Zoopark Zelčín

Přijeďte si do Zelčína užít procházku po největším kontaktním zooparku se zaměřením na domácí zvířata v Čechách. Ve velkém oploceném výběhu máte možnost se volně pohybovat mezi kozami, ovcemi, lamami nebo poníky. Všechna zvířátka jsou velice krotká a zvyklá na každodenní kontakt s lidmi. Ráda se nechají pohladit a nakrmit. Tento způsob seznámení se s domácími zvířátky je velice oblíbený u nejmenších návštěvníků – vždyť jak lépe děti seznámit se zvířátky a naučit je respektu a lásce k nim, než přímým kontaktem – pohlazením, nakrmením a společně stráveným časem.

O něco starší návštěvníci ocení možnost zavítat v doprovodu průvodce také do výběhů zvířat chovaných mimo společný kontaktní prostor. Všechna naše zvířátka jsou kontaktní, všechny naše výběhy jsou kontaktní - z důvodu bezpečnosti nemůžete uzavřené výběhy navštívit sami, ale objednejte se na komentovanou prohlídku s průvodcem, který s Vámi uzavřené výběhy projde. V rámci komentovaného krmení s průvodcem můžete nakrmit a navštívit například i miniprasátka, koně, krávy, emu nebo klokany.

Zoopark Zelčín není ale jen místo pro kontakt se zvířaty – nabízíme i spoustu sportovního vyžití. V sezóně u nás najdete vzduchové trampolíny pro děti, provozujeme půjčovnu koloběžek, na kterých se můžete rozjet po okolí, jsme oblíbenou zastávkou pro cyklisty a pro teplé letní dny je ideální volbou půjčení raftu a vyjížďka po Vltavě! Na své si příjdou i milovníci kultury – v areálu zooparku pravidelně pořádáme kulturní akce, zábavné dny a koncerty.

Nacházíme se ve velmi krásné oblasti Středních Čech v bezprostřední blízkosti Mělníka, jen 30 minut od Prahy. Můžeme Vám proto nabídnout ideální zázemí pro Vaši letní dovolenou. Nabízíme ubytování v apartmánu, kempu nebo stání pro vlastní karavan -  vyberte si, co vyhovuje právě Vám. V okolí zooparku vede Naučná stezka Vrbno – Zelčín a cyklostezky č. 7, EV7, Vltavská.

Zoopark Zelčín je ideální místo pro Váš rodinný výlet. 

 

Ať už jedete za zvířátky, sportem nebo kulturou, 

         na den nebo na týden, 

                   s malými nebo většími dětmi, 

                              jako parta pod stany nebo jen projíždíte na kole a hledáte místo pro oddych, 

budeme se těšit na Vaši návštěvu!

 

 www.zooparkzelcin.cz 

 

Provozní doba Zooparku:

březen - červen 9:00 - 18:00
červenec - srpen 9:00 - 20:00
září - říjen 9:00 - 18:00
listopad - únor 9:00 - 16:00

 

Vstupné: 

Dospělí           90 Kč

Děti 2-15 let   70 Kč

Rodinné 2+2   260 Kč

Otevřeno každý den včetně svátků.

 

Mapa okolí

zvětšit

Otevírací doba

Pondělí9:00 - 18:00
Úterý9:00 - 18:00
Středa9:00 - 18:00
Čtvrtek9:00 - 18:00
Pátek9:00 - 18:00
Sobota9:00 - 18:00
Neděle9:00 - 18:00
Svátky9:00 - 18:00

Kontakt

Adresa:
Zelčín 1
Hořín  27601
Web: Zoopark Zelčín
Email: info@zooparkzelcin.cz
Telefon: 777 334 064

Místa v okolí

Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 3km
Mělník - Mělník je okresní město na severu Středočeského kraje. Leží nad soutokem řek Vltavy a Labe, asi 30 km severně od Prahy. Žije zde přibližně 19 tisíc obyvatel.
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 5km
U Cisare hotel - Hotel U Císaře najdete na Mělníku . www.ucisare.cz
Vzdálenost: 4km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Prievidza - Rozhledna nad městem Prievidza je ocelová konstrukce vyhlídkové věže se zábradlím.
Rozhledna Zliechov - Košecké Rovné - Rozhledna Zliechov - Košecké Rovné je masivní dřevěná vyhlídková stavba.
Rozhledna Malý Lubín - Rozhledna Malý Lubín je dřevěná vyhlídková věž, která poskytuje fantastický výhled do okolí.
Rozhledna Čajka v oblakoch - Rozhledna Čajka v oblakoch je obdobou rozhleden v České republice, s názvem "Stezka v oblacích".

Nové ubytování

+ přidat
Kemp Bagr Mohelnice - koupání, kempingový nábytek, stany, chatky - Morava kemp Bagr u Moravičanských jezer jen několik set metrů od města Mohelnice. Možnost využití venkovního nábytku, sportovišť. Spaní v chatkách, nebo ve stanech.
Panská sýpka - V nově zrekonstruované části Panské sýpky se nachází restaurace, na kterou navazuje salónek vhodný pro firemní večírky a útulný vinný sklípek. V letních měsících je zde příjemné posezení na zahrádce za objektem.
Hotel Perla Jizery - Stylový Hotel Perla Jizery *** se nachází v malebné vesničce Josefův Důl v Jizerských horách a rozhodně neunikne pozornosti ani náhodných turistů. Nadšení vzbudí už jeho poloha. Romantické zákoutí v horní části obce, kopce, lesy a řeka Kamenice přímo za hotelem. Sjezdovka a lyžařský vlek pro začínající i pokročilé lyžaře je od hotelu vzdálen pouhých 150 metrů!
Hotelový resort Zámek Ratměřice - Zámek Ratměřice - to je stylové ubytování uprostřed přírody, špičková gastronomie v restauraci Sequoia a místo plné zážitků! Pořádáme svatby, společenské a firemní akce. Odložte na chvíli starosti stranou a nechejte se u nás hýčkat.

Nové restaurace

+ přidat
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.