Mariánské Lázně

Mariánské Lázně patří nejen k nejhezčím městům, ale také lázním v České republice.

Mariánské Lázně představují nejmladší z proslulého trojúhelníku lázeňských měst v Čechách. Jsou druhými největšími lázněmi, které se mohou chlubit velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu vyvěrá 40 pramenů a v nejbližším okolí dalších 100. Nejstarší prameny jsou známy již od 16. století a každoročně sem zavítá tisíce návštěvníků z celého světa. Kouzlo Mariánských Lázní spočívá v neuvěřitelném množství léčivých pramenů, s čímž je spojena rozmanitá škála indikací. Lékaři se v lázních specializují na léčbu nemocí zažívacího ústrojí, ledvin a močových cest, poruchy látkové výměny, nervových onemocnění, kožních potíží a nespecifických onemocnění dýchacích cest či nemocí pohybového ústrojí. Mariánská Lázně jsou krásným městem, které nabízí pohled na novobarokní kolonádu se svou Zpívající fontánou, která hraje každou hodinu jednu ze svých osmi skladeb.

Mariánské Lázně preferují celou řadu procedur, které pomáhají při léčbě pacientů. Návštěvníci jsou spokojeni s pitnou kúrou, exhalací Mariina pramenu, termoterapií a také s masážemi. Svou oblíbenost si získaly také koupele – bylinná, minerální, přírodní, uhličitá či přísadová. Mezi další procedury patří perličková koupel, plynové injekce, psychoterapie, skořicový zábal či muzikoterapie.

Ve volném čase mohou pacienti zajít na tenisové kurty, golf či minigolf. Využít mohou i plaveckého bazénu, vyzkoušet surfování, jachting či rybaření.

Mapa okolí

zvětšit

Kontakt

Adresa:
Město Mariánské Lázně 

Místa v okolí

Ski areál Mariánské Lázně - Lyžařský areál v Mariánských Lázních si vybudoval dobré jméno především zásluhou poctivé práce, rok co rok se tu snaží udržet kvalitu služeb na vysoké úrovni. Sjezdové lyžování má v tomto malebném lázeňském městě dlouholetou tradici a že je zde o lyžování opravdu zájem, dokazují kladné reference na internetu.
Vzdálenost: 1km
Gourmet Hotel Villa Patriot - Malý hotel s gurmánskou restaurací, velmi vhodný pro FOREVER YOUNG hosty a milovníky kvalitní gastronomie.
Vzdálenost: 1km
Vzdálenost: 2km
Gourmet Restaurant VILLA PATRIOT - Gurmánská restaurace v centru Mariánských Lázních
Vzdálenost: 1km
ubytování - Hotel se nachází v centru Mar.Lázní V hotelu společ.místnost s možností stravy,bar,sauna,wellness,Thai masáže.
Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 4km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Prievidza - Rozhledna nad městem Prievidza je ocelová konstrukce vyhlídkové věže se zábradlím.
Rozhledna Zliechov - Košecké Rovné - Rozhledna Zliechov - Košecké Rovné je masivní dřevěná vyhlídková stavba.
Rozhledna Malý Lubín - Rozhledna Malý Lubín je dřevěná vyhlídková věž, která poskytuje fantastický výhled do okolí.
Rozhledna Čajka v oblakoch - Rozhledna Čajka v oblakoch je obdobou rozhleden v České republice, s názvem "Stezka v oblacích".

Nové ubytování

+ přidat
Kemp Bagr Mohelnice - koupání, kempingový nábytek, stany, chatky - Morava kemp Bagr u Moravičanských jezer jen několik set metrů od města Mohelnice. Možnost využití venkovního nábytku, sportovišť. Spaní v chatkách, nebo ve stanech.
Panská sýpka - V nově zrekonstruované části Panské sýpky se nachází restaurace, na kterou navazuje salónek vhodný pro firemní večírky a útulný vinný sklípek. V letních měsících je zde příjemné posezení na zahrádce za objektem.
Hotel Perla Jizery - Stylový Hotel Perla Jizery *** se nachází v malebné vesničce Josefův Důl v Jizerských horách a rozhodně neunikne pozornosti ani náhodných turistů. Nadšení vzbudí už jeho poloha. Romantické zákoutí v horní části obce, kopce, lesy a řeka Kamenice přímo za hotelem. Sjezdovka a lyžařský vlek pro začínající i pokročilé lyžaře je od hotelu vzdálen pouhých 150 metrů!
Hotelový resort Zámek Ratměřice - Zámek Ratměřice - to je stylové ubytování uprostřed přírody, špičková gastronomie v restauraci Sequoia a místo plné zážitků! Pořádáme svatby, společenské a firemní akce. Odložte na chvíli starosti stranou a nechejte se u nás hýčkat.

Nové restaurace

+ přidat
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.