Zoopark Zelčín

Přijeďte si do Zelčína užít procházku po největším kontaktním zooparku se zaměřením na domácí zvířata v Čechách. Ve velkém oploceném výběhu máte možnost se volně pohybovat mezi kozami, ovcemi, lamami nebo poníky. Všechna zvířátka jsou velice krotká a zvyklá na každodenní kontakt s lidmi. Ráda se nechají pohladit a nakrmit. Tento způsob seznámení se s domácími zvířátky je velice oblíbený u nejmenších návštěvníků – vždyť jak lépe děti seznámit se zvířátky a naučit je respektu a lásce k nim, než přímým kontaktem – pohlazením, nakrmením a společně stráveným časem.

O něco starší návštěvníci ocení možnost zavítat v doprovodu průvodce také do výběhů zvířat chovaných mimo společný kontaktní prostor. Všechna naše zvířátka jsou kontaktní, všechny naše výběhy jsou kontaktní - z důvodu bezpečnosti nemůžete uzavřené výběhy navštívit sami, ale objednejte se na komentovanou prohlídku s průvodcem, který s Vámi uzavřené výběhy projde. V rámci komentovaného krmení s průvodcem můžete nakrmit a navštívit například i miniprasátka, koně, krávy, emu nebo klokany.

Zoopark Zelčín není ale jen místo pro kontakt se zvířaty – nabízíme i spoustu sportovního vyžití. V sezóně u nás najdete vzduchové trampolíny pro děti, provozujeme půjčovnu koloběžek, na kterých se můžete rozjet po okolí, jsme oblíbenou zastávkou pro cyklisty a pro teplé letní dny je ideální volbou půjčení raftu a vyjížďka po Vltavě! Na své si příjdou i milovníci kultury – v areálu zooparku pravidelně pořádáme kulturní akce, zábavné dny a koncerty.

Nacházíme se ve velmi krásné oblasti Středních Čech v bezprostřední blízkosti Mělníka, jen 30 minut od Prahy. Můžeme Vám proto nabídnout ideální zázemí pro Vaši letní dovolenou. Nabízíme ubytování v apartmánu, kempu nebo stání pro vlastní karavan -  vyberte si, co vyhovuje právě Vám. V okolí zooparku vede Naučná stezka Vrbno – Zelčín a cyklostezky č. 7, EV7, Vltavská.

Zoopark Zelčín je ideální místo pro Váš rodinný výlet. 

 

Ať už jedete za zvířátky, sportem nebo kulturou, 

         na den nebo na týden, 

                   s malými nebo většími dětmi, 

                              jako parta pod stany nebo jen projíždíte na kole a hledáte místo pro oddych, 

budeme se těšit na Vaši návštěvu!

 

 www.zooparkzelcin.cz 

 

Provozní doba Zooparku:

březen - červen 9:00 - 18:00
červenec - srpen 9:00 - 20:00
září - říjen 9:00 - 18:00
listopad - únor 9:00 - 16:00

 

Vstupné: 

Dospělí           90 Kč

Děti 2-15 let   70 Kč

Rodinné 2+2   260 Kč

Otevřeno každý den včetně svátků.

 

Mapa okolí

zvětšit

Otevírací doba

Pondělí9:00 - 18:00
Úterý9:00 - 18:00
Středa9:00 - 18:00
Čtvrtek9:00 - 18:00
Pátek9:00 - 18:00
Sobota9:00 - 18:00
Neděle9:00 - 18:00
Svátky9:00 - 18:00

Kontakt

Adresa:
Zelčín 1
Hořín  27601
Web: Zoopark Zelčín
Email: info@zooparkzelcin.cz
Telefon: 777 334 064

Místa v okolí

Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 3km
Mělník - Mělník je okresní město na severu Středočeského kraje. Leží nad soutokem řek Vltavy a Labe, asi 30 km severně od Prahy. Žije zde přibližně 19 tisíc obyvatel.
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 5km
U Cisare hotel - Hotel U Císaře najdete na Mělníku . www.ucisare.cz
Vzdálenost: 4km

Nová místa

+ přidat
Javorová alej Dobkovičky - Před obcí Dobkovičky na Litoměřicku, v krajině Českého středohoří, se nachází památné stromořadí.
Jírovcová alej v Břvanech - V obci Břvany, v trojúhelníku měst Most, Louny a Žatec se nachází památná jírovcová alej.
Lipová alej pod Řípem - Pod horou Říp se nachází státem chráněné památné stromy.
Skupina památných lip - V Liběchově se nachází skupina památných lip srdčitých.

Nové ubytování

+ přidat
FKK kemp Úštěk (bez plavek) - Pokud rádi trávíte volný čas v pohodě a klidu, s přátelsky naladěnými lidmi a hlavně bez oblečení, jste na správném místě. K odpočinku na Vaší dovolené nebudete potřebovat, při pobytu v našem kempu, žádné oblečení a plavky už vůbec ne. Můžete si tak užít svobodu volného těla na slunci u vody na čerstvém vzduchu Českého středohoří u břehu jezera Chmelař a historického městečka Úštěk v námi vytvořeném koutě přírody jen pro vás. FKK kemp Úštěk je naturistický kemp pouze pro naturisty, nudisty a všechny ostatní slušné naháče, kde panuje rodinná a kamarádská pohoda, na bázi úcty a vzájemné tolerance. Kemp je výhradně bez plavek. Být nahý není povinností. Každý se může pohybovat tak, jak se zrovna cítí. Pouze plavky jsou vyjma dětí zakázány. Může se tedy stát, že například večer, když se ochladí bude někdo zabalený až po uši, někdo třeba jen v triku a nebo také úplně nahý.
Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Levné ubytování České Budějovice pension Minor nabízí kvalitní pobyt za nejlepší přijatelnou cenu. Ubytování nedaleko centra města i výstaviště České Budějovice, nedaleko kolejí VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
Chalupa U Bobra - Chalupa se nachází v Beskydech. Ubytování je pro rodinku, kde mají domácí prostředí s veškerým vybavením, počet lůžek je 9 až 12 osob. Na zahradě je posezení s grilem. V blízkosti je lanová dráha na výlety na Pustevny a nejen pro děti lanový park Tarzanie.
Chata Lucie - Rodinná Chata Lucie se nachází na úpatí hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování až pro 12 osob v plně vybavené chatě. Během pobytu zajisté oceníte bezdrátový internet, saunu, gril, krb, trampolínu, v létě bazének a spoustu dalšího vybavení pro zpříjemnění pobytu.

Nové restaurace

+ přidat
Restaurace Podháj - Restaurace Podháj - Modřišice
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.