Ski areál Svratka

Lyžařský areál Svratka patří k menším areálům na Vysočině, přesto však nabízí velmi příjemné prostředí pro lyžování jak začínajícím lyžařům, tak zdatnějším sportovcům. 

Webkamery

Sjezdovka je dlouhá 400 metrů, s převýšením 82 metrů, obsluhuje ji jeden vlek. Svah je osvětlen pro večerní lyžování a o dostatek sněhu se za příznivých povětrnostních podmínek stará zasněžovací systém. Do areálu míří především milovníci klidného lyžování bez front, nejčastěji méně zdatní lyžaři, ale sjezdovka svým profilem uspokojí i náročnější klientelu. Děti jistě ocení krátký lanový vlek v dolní části svahu, je možné tu zajistit zapůjčení lyžařského a snowboardového vybavení, nechat seřídit vázání, případně objednat výuku v lyžařské škole.

Automobil zaparkujete přímo u vleku zdarma a najíte se v pohodlném bufetu nebo vyhřívaném stanu, kde je příjemná atmosféra i v mrazu a sněhové vánici.

 

 

 

 

Aktualní informace

Teplota: -2°C
Provoz: mimo provoz
Sníh: -
Vleků v provozu: 0/2
Podrobné info:České-Sjezdovky.cz

Mapa okolí

zvětšit

Otevírací doba

Pondělí9:00 - 18:00
Úterý9:00 - 18:00
Středa9:00 - 20:00
Čtvrtek9:00 - 18:00
Pátek9:00 - 20:00
Sobota9:00 - 20:00
Neděle9:00 - 17:00
Svátky9:00 - 17:00

Počasí

yr.no
Dnes Sobota 28.11.2020
Polojasno
0°C
-2°C
Srážky: 0mm
Tlak: 1023.8hPa
Vítr: 3.3m/s
z severo-severo-východu
Zítra
Neděle 29.11.
Sněžení
0°C
-1°C
Pondělí
30.11.2020
Skoro jasno
0°C
-3°C
Úterý
1.12.2020
Zataženo
-3°C
-4°C
Středa
2.12.2020
Polojasno
-2°C
-7°C

Kontakt

Adresa:
Na Vyhlídce
Svratka 
Web: Ski areál Svratka
Email: vleksvratka@seznam.cz
Telefon: 603 574 442

Místa v okolí

Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 6km
Vzdálenost: 6km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Obecnice - Rozhledna Obecnice pochází z roku 2011. Byla postavena ze smrkových trámků ve shodném projektu s dalšími pěti rozhlednami, které tvoří součást tzv. Mikroregionu Východní Slovácko.
Workout Bošovice - Když sem jel okolo, zahlídl jsem v těchto místech nějaké hrazdy, nevím přesně, o co go..
Workout Svatobořice-Mistřín - Nový a dobře vybavený workout (cca od 2018/19) hned u cyklostezky. Najdete tam všechno. Hodně hrazd, bradla, stalky, kruhy. Jediná nevýhoda je, že když je hezky, tak se tam nahrne spousta děcek.
Workout Lovčice - Pěkný workout u hřiště, na který bohužel nikdo nechodí. Hrazdy, bradla, stalky, pneumatika, na zemi tráva

Nové ubytování

+ přidat
Penzion Sova - Ubytování v soukromí , www.sova.unas.cz
Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h. - Nabízíme sportovně koncipované ubytování v srdci Orlických hor s všudepřítomnou přírodou. Přes léto ideální místo na turistiku a cyklistiku, v zimě v bezprostřední blízkosti sjezdovek. Ideální ubytování pro rodiny s dětmi, partu turistů, nebo třeba sportovní kluby.
Kemp Řevnice - Kemp Řevnice - ubytování v chatkách a maringotkách. Vhodné pro rodiny s dětmi, turisty a cykloturisty.
Hotel U Splavu, Kostelec nad Orlicí - Celoroční ubytování v 1 - 3 lůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením s možností snídaní a polopenze v rekreační oblasti města Kostelce nad Orlicí. Přímo na břehu řeky Divové Orlice. V sousedství koupaliště, tenisové kurty a půjčovna lodí. Bezprostředně kolem hotelu vedou turistické a cykloturistické stezky.

Nové restaurace

+ přidat
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.
Hostinec U Dudka - Hostinec U Dudka www.ududka.cz je rodinná restaurace s odpoledním provozem a zaměřením na grilované speciality a kvalitu obsluhy. Našim cílem je, aby se u nás hosté cítili příjemně. Provozní doba je od 15 hodin a gril od 17 hodin každý den.
Pizzeria Einstein - V Pizzeria Einstein v ulici Šmeralova každý den připravují lahodnou a křupavou pizzu z nejčerstvějších surovin.