Ski areál Rokytnice nad Jizerou - Studenov

V Rokytnici nad Jizerou si můžete zalyžovat v několika na sobě nezávislých areálech a Studenov je jedním z nich.

Webkamery

Jedná se o rozsáhlý komplex sjezdových tratí lehké a střední obtížnosti, v blízkosti centra Dolní Rokytnice. Provoz lyžařského střediska ve Studenově zajišťují čtyři provozovatelé – Spartak Rokytnice a.s., Skiservis Udatný, Ski Pařez a penzion Zlatá podkova.

Do Studenova míří především rodiny s dětmi, méně zdatní lyžaři, ale nejdelší červená sjezdovka dokáže uspokojit i náročnější klientelu. Svahy obsluhuje několik vleků, většina teleskopických a dva dvoumístné kotvové. Na výstupní stanici vleků B10 a B11 se mohou běžkaři napojit na Krkonošskou magistrálu.

Pochopitelně tu najdete všechny základní doprovodné služby, jako skiservis, půjčovnu lyžařského vybavení, bezplatný skibus, celou řadu občerstvení, restaurací, penzionů a hotelů a také bezplatné i placené parkoviště.

Aktualní informace

Teplota: -2°C
Provoz: mimo provoz
Sníh: -
Vleků v provozu: 0/12
Podrobné info:České-Sjezdovky.cz

Mapa okolí

zvětšit

Otevírací doba

Pondělí8:00 - 16:00 a 19:00 - 21:00
Úterý8:00 - 16:00 a 19:00 - 21:00
Středa8:00 - 16:00 a 19:00 - 21:00
Čtvrtek8:00 - 16:00 a 19:00 - 21:00
Pátek8:00 - 16:00 a 19:00 - 21:00
Sobota8:00 - 16:00 a 19:00 - 21:00
Neděle8:00 - 16:00 a 19:00 - 21:00
Svátky8:00 - 16:00 a 19:00 - 21:00

Počasí

yr.no
Dnes Pátek 13.12.2019
Zataženo
-1°C
-1°C
Srážky: 0mm
Tlak: 987.2hPa
Vítr: 6.4m/s
z jiho-východu
Zítra
Sobota 14.12.
Déšť se sněhem
2°C
1°C
Neděle
15.12.2019
Déšť
3°C
4°C
Pondělí
16.12.2019
Zataženo
6°C
4°C
Úterý
17.12.2019
Zataženo
6°C
4°C

Kontakt

Adresa:
Skiareál Studenov
Rokytnice nad Jizerou 
Web: Ski areál Rokytnice nad Jizerou - Studenov
Email: info@skiareal-rokytnice.cz
Telefon: 481 522 970

Místa v okolí

Rokytnice nad Jizerou - Rokytnice nad Jizerou je dnes atraktivním místem pro lyžaře, turisty, cyklisty, rodiny s dětmi a rekreanty všech věkových kategorií. Významné krkonošské letovisko zaznamenalo pronikavý rozvoj zejména za posledních 15 let.
Vzdálenost: 1km
Ski areál Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky - V Rokytnici nad Jizerou si výborně zalyžujete v několika na sobě nezávislých areálech (Studenov, Modrá Hvězda, Bahýnka, Skiservis Udatný, Zlatá podkova, Pařez) a patří sem pochopitelně i nejrozsáhlejší areál Horní Domky. Rokytnice nad Jizerou je jedno z nejrozlehlejších horských městeček v republice, musíte zdolat vzdálenost zhruba 6 kilometrů, abyste zakotvili v Horní Rokytnici v areálu pod lanovkou na Lysou horu.
Vzdálenost: 3km
Ski areál Rokytnice n. Jiz. Modrá Hvězda, Bahýnka - Lyžařský areál Modrá Hvězda a Bahýnka v Rokytnici nad Jizerou je velmi oblíbené středisko zejména pro rekreační lyžaře, rodinné lyžování, lyžařské kurzy a začátečníky. Nachází se v Horní Rokytnici necelých 100 metrů od konečné zastávky autobusových linek.
Vzdálenost: 3km
Motokárová dráha a parkoviště u Hotelu Starý mlýn - Motokárová dráha a parkoviště u Hotelu Starý mlýn v Rokytnici nad Jizerou.
Vzdálenost: 2km
Autokemp Zátiší Jablonec nad Jizerou - Kemp ve městě Jablonec nad Jizerou na řece Jizeře na 133,8 ř. km.
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Ski areál Harrachov - Amálka - Lyžařský areál Amálka je sice menší nenápadný areálek v Harrachově – Ryžovišti, ale je velice populární a oblíbený.
Vzdálenost: 4km

Nová místa

+ přidat
Rybník Posměch - Rybník Posměch založil pravděpodobně Jakub Krčín z Jelčan a Sedlčan. Byl součástí panství Rožmberků.
Rybník Blato - Rybník Blato je jeden z mnoha rybníků využívaných pro chov ryb v CHKO Třeboňsko. Najdete jej nedaleko obce Žíteč u Chlumu u Třeboně. 
Purkrabský rybník - Purkrabský rybník se datuje od roku 1541. Jeho zakladatelem byl rybníkář Mikuláš Ruthard z Malešova.
Ratmírovský rybník - Ratmírovský rybník patří k nejstarším v Čechách, byl vybudován zhruba v polovině 13. století zásluhou Řádu německých rytířů. 

Nové ubytování

+ přidat
Hotel Maxant - Hotel Maxant je rodinný wellness hotel ve Frymburku na Lipně, který kromě ubytování nabízím i široký výběr wellness služeb.V restauraci si můžete pochutnat nejenom na tradiční české kuchyni, ale i čerstvých rybách. Odpolední kávu si můžete dát v hotelové cukrárně.
Penzion Hastrman - Penzion pro max 12 hostů ( 4 pokoje s koupelnami) stojí na břehu soukromého rybníka uprostřed rozlehlé 8 000m2 parkově upravené zahradě s lávkou a altánkem. Zajišťuje apsolutní soukromí hostů. Vlastní stravování v domě či výborná kuchyně Choltického zámku.
Chalupa Květinka Ohnišov - Nová stylová roubenka se saunou, kachlovými kamny a veškerým komfortem
Chalupa Sluníčko - K pronájmu nová luxusní roubenka, stylově vybavená, se saunou, bazénem a veškerým komfortem. Jedná se o chalupu, která se nachází v klidné části obce Ohnišov v Orlických horách.

Nové restaurace

+ přidat
Dream food Bistro - Dream Food Bistro je místem, kde se spojuje moderní gastronomie a příjemná atmosféra, místem, kam se prostě budete rádi vracet. V moderním bistru s otevřenou kuchyní a vlastní pekárnou vám nabízíme po celý den pokrmy té nejvyšší kvality. Při jejich přípravě ctíme pravidla moderní gastronomie.
Restaurace U Svahu - Nově zrekonstruovaná nekuřácká restaurace v Olešnici na Moravě s kapacitou až 55 míst se nachází v lyžařském areálu, je zde možnost pořádat firemní večírek, školení, rodinná oslava, třídní sraz, malá svatba či jen venkovní grilování. K dispozici je i venkovní terasa.
Penzion a restaurace U Janičky Háj - Klínovec - Restaurace:Kousek Klínovec a Boží Dar 25 míst v restauraci, venkovní posezení 30 míst. Hosté mohou navštívit Naší horskou restauraci s domácí kuchyní. Dále pořádáme svatby, večírky v soukromí,školení atd. restaurace cca 30lidí vše na dohodě.
Středověká krčma Písek - Zažijte středověk. Unikátní místo v Jižních Čechách ve kterém se čas zastavil. Hodovat a chlastat zde můžete co hrdlo ráčí. Naše šenkýřky v dobových kostýmech se postarají o vaše bachory. Pivo z našich sudů vždy teče proudem. Hostina u nás je vždy vskutku královská a zábava bujará.