Ski areál Osvětimany

Lyžování v Osvětimanech má dlouholetou tradici a ačkoliv se nejedná o typickou horskou oblast, můžete si tu lyžování užít až do morku kostí.

Webkamery

400 metrů dlouhá sjezdovka dokáže uspokojit i náročnější lyžaře a pro děti je tu k dispozici dětský svah s lanovým vlekem. O úpravu terénu se stará pravidelně sněžná rolba a výroba technického sněhu je zde samozřejmostí. 

Vysněžená sněhová vrstva vydrží v Osvětimanech zpravidla po celou dobu zimní sezóny a je zde neustále plno. Fronty u vleku se tu ale moc netvoří, protože sjezdovku obsluhují dva paralelní talířové vleky typu Poma. Jestliže nemáte lyže, nevadí, zapůjčíte si je za rozumnou cenu, a to včetně vybavení na snowboard. Můžete si vypůjčit i dřevěné sáňky nebo boby. Začátečníkům se budou věnovat odborníci v lyžařské škole a o svůj automobil si nemusíte dělat starosti, zaparkujete jej na odstavném parkovišti zdarma.

 

 

Aktualní informace

Teplota: 6°C
Provoz: mimo provoz
Sníh: -
Vleků v provozu: 0/3
Podrobné info:České-Sjezdovky.cz

Mapa okolí

zvětšit

Otevírací doba

Pondělí9:00 - 20:00
Úterý9:00 - 20:00
Středa9:00 - 20:00
Čtvrtek9:00 - 20:00
Pátek9:00 - 20:00
Sobota9:00 - 20:00
Neděle9:00 - 20:00
Svátky9:00 - 20:00

Počasí

yr.no
Dnes Sobota 27.2.2021
Polojasno
6°C
0°C
Srážky: 0mm
Tlak: 1034hPa
Vítr: 5.4m/s
z severu
Zítra
Neděle 28.2.
Jasno
6°C
1°C
Pondělí
1.3.2021
Polojasno
5°C
0°C
Úterý
2.3.2021
Jasno
8°C
0°C
Středa
3.3.2021
Jasno
7°C
3°C

Kontakt

Adresa:
Skiareál Osvětimany
Osvětimany 
Web: Ski areál Osvětimany
Email: hospoda.nasrubu@email.cz
Telefon: +420 608 784 800

Místa v okolí

Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Tichá (zřícenina tvrze) - Z kamenné tvrze Tichá z poloviny 14. století se do dnešních dnů zachovala pouze hranolová věž. Je vysoká 13 metrů a v současné době je upravena na rozhlednu. Koncem roku 2020 byla na věži přistavěna střecha.
Rozhledna Jezerní vyhlídka - Rozhledna Jezerní vyhlídka nedaleko Horní Plané pochází z roku 2016.
Rozhledna Hradišťský vrch - Nedaleko města Kaplice, na Hradišťském vrchu, vyrostla moderní dřevěná stavba vyhlídkové věže s ocelovým točitým schodištěm. Je vysoká 28 metrů a byla postavena podle návrhu architekta Pavla Jury. 
Rozhledna Zámecký vrch (zřícenina hradu Kamenice) - Z bývalé hradní věže v místě zříceny hradu Kamenice byla již v roce 1880 vybudována vyhlídka. Ta však byla kvůli špatnému technickému stavu stržena a na jejím místě vyrostla dřevěná stavba.

Nové ubytování

+ přidat
Kemp a hostinec na Slapnici - Kemp a hostinec Na Slapnici se nachází na území Křivoklátska, 800m od soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky, mezi obcemi Skryje a Čilá. Jedinečná přírodní rezervace Skryjská jezírka je vzdálena jen 20 minut chůze. V krajině obklopující kemp jsou trasy pro turistiku a náročnější cyklistiku. Ubytovat se v kempu můžete v 8 chatách, jejichž celková kapacita je 37 osob a v 8-10 stanech i 1-2 karavanech. www.kempnaslapnici.cz
Penzion Sova - Ubytování v soukromí , www.sova.unas.cz
Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h. - Nabízíme sportovně koncipované ubytování v srdci Orlických hor s všudepřítomnou přírodou. Přes léto ideální místo na turistiku a cyklistiku, v zimě v bezprostřední blízkosti sjezdovek. Ideální ubytování pro rodiny s dětmi, partu turistů, nebo třeba sportovní kluby.
Kemp Řevnice - Kemp Řevnice - ubytování v chatkách a maringotkách. Vhodné pro rodiny s dětmi, turisty a cykloturisty.

Nové restaurace

+ přidat
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.
Hostinec U Dudka - Hostinec U Dudka www.ududka.cz je rodinná restaurace s odpoledním provozem a zaměřením na grilované speciality a kvalitu obsluhy. Našim cílem je, aby se u nás hosté cítili příjemně. Provozní doba je od 15 hodin a gril od 17 hodin každý den.
Pizzeria Einstein - V Pizzeria Einstein v ulici Šmeralova každý den připravují lahodnou a křupavou pizzu z nejčerstvějších surovin.