je malinká, ale dá se tam dělat věcí.
Třebas teďkonc v létě sme tam měli každou sobotu grilování. Kotletky, klobásky, pečený brambůrky ... no ňam. A pak večír byla diskoška.. Wau.
A taky pár koncertů bylo. Samý slavný kapely. Nebo taky večerní promítání. Kluci vymalovali zeď, pěkně to vorámovali, jako televize to vypadá, a panečku to se to pěkně promítalo.
Nojo,jenže začíná zima……a tak se dostáváme do poslední části naší hospůdky ... Sklep.

 

 

 

Kromě toho, že ve sklepě je uhlí a sudy s pívem ... a taky tam straší ... Tak za nepříznivého počasí a dlouhých zimních večerů, budou se odehrávat veškeré radovánky tam. Můžete se těšit na koncerty, discohrátky a klubové promítání, vernisáže a určitě ještě ňáký jiný, zajímavý akcičky vymyslíme.

Jo, a ještě máme jedno místečko, ale to není tak úplně jenom naše. Je to posezení pod lipou. Vono je to totiž mezi hospodou a kostelem. Ale tam se nechá pěkně sedět a kochat se výhledem na Mělnicko. Vopřete si tam kola a dáte si k tomu točenou kofolu.
A když přijedete v sobotu na pátou hodinu - stihnete i bohoslužbu. Kostel je moc pěknej.

Tak to by bylo zatím asi tak všecko a jestli Vás to trošku zaujalo a ste zvědavý ... no tak to holt musíte přijet. A my se na Vás moc těšíme a moc rádi Vás pohostíme, obsloužíme.
Přejeme Vám krásný dny a brzy nashledanou.

Heslo: "KOZLIK JE MAZLIK"

 

Otevírací hodiny:

PO - PA 11:00 - 22:00

SO 11:00 - 23:00

NE 11:00 - 21:00

 

Votvíračka pro zimní období
Pondělí » 13 - 22:00
Úterý.... » 13 - 22:00
Středa.. » 13 - 22:00
Čtvrtek. » 13 - 22:00
Pátek... » 13 - podle toho ...
Sobota. » 13 - taktéž ...
Neděle. » 13 - 21:00

Mapa okolí

zvětšit

Počasí

yr.no
Dnes Středa 28.10.2020
Polojasno
11°C
6°C
Srážky: 0.1mm
Tlak: 1014.7hPa
Vítr: 3.1m/s
z jihu
Zítra
Čtvrtek 29.10.
Skoro jasno
11°C
6°C
Pátek
30.10.2020
Déšť
12°C
12°C
Sobota
31.10.2020
Zataženo
13°C
11°C
Neděle
1.11.2020
Polojasno
13°C
7°C

Kontakt

Adresa:
Vysoká u Mělníka 

Místa v okolí

Vzdálenost: 1km
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 3km
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 5km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Brodek - Menší vyhlídková stavba ze dřeva, vysoká 8 metrů, vyrostla v roce 2010 v Brodku u Přerova zásluhou jednoho z místních obyvatel.
Rozhledna Vitčice - V roce 2001 byla postavena dřevěná, 8 metrů vysoká, rozhledna z trámové konstrukce s horní krytou vyhlídkovou plošinou ve výšce 6 metrů nad zemí. 
Rozhledna Předina (Štátula) - Rozhledna Předina byla postavena v roce 2000. Jedná se o dřevěnou konstrukci ze smrkových trámků, vysokou 8 metrů.
Rozhledna Kopaninka - Rozhledna Kopaninka byla postavena v roce 2018. Jedná se o dřevěnou konstrukci s ocelovými točitými schody, poměrně neobvyklého šestiúhelníkového průřezu. 

Nové ubytování

+ přidat
Penzion Sova - Ubytování v soukromí , www.sova.unas.cz
Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h. - Nabízíme sportovně koncipované ubytování v srdci Orlických hor s všudepřítomnou přírodou. Přes léto ideální místo na turistiku a cyklistiku, v zimě v bezprostřední blízkosti sjezdovek. Ideální ubytování pro rodiny s dětmi, partu turistů, nebo třeba sportovní kluby.
Kemp Řevnice - Kemp Řevnice - ubytování v chatkách a maringotkách. Vhodné pro rodiny s dětmi, turisty a cykloturisty.
Hotel U Splavu, Kostelec nad Orlicí - Celoroční ubytování v 1 - 3 lůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením s možností snídaní a polopenze v rekreační oblasti města Kostelce nad Orlicí. Přímo na břehu řeky Divové Orlice. V sousedství koupaliště, tenisové kurty a půjčovna lodí. Bezprostředně kolem hotelu vedou turistické a cykloturistické stezky.

Nové restaurace

+ přidat
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.
Hostinec U Dudka - Hostinec U Dudka www.ududka.cz je rodinná restaurace s odpoledním provozem a zaměřením na grilované speciality a kvalitu obsluhy. Našim cílem je, aby se u nás hosté cítili příjemně. Provozní doba je od 15 hodin a gril od 17 hodin každý den.
Pizzeria Einstein - V Pizzeria Einstein v ulici Šmeralova každý den připravují lahodnou a křupavou pizzu z nejčerstvějších surovin.