Muzeum historických motocyklů Bečov nad Teplou

Muzeum nabízí svým návštěvníkům více jak padesát exponátů historických motocyklů. Zhlédnout můžete dokonce i historická jízdní kola a také motocyklové motory.

Expozice zahrnuje unikátní stroje, jako je první vyráběný motocykl značky DKW, PUCH 500 se čtyřpístovým dvouválcovým motorem. Zajímavostí je i motocykl Schüttoff 500 OHV či Wagner 500 OHC, jenž je jediným dochovaným kusem na světě. Muzeum motocyklů nabízí celou řadu dalších výjimečných motocyklů. První patro zaujímá expozice dřevěných hraček a také rodinných loutkových divadel a loutek. Expozice České hračky zobrazuje vývoj od lidových tradic až po současné novodobé výrobce. Muzeum je zřízené v historické budově, která dříve sloužila jako okresní soud. Jestli patříte mezi milovníky motocyklů či hraček, tak neváhejte a vydejte se do Bečova nad Teplou.

Mapa okolí

zvětšit

Počasí

yr.no
Dnes Neděle 9.5.2021
Polojasno
18°C
12°C
Srážky: 0mm
Tlak: 1013.4hPa
Vítr: 3.4m/s
z jihu
Zítra
Pondělí 10.5.
Skoro jasno
21°C
16°C
Úterý
11.5.2021
Polojasno
21°C
13°C
Středa
12.5.2021
Déšť
11°C
7°C
Čtvrtek
13.5.2021
Silný déšť
6°C
5°C

Kontakt

Adresa:
nám. 5. května 2
Bečov nad Teplou 
Web: Muzeum historických motocyklů Bečov nad Teplou
Email: moto-muzeum.zdenek.balek@seznam.cz
Telefon: +420 606 737 041

Místa v okolí

Vzdálenost: 1km
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 6km
Vzdálenost: 7km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Výhon (Akátová věž) - Rozhledna Akátová věž na vrcholu hory Výhon byla postavena v roce 2009. Jedná se o 16 metrů vysokou stavbu z akátových nosníků (odtud také její název), doplněnou vnitřním ocelovým točitým schodištěm.
Rozhledna Mokrá - Rozhledna Mokrá je 10 metrů vysoká ocelová stavba s vnitřním točitým schodištěm, postavená v roce 2015. 
Rozhledna Křivoš - Rozhledna Křivoš je malá dřevěná stavba z roku 2004, vysoká 7 metrů.
Rozhledna Klucanina - Rozhledna Klucanina je vysoká 28 metrů a je postavena z betonových kvádrů. Nahradila původní stavbu na kamenné podezdívce z roku 1934.

Nové ubytování

+ přidat
autokemp-ubytovna SK Mšeno - Nabídka ubytování v autokempu SK Mšeno ( Kokořínsko) ve zděné budově, chatkách, stálých karavanech, ale i kempu na třech rovných travnatých stání s možností napojení na elektřinu a odběru pitné vody. Kokořínsko plné skalních pískovcových útvarů. roklin, hradů a zámků.
Kralovice- Ubytování - Ubytování Kralovice - Rodinný domek na okraji města v klidné části parku. Nemovitost je určena pro 7 osob + 1x možnost přistýlky. Dvě ložnice, koupelna, WC, Kuchyně. Televize +satelit Wi-FI, Parkování na vlastním pozemku v okolí několik restaurací a koupaliště
Plasy - Nabízíme ubytování ve čtyřlůžkovém apartmá s kuchyňkou koupelnoua WC, Vybavení: Televize + satelit + Wi-Fi , zahrádka s posezením, ohniště a gril. Parkování na vlastním pozemku nebo v uzamčené garáži. Ve městě veškerá občanská vybavenost. Několik restaurací.
Kemp a hostinec na Slapnici - Kemp a hostinec Na Slapnici se nachází na území Křivoklátska, 800m od soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky, mezi obcemi Skryje a Čilá. Jedinečná přírodní rezervace Skryjská jezírka je vzdálena jen 20 minut chůze. V krajině obklopující kemp jsou trasy pro turistiku a náročnější cyklistiku. Ubytovat se v kempu můžete v 8 chatách, jejichž celková kapacita je 37 osob a v 8-10 stanech i 1-2 karavanech. www.kempnaslapnici.cz

Nové restaurace

+ přidat
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.
Hostinec U Dudka - Hostinec U Dudka www.ududka.cz je rodinná restaurace s odpoledním provozem a zaměřením na grilované speciality a kvalitu obsluhy. Našim cílem je, aby se u nás hosté cítili příjemně. Provozní doba je od 15 hodin a gril od 17 hodin každý den.