Lázně Kynžvart

Lázně Kynžvart jsou skvělým místem pro děti.

Lázně Kynžvart jsou specializované na děti ve věku od dvou patnácti let, které trpí nespecifickým onemocněním dýchacího ústrojí, kožním onemocněním a také nemocemi ledvin či močových cest. Lázně se nachází v nádherné krajině plné lesů uvnitř Slavkovského lesa. K léčbě jsou využívány přírodní léčivé zdroje a hlavním cílem lázeňského pobytu je zlepšení imunitního vývoje dětí. Mezi přírodní léčivé zdroje jsou řazené také klimatické podmínky a čtyři kyselé minerální vody, které jsou charakteristické obsahem oxidu uhličitého.

Lázně nabízí celou řadu terapeutických programů, jako je rehabilitace, elektroterapie či balneoterapie. Velmi oblíbená se stala rehabilitační jízda na kole, na koni a také plavání. Pro děti je důležitý pobyt na čerstvém vzduchu, proto se lázně specializují na venkovské aktivity. Děti se mohou naučit hrát minigolf, kroket či míčové hry.

Prameny tryskající ze země v Kynžvartu jsou známé již od 16. století a jsou využívány k vodoléčbám. Součástí lázní Kynžvart jsou i lázeňské domy Praha, Orlík, Šárka, Záboj, Libuše, Výsluní, Trianon a Balneoprovoz.

Mapa okolí

zvětšit

Počasí

yr.no
Dnes Středa 27.1.2021
Zataženo
-2°C
-3°C
Srážky: 0.3mm
Tlak: 1016.7hPa
Vítr: 3.2m/s
z jiho-západu
Zítra
Čtvrtek 28.1.
Déšť se sněhem
0°C
0°C
Pátek
29.1.2021
Silný déšť
4°C
2°C
Sobota
30.1.2021
Déšť se sněhem
3°C
-2°C
Neděle
31.1.2021
Polojasno
-5°C
-13°C

Kontakt

Adresa:
Město Lázně Kynžvart 

Místa v okolí

Vzdálenost: 1km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 6km
Vzdálenost: 6km
Gourmet Hotel Villa Patriot - Malý hotel s gurmánskou restaurací, velmi vhodný pro FOREVER YOUNG hosty a milovníky kvalitní gastronomie.
Vzdálenost: 7km
Gourmet Restaurant VILLA PATRIOT - Gurmánská restaurace v centru Mariánských Lázních
Vzdálenost: 7km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Radejčín - Rozhledna Radejčín je stožár vysílače mobilního operátora, postavený v roce 2010.
Rozhledna Ploučnická vyhlídka - Neobvyklá vyhlídková stavba stojící v Benešově nad Ploučnicí na Sokolském vrchu patří k nejstarším objektům tohoto druhu v České republice.
Rozhledna Pastýřská stěna - Rozhledna Pastýřská stěna v Děčíně, nedaleko Zoologické zahrady, pochází z roku 1905. Jedná se o kamennou stavbu, připomínající svým vzhledem gotický hrad.
Rozhledna Na Horách - Rozhledna s poetickým jménem Na Horách využívá především výhody místního terénu, je postavena na nevysokém návrší, ale s dobrým výhledem do krajiny Českého středohoří.

Nové ubytování

+ přidat
Kemp a hostinec na Slapnici - Kemp a hostinec Na Slapnici se nachází na území Křivoklátska, 800m od soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky, mezi obcemi Skryje a Čilá. Jedinečná přírodní rezervace Skryjská jezírka je vzdálena jen 20 minut chůze. V krajině obklopující kemp jsou trasy pro turistiku a náročnější cyklistiku. Ubytovat se v kempu můžete v 8 chatách, jejichž celková kapacita je 37 osob a v 8-10 stanech i 1-2 karavanech. www.kempnaslapnici.cz
Penzion Sova - Ubytování v soukromí , www.sova.unas.cz
Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h. - Nabízíme sportovně koncipované ubytování v srdci Orlických hor s všudepřítomnou přírodou. Přes léto ideální místo na turistiku a cyklistiku, v zimě v bezprostřední blízkosti sjezdovek. Ideální ubytování pro rodiny s dětmi, partu turistů, nebo třeba sportovní kluby.
Kemp Řevnice - Kemp Řevnice - ubytování v chatkách a maringotkách. Vhodné pro rodiny s dětmi, turisty a cykloturisty.

Nové restaurace

+ přidat
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.
Hostinec U Dudka - Hostinec U Dudka www.ududka.cz je rodinná restaurace s odpoledním provozem a zaměřením na grilované speciality a kvalitu obsluhy. Našim cílem je, aby se u nás hosté cítili příjemně. Provozní doba je od 15 hodin a gril od 17 hodin každý den.
Pizzeria Einstein - V Pizzeria Einstein v ulici Šmeralova každý den připravují lahodnou a křupavou pizzu z nejčerstvějších surovin.