LEVANDULOVÉ ÚDOLÍ

Od příchodu starých Keltů na naše území se na tomto bývalém vápencovém moři pěstovala Levandule lékařská. My jsme v roce 2014 navázali na národní bohatství našich předků a vysadili 40 000 Levandulí Angustofolia Munstead v BIO kvalitě. Přijeďte se nadýchat této královny bylin i okolních Brdských lesů. Ozdravte Vaše tělo i mysl.

brání před býložravci. Právě tato silice má obdivuhodné vlastnosti, které dokáží již po tisíciletí zázraky. Až 60 % linalylacetátu (vonné substance) a další vzácné látky jako jsou lynalylacetát, nerol, citronel, borneol a gerancil uklidňují nervovou soustavu, podporují trávení a klidný spánek, uvolňují napětí i plynatost. Hojí a jsou přírodním antibiotikem. Obsahuje velké množství ANTIOXIDANTŮ. PŘICHÁZÍME SE S VÁMI PODĚLIT O TYTO VZÁCNÉ VÝROBKY Z LEVANDULE CHODOUŇSKÉ
Tu jsme pěkně okopali a odplevelili, sedmnáctého červnového večera většinou začínáme stříhat a skládat do vozíku. Všude se prolíná vůně této opojné byliny, která se mísila s vůní brdských lesů a letního slunce. Po dvacátém dnu sklizně putovaly levandulové produkty rovnou k vám. Užijte je každým douškem v mnoha s láskou připravených pokrmech i drincích. Budou Vám dobře sloužit.

Životy a příběhy českých bylinkářů a farmářů natolik okouzlily mou rodinu a mou přítelkyni Milenu, že jsme se zamilovaly. S úctou jsme vysadili v Choudouni, kam ji v 10. století přinesli Keltové, Levanduli lékařskou. Samozřejmě V BIO kvalitě.
Proud pozitivní energie. Přenádherná opojná vůně. Její krása bere smrtelníkům dech. Tolik vzácných vlastností jedné rostliny mohou závidět byliny, květiny i stromy. Nevšední chuť spojená s pestrými léčivými účinky, relaxační schopnost, um pohladit na duši i mysli a přesto tolik skromná na podmínky k životu. To je Levandula Angustifolia – Levandule lékařská. Milovali ji egyptští faraónové, obdivovali se jí staří Řekové i Římané, nechyběla na žádném královském dvoře ani talíři. Apatykáři i léčitelé bez ní nechtěli pomáhat.
LEVANDULE LÉKAŘSKÁ V BIO KVALITĚ POMOCNÍK ZDRAVÍ,
KRÁSY A LIFE BALANCE
Začněme od toho nejdůležitějšího. Hlavy, která je centrem našeho těla spolu s mozkem. Levandule lékařská pomáhá při migréně, bolesti páteře krční i bederní, nespavosti a celkové únavě, stresu i vypětí. V sypaných čajích a nápojích vám pomůže nejrychleji, nejefektivněji. Pomažte spánky naším olivovým olejem s macerovanou levandulí a uklidněte tak napjaté svaly, křeče, bolesti hlavy, nervozitu, stres, stav úzkosti a strachu.

Mapa okolí

zvětšit

Kontakt

Adresa:
Československé armády 973
Tmaň  26751

Místa v okolí

Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 5km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Kmeťovka - Rozhledna Kmeťovka je krásná stylová dřevěná stavba o dvou vyhlídkových patrech.
Rozhledna Trchovnica - Rozhledna Trchovnica je zastřešená stavba dřevem pobité vyhlídkové věže s kamennou podezdívkou.
Rozhledna Klin - Rozhledna Klin nad Oravskou přehradou je dřevěná stavba vyhlídkové věže.
Rozhledna Brabírka - Rozhledna Brabírka je stylová dřevěná stavba na zděné podezdívce.

Nové ubytování

+ přidat
Penzion GRASEL - Ubytování v srdci České Kanady
Krkonoše - levné ubytování - ubytování v soukromí
U Mažňáka - Apartmán v rodinném domě s vlastním vchodem
Kemp Bagr Mohelnice - koupání, kempingový nábytek, stany, chatky - Morava kemp Bagr u Moravičanských jezer jen několik set metrů od města Mohelnice. Možnost využití venkovního nábytku, sportovišť. Spaní v chatkách, nebo ve stanech.

Nové restaurace

+ přidat
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz