Lázně Kynžvart

Lázně Kynžvart jsou skvělým místem pro děti.

Lázně Kynžvart jsou specializované na děti ve věku od dvou patnácti let, které trpí nespecifickým onemocněním dýchacího ústrojí, kožním onemocněním a také nemocemi ledvin či močových cest. Lázně se nachází v nádherné krajině plné lesů uvnitř Slavkovského lesa. K léčbě jsou využívány přírodní léčivé zdroje a hlavním cílem lázeňského pobytu je zlepšení imunitního vývoje dětí. Mezi přírodní léčivé zdroje jsou řazené také klimatické podmínky a čtyři kyselé minerální vody, které jsou charakteristické obsahem oxidu uhličitého.

Lázně nabízí celou řadu terapeutických programů, jako je rehabilitace, elektroterapie či balneoterapie. Velmi oblíbená se stala rehabilitační jízda na kole, na koni a také plavání. Pro děti je důležitý pobyt na čerstvém vzduchu, proto se lázně specializují na venkovské aktivity. Děti se mohou naučit hrát minigolf, kroket či míčové hry.

Prameny tryskající ze země v Kynžvartu jsou známé již od 16. století a jsou využívány k vodoléčbám. Součástí lázní Kynžvart jsou i lázeňské domy Praha, Orlík, Šárka, Záboj, Libuše, Výsluní, Trianon a Balneoprovoz.

Mapa okolí

zvětšit

Kontakt

Adresa:
Město Lázně Kynžvart 

Místa v okolí

Vzdálenost: 1km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 6km
Vzdálenost: 6km
Gourmet Hotel Villa Patriot - Malý hotel s gurmánskou restaurací, velmi vhodný pro FOREVER YOUNG hosty a milovníky kvalitní gastronomie.
Vzdálenost: 7km
Gourmet Restaurant VILLA PATRIOT - Gurmánská restaurace v centru Mariánských Lázních
Vzdálenost: 7km

Nová místa

+ přidat
Hrad Vizmburk - Hrad Vízmburk. Raně gotická perla severovýchodních čech.
Rozhledna Gbely - Rozhledna Gbely je ptačí pozorovatelna na Slovensko-moravském pomezí.
Rozhledna Lipky - Rozhledna Lipky je zděná vyhlídková věž.
Rozhledna Na hrebeni Holič - Rozhledna Na hrebeni na Moravsko-slovenském pomezí je stylová kamenná stavba vyhlídkové věže

Nové ubytování

+ přidat
Krkonoše - levné ubytování - ubytování v soukromí
U Mažňáka - Apartmán v rodinném domě s vlastním vchodem
Kemp Bagr Mohelnice - koupání, kempingový nábytek, stany, chatky - Morava kemp Bagr u Moravičanských jezer jen několik set metrů od města Mohelnice. Možnost využití venkovního nábytku, sportovišť. Spaní v chatkách, nebo ve stanech.
Panská sýpka - V nově zrekonstruované části Panské sýpky se nachází restaurace, na kterou navazuje salónek vhodný pro firemní večírky a útulný vinný sklípek. V letních měsících je zde příjemné posezení na zahrádce za objektem.

Nové restaurace

+ přidat
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.