Lázně Luhačovice

Největším lázeňským moravským městem jsou právě Luhačovice, které se nachází v podhůří Vizovických vrchů.

Lázně Luhačovice jsou zasazené do půvabného údolí potoka Šťavnice a jedná se o nejvíce navštěvované lázně na Moravě. Luhačovice mohou nabídnout sirný pramen a sedmnáct druhů přírodních minerálních vod, které jsou využívány k léčbě pacientů s nemocemi dýchacího a zažívacího ústrojí, s poruchami látkové výměny a také poruchami pohybového ústrojí. Rok co rok přijíždí do Luhačovic více jak tisíc hostů, které láká 300 let dlouhá lázeňská tradice, nádherná architektura od Dušana Jurkoviče a také nezapomenutelné atmosféra.

Do lázní Luhačovice se vydávají nejen lidé za účelem léčby svých nemocí, ale také za wellness odpočinkem, kdy si své tělo oddělí od každodenního života, stresu a koloběhu. Provádí se zde pitné kůry, koupele, inhalace, regenerační a rehabilitační pobyty, slatinné obklady, masáže a různé druhy koupelí. Ubytovat se můžete v jednom z lázeňských hotelů (Vila alpská růže, Jurkovičův dům, Palace, Dům Bedřicha Smetany, Vila Chaloupka apod.). Ve volném čase lázně Luhačovice nabízí kryté bazény, saunu, solárium, fitness centra, tenisové kurty či minigolf.

Mapa okolí

zvětšit

Počasí

yr.no
Dnes Středa 21.4.2021
Polojasno
14°C
6°C
Srážky: 0mm
Tlak: 1013.9hPa
Vítr: 3.9m/s
z západu
Zítra
Čtvrtek 22.4.
Polojasno
8°C
1°C
Pátek
23.4.2021
Polojasno
8°C
2°C
Sobota
24.4.2021
Polojasno
8°C
1°C
Neděle
25.4.2021
Jasno
9°C
1°C

Kontakt

Adresa:
Luhačovice 

Místa v okolí

Luhačovice - Luhačovice jsou lázeňské město, které se rozprostírá na jihovýchodě Moravy. Zaujímá plochu o velikosti 33 kilometrů čtverečních a leží ve vzdálenosti šestnácti kilometrů jihovýchodně od Zlína.
Vzdálenost: 1km
Pozlovice - Pozlovice jsou městys rozprostírající se v okrese Zlín. Městys zaujímá plochu o velikosti 9,58 kilometrů čtverečních. Nachází se asi dva kilometry směrem na sever od Luhačovic.
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 5km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Lidové sady - Rozhledna Lidové sady v Liberci pochází z roku 1901. Sloužila veřejnosti až do poloviny 50. let minulého století.
Rozhledna Liberecká výšina - Rozhledna Liberecká výšina pochází z roku 1901. V roce 2013 byla podrobena rozsáhlé rekonstrukci a dnes je přístupná veřejnosti.
Rozhledna Čebínka - Rozhledna Čebínka je 35 metrů vysoký ocelový stožár telefonních operátorů, postavený v roce 2002.
Rozhledna Ostrá Horka - Rozhledna Ostrá horka byla postavena v roce 2008.

Nové ubytování

+ přidat
Kralovice- Ubytování - Ubytování Kralovice - Rodinný domek na okraji města v klidné části parku. Nemovitost je určena pro 7 osob + 1x možnost přistýlky. Dvě ložnice, koupelna, WC, Kuchyně. Televize +satelit Wi-FI, Parkování na vlastním pozemku v okolí několik restaurací a koupaliště
Plasy - Nabízíme ubytování ve čtyřlůžkovém apartmá s kuchyňkou koupelnoua WC, Vybavení: Televize + satelit + Wi-Fi , zahrádka s posezením, ohniště a gril. Parkování na vlastním pozemku nebo v uzamčené garáži. Ve městě veškerá občanská vybavenost. Několik restaurací.
Kemp a hostinec na Slapnici - Kemp a hostinec Na Slapnici se nachází na území Křivoklátska, 800m od soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky, mezi obcemi Skryje a Čilá. Jedinečná přírodní rezervace Skryjská jezírka je vzdálena jen 20 minut chůze. V krajině obklopující kemp jsou trasy pro turistiku a náročnější cyklistiku. Ubytovat se v kempu můžete v 8 chatách, jejichž celková kapacita je 37 osob a v 8-10 stanech i 1-2 karavanech. www.kempnaslapnici.cz
Penzion Sova - Ubytování v soukromí , www.sova.unas.cz

Nové restaurace

+ přidat
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.
Hostinec U Dudka - Hostinec U Dudka www.ududka.cz je rodinná restaurace s odpoledním provozem a zaměřením na grilované speciality a kvalitu obsluhy. Našim cílem je, aby se u nás hosté cítili příjemně. Provozní doba je od 15 hodin a gril od 17 hodin každý den.