HOSPŮDKA U ZLATÉHO KOLA

příjemná hospůdka s venkovním posezením na zahrádce, nebo pod košatou lípou v těsné blízkosti katolického kostela s výhledem na Mělnicko.

Hoalá, helöů, dobrý den a ahoj.

To sme rádi že ste tady ... my sme taky rádi, že sme tady a vítáme Vás na našich Zlatokolních stránkách.

... Dámy a pánové přistupte blíže ... pro každého se tu něco najde! Pro dětičky - cucnakládě v čokoládě! Pro cyklisty na dušičku - na baru máme pumpičku!
A i tahle dámička - nezřekne se kafíčka! Pro dědečky pro babičky - vaječňáček do tlamičky! Pro chlapy i puboše - nakládaný hermoše! Pro hafany i psíčky - na vodu mističky!
Dámy a pánové, varieté začíná!!!!

... ROZTÁČÍME ZLATÉ KOLO ...

Tak, a je to.
Pro začátek dobrý. Úvod by sme měli.Tak, a teď něco o nás ... Pochopitelně něco pěkného ...

 

Takže to nejlepší je, že sme hospoda. No né ňáká veliká, takže spíš hospůdka. Ale na velikosti nezáleží ... Fungujeme vod čarodějnic 2009 a porád něco vylepšujem a vopravujem a vymejšlíme, ale zásadní a základní věci máme. Pívo teče proudem!!! A jídla máme taky habaděj!!!
Dyštak se podívejte na náš jídelní lístek.
Ale rovnou Vám můžu říct, že od 11-14 máme dycky alespoň 2 hotovky a polívčička - to je jasný. No, a pak tadyk sou na skladě takový ty smaženky: smažák, květák, žampijón, holanskej řízek - to všechno s hranolkama tatarkou. Mňam ňam. A máme jeden hlavní lokál s výčepem, který je zároveň výstavní síní a sporovní tribunou. Nedávno sme nainštalovali projektor a na zeď připnuli cejchu a jedééééém - tady se pouští chlapům fočus. No a k fandění se pije: KOZLIK 11°, GAMBRINUS 10°, MASTER 18° a pro milce PLZNIČKA 12°.

Dále je tu malinkej nekuřáckej salónek. Skýtá velký stůl a sedm židlí. Tady se dá pěkně nerušeně sedět, nekouřit, povídat, popíjet čaj, kávičku, vínečko ... děti a babičky dostanou zmrzlinový pohár či rakvičku se šlehačkou. Mňam. A vejde se sem i jeden kočárek.

 

 

Pak tady máme takovej herní salónek. Tam se můžete zašít a dát si kulečník, nebo stolní fotbálek a nebo si hodit šipky. A taky je tam taková skříň a v ní sou ukryty různé stolní hry.

... A NAD KULEČNÍKEM SE NEKOUŘÍ!!!!!!! ...
no proto!

A na chodbě, ještě než dojdete na toaletyyyyyy a pak na zahrádku ... tak v rožku je stoleček a na stolečku PC a tam si můžete sednout a pošolichat se a pokoukat po netu.

... INTERNET ZDARMA ...
WIFI FREE

No a pak dál sou ty záchody, teda ... a pak ... pak dojdete na zahrádku. Zahrádka je malinká, ale dá se tam dělat věcí.
Třebas teďkonc v létě sme tam měli každou sobotu grilování. Kotletky, klobásky, pečený brambůrky ... no ňam. A pak večír byla diskoška.. Wau.
A taky pár koncertů bylo. Samý slavný kapely. Nebo taky večerní promítání. Kluci vymalovali zeď, pěkně to vorámovali, jako televize to vypadá, a panečku to se to pěkně promítalo.
Nojo,jenže začíná zima……a tak se dostáváme do poslední části naší hospůdky ... Sklep.

 

 

 

Kromě toho, že ve sklepě je uhlí a sudy s pívem ... a taky tam straší ... Tak za nepříznivého počasí a dlouhých zimních večerů, budou se odehrávat veškeré radovánky tam. Můžete se těšit na koncerty, discohrátky a klubové promítání, vernisáže a určitě ještě ňáký jiný, zajímavý akcičky vymyslíme.

Jo, a ještě máme jedno místečko, ale to není tak úplně jenom naše. Je to posezení pod lipou. Vono je to totiž mezi hospodou a kostelem. Ale tam se nechá pěkně sedět a kochat se výhledem na Mělnicko. Vopřete si tam kola a dáte si k tomu točenou kofolu.
A když přijedete v sobotu na pátou hodinu - stihnete i bohoslužbu. Kostel je moc pěknej.

Tak to by bylo zatím asi tak všecko a jestli Vás to trošku zaujalo a ste zvědavý ... no tak to holt musíte přijet. A my se na Vás moc těšíme a moc rádi Vás pohostíme, obsloužíme.
Přejeme Vám krásný dny a brzy nashledanou.

Heslo: "KOZLIK JE MAZLIK"

 

Otevírací hodiny:

PO - PA 11:00 - 22:00

SO 11:00 - 23:00

NE 11:00 - 21:00

 

Votvíračka pro zimní období
Pondělí » 13 - 22:00
Úterý.... » 13 - 22:00
Středa.. » 13 - 22:00
Čtvrtek. » 13 - 22:00
Pátek... » 13 - podle toho ...
Sobota. » 13 - taktéž ...
Neděle. » 13 - 21:00

Mapa okolí

zvětšit

Kontakt

Adresa:
Vysoká u Mělníka 

Místa v okolí

Vzdálenost: 1km
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 3km
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 5km

Nová místa

+ přidat
Větrný mlýn Arnoltice - Větrný mlýn holandského typu v Arnolticích pochází z roku 1830. Svému původnímu účelu sloužil 47 let a poté byl přebudován pro obytné účely.
Větrný mlýn Janov - Větrný mlýn Janov pravděpodobně pochází z roku 1844.
Větrný mlýn Růžová - Větrný mlýn holandského typu v obci Růžová pochází z roku 1864.
Větrný mlýn Světlík - Větrný mlýn Světlík holandského typu vlastní soukromý majitel a není tudíž přístupný veřejnosti.

Nové ubytování

+ přidat
Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Levné ubytování České Budějovice pension Minor nabízí kvalitní pobyt za nejlepší přijatelnou cenu. Ubytování nedaleko centra města i výstaviště České Budějovice, nedaleko kolejí VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
Chalupa U Bobra - Chalupa se nachází v Beskydech. Ubytování je pro rodinku, kde mají domácí prostředí s veškerým vybavením, počet lůžek je 9 až 12 osob. Na zahradě je posezení s grilem. V blízkosti je lanová dráha na výlety na Pustevny a nejen pro děti lanový park Tarzanie.
Chata Lucie - Rodinná Chata Lucie se nachází na úpatí hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování až pro 12 osob v plně vybavené chatě. Během pobytu zajisté oceníte bezdrátový internet, saunu, gril, krb, trampolínu, v létě bazének a spoustu dalšího vybavení pro zpříjemnění pobytu.
Chata Lucie - Tato rodinná chata se nachází pod úpatí hory Říp a leží pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování na chatě až pro 12 osob. Během pobytu využijete plně vybavenou chatu se saunou, wifi, krbem, grilem, trampolínou, bazénem v létě a dalším zařízením pro zpříjemnění pobytu.

Nové restaurace

+ přidat
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz