Ski areál Němčičky

Skiareál Němčičky je svým způsobem výjimečný lyžařský areál, hlavní sjezdovka je totiž kryta umělou hmotou, na které se dá lyžovat i bez sněhu. Nicméně je zde vybudován systém na výrobu technického sněhu, který obvykle zajišťuje dostatek sněhové pokrývky po celou dobu zimní sezony. 

Webkamery

Hlavní sjezdová trať je střední obtížnosti, je dlouhá 350 metrů a je přednostně vysněžována. Vedlejší mírný svah (modrá sjezdovka) je dlouhá 600 metrů a obě sjezdové tratě upravuje rolba Kässbohrer. Lyžuje se tu i za umělého osvětlení, ovšem pouze na Hlavní sjezdovce.

Lyžařský areál spravuje TJ Sokol Němčičky, provozuje i lyžařské kurzy, o které je obrovský zájem. Zájemci o víkendové kurzy si musí své místo rezervovat včas, obvykle na konci října již bývají všechna místa obsazena.

Kromě lyžařské školy je zde k dispozici dětská školička i s pojízdným pásem, skiservis, půjčovna lyžařského vybavení a bufet pod sjezdovkou. Parkování je ve středisku pochopitelně zdarma.

 

 

 

 

Aktualní informace

Teplota: 1°C
Provoz: mimo provoz
Sníh: -
Vleků v provozu: 0/2
Podrobné info:České-Sjezdovky.cz

Mapa okolí

zvětšit

Otevírací doba

Pondělí9:00 - 19:00
Úterý9:00 - 19:00
Středa9:00 - 19:00
Čtvrtek9:00 - 19:00
Pátek9:00 - 19:00
Sobota13:00 - 19:00
Neděle13:00 - 19:00
Svátky13:00 - 19:00

Počasí

yr.no
Dnes Úterý 19.1.2021
Zataženo
3°C
3°C
Srážky: 0.1mm
Tlak: 1018.7hPa
Vítr: 3.3m/s
z jiho-západu
Zítra
Středa 20.1.
Polojasno
6°C
2°C
Čtvrtek
21.1.2021
Skoro jasno
3°C
4°C
Pátek
22.1.2021
Deštivo
6°C
4°C
Sobota
23.1.2021
Zataženo
2°C
1°C

Kontakt

Adresa:
Sportovní areál Němčičky
Němčičky u Břeclavi 
Web: Ski areál Němčičky
Email: tj@sportnemcicky.cz
Telefon: 519 430 753

Místa v okolí

Vzdálenost: 1km
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Apartmány nad sklepem - Ubytování v srdci Moravského vinařství,přímo nad vinným sklepem. To vše Vám nabízíme ve Velkých Pavlovicích
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 5km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Maják (Strupčice) - Osm metrů vysoká dřevěná stavba s vyhlídkovou plošinou postavenou o tři metry níže má velmi neobvyklý vzhled. Byla postavena v roce 2012 za pouhých deset dnů.
Rozhledna Lucemburkův kopec - Celodřevěná rozhledna Lucemburkův kopec je vysoká 14 metrů a o tři metry níže se nachází krytá vyhlídková plocha.
Rozhledna Letná (Královská výšina) - Rozhledna Letná v Teplicích je jednou z nejstarších kamenných staveb tohoto druhu v Česku. Její vznik se datuje do roku 1897, vznikla při příležitosti třicátého výročí panování habsburského císaře Františka Josefa I.
Rozhledna Kohout - Rozhledna Kohout patří sice k menším, ale nejstarším stavbám vyhlídkových věží v Česku. Její vznik se datuje do roku 1908 a zasloužil se o ni Spolek německých turistů.

Nové ubytování

+ přidat
Kemp a hostinec na Slapnici - Kemp a hostinec Na Slapnici se nachází na území Křivoklátska, 800m od soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky, mezi obcemi Skryje a Čilá. Jedinečná přírodní rezervace Skryjská jezírka je vzdálena jen 20 minut chůze. V krajině obklopující kemp jsou trasy pro turistiku a náročnější cyklistiku. Ubytovat se v kempu můžete v 8 chatách, jejichž celková kapacita je 37 osob a v 8-10 stanech i 1-2 karavanech. www.kempnaslapnici.cz
Penzion Sova - Ubytování v soukromí , www.sova.unas.cz
Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h. - Nabízíme sportovně koncipované ubytování v srdci Orlických hor s všudepřítomnou přírodou. Přes léto ideální místo na turistiku a cyklistiku, v zimě v bezprostřední blízkosti sjezdovek. Ideální ubytování pro rodiny s dětmi, partu turistů, nebo třeba sportovní kluby.
Kemp Řevnice - Kemp Řevnice - ubytování v chatkách a maringotkách. Vhodné pro rodiny s dětmi, turisty a cykloturisty.

Nové restaurace

+ přidat
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.
Hostinec U Dudka - Hostinec U Dudka www.ududka.cz je rodinná restaurace s odpoledním provozem a zaměřením na grilované speciality a kvalitu obsluhy. Našim cílem je, aby se u nás hosté cítili příjemně. Provozní doba je od 15 hodin a gril od 17 hodin každý den.
Pizzeria Einstein - V Pizzeria Einstein v ulici Šmeralova každý den připravují lahodnou a křupavou pizzu z nejčerstvějších surovin.