Aquapark Laguna Třebíč

Aquapark Laguna s bazénem o rozloze 200 čtverečních metrů je koncipován jako zábavní a relaxační zóna. Využít můžete různé vodní atrakce, např. masážní a vířivá lůžka, dva vířivé vany, houpací kolébku, divokou řeku, chrliče vody nebo podmořskou jeskyni s akváriem. 

Tobogán s pěknou vyhlídkou na město Třebíč

Dominantou zdejšího aquaparku je dlouhý tobogán, měří 132 metrů a je částečně umístěn mimo objekt budovy. Nástupní věž tobogánu ve výšce 15 metrů nad zemí zároveň poskytuje krásný výhled na město Třebíč.

Do zábavní zóny patří i venkovní bazén se slanou vyhřívanou vodou, ten je na rozdíl od mnoha venkovních bazénů v republice přístupný celoročně. V letních měsících je dostupný i z venkovní travnaté plochy. 

Stravování je zajištěno v Bistru Aqua, které je otevřeno dle otevírací doby aquaparku, v nabídce jsou teplá i studená jídla a nápoje a platí se až na pokladně aquaparku při odchodu prostřednictvím čipu.

Vstup do jednotlivých zón Aquaparku Laguna je zajištěn přes elektronický vstupní systém s využitím identifikačních čipů v podobě náramkových hodinek. Zábavní zóna je propojena s wellness zónou a s halou plaveckého bazénu turnikety s čipovými snímači.

 

Ceník vstupného platný od 29.6.2017 do 27.8.2017

Po dobu letních prázdnin můžete využít celodenní vstupné do celého areálu Aquaparku. Maximální doplatek za překročení časového limitu základního vstupného je 45 Kč. Delší pobyt není účtován. V ceně je zahrnut také vstup do plaveckého bazénu a na venkovní travnatou plochu.

  PLAVÁNÍ
45 + 15 min
AQUAPARK + PLAVÁNÍ
+ VENKOVNÍ PLOCHA
75 + 15 min
Dospělí 60 Kč 90 Kč
Děti nad 140 cm
Studenti 15-26 let
Senioři nad 62 let
50 Kč 70 Kč
Děti do 140 cm
ZTP | ZTP/P
50 Kč 60 Kč
Děti do 100 cm Zdarma Zdarma
Rodina
1 dospělý + 2 děti
- - - 170 Kč
Rodina
2 dospělí + až 3 děti
- - - 270 Kč
Doplatek při překročení limitu 1 Kč / minuta 1 Kč / minuta
(max. 45 Kč)

Vstupné RODINA - je nutné prokázat věk dítěte.
Doplatek po překročení limitu u rodiny je 1 Kč/min za celou skupinu.

Debet na čipu pro platbu v areálu - 500 Kč

Poplatek za ztrátu čipu - 500 Kč

Zakoupení vlastního čipu/karty pro dobíjení (elektronická peněženka):
Cena čipu - 150 Kč
Cena karty - 50 Kč

Držitelé abonentního čipu mohou využívat zvýhodněnou cenu plavání 60 Kč za 90 minut.

Skupinové slevy:
skupina 15 - 29 osob: sleva 10%
skupina 30 a více osob: sleva 20%

 

Provozní doba Aquaparku Laguna od 1.10.2017

  PLAVÁNÍ AQUAPARK WELLNESS
Pondělí-Pátek 6-7.45 h* 13-21 h 13-21 h 14-21 h
Sobota 14-21 h 14-21 h 14-21 h
Neděle 11-21 h ** 11-21 h 14-21 h

*   Bez prohřívací kabiny
** Dle aktuální rezervace drah, sledujte obsazenost bazénů

Za špatných povětrnostních podmínek a teplot pod -4°C, venkovní bazén uzavřen!
Každou středu wellness DOLE vyhrazen pouze pro ženy.

 

 

Mapa okolí

zvětšit

Počasí

yr.no
Dnes Pondělí 18.2.2019
Polojasno
9°C
-1°C
Srážky: 0mm
Tlak: 1023.6hPa
Vítr: 1.8m/s
z jiho-východu
Zítra
Úterý 19.2.
Skoro jasno
10°C
4°C
Středa
20.2.2019
Zataženo
6°C
0°C
Čtvrtek
21.2.2019
Zataženo
6°C
5°C
Pátek
22.2.2019
Skoro jasno
4°C
-6°C

Kontakt

Adresa:
Třebíč 
Web: Aquapark Laguna Třebíč
Email: info@lagunatrebic.cz
Telefon: +420 568 826 250

Místa v okolí

Třebíč - Třebíč je město v jihovýchodní části kraje Vysočina, je hned po Jihlavě jeho druhým největším městem. Město leží na řece Jihlavě a při své kopcovité povaze roste jeho nadmořská výška z 392 m n. m. až na 503 m n. m.
Vzdálenost: 1km
Workout Park Třebíč - Tyršovy sady - Toto venkovní cvičiště v Třebíči se nachází v Tyršových sadech, v sousedství sportovní haly L. Pokorného. V Třebíči je postaveno ještě jedno workout hřiště - na Hvězdě.
Vzdálenost: 2km
Workout park Třebíč - Na Hvězdě - V Třebíči se nacházejí 2 Street Workout hřiště. Jedno je postaveno v Tyršových sadech a toto venkovní cvičiště je Na Hvězdě.
Vzdálenost: 2km
Ski areál Baby Třebíč - Pod kostelíčkem - Baby Třebíč – Pod kostelíčkem provozují nadšenci zimních sportů zejména pro děti. Je tu připraven dětský lyžařský vlek, který slouží i pro výuku v lyžařské škole.
Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 5km

Nová místa

+ přidat
Koloběžky Malá Skála - Půjčovna koloběžek - Půjčovna koloběžek na Malé Skále na cyklostezce Greenway Jizera.
Rafty Jizera Malá Skála - Rafty Jizera - půjčovna raftů a kánoí na Jizeře na Malé Skále
Půjčovna lodí Malá Skála - Lodě Maloskalsko - Půjčovna lodí, raftů, koloběžek a horských kol na Malé Skále na řece Jizeře a cykloztezce Greenway Jizera.
Hvozd - Hvozd je jedním z výrazných znělcových masivů v Lužických horách, zároveň jde o pátou nejvyšší horu Lužických hor.

Nové ubytování

+ přidat
Penzion U Kohoutka - Penzion U Kohoutka
Turistická ubytovna Porta Bohemica - Provozujeme turistickou ubytovnu s celkovou kapacitou 21 míst v centru Litoměřické vinařské oblasti, ležící přímo na Labské cyklostezce. K dispozici jsou čtyř, sedmi a desetilůžkové pokoje. Ubytovna slouží výhradně cyklistům, turistům, rybářům apod. K dispozici je sociální zařízení, vybavená kuchyňka, úschovna kol, ohniště.
Apartmány Vlčková - ubytování Zlín - Ubytování nedaleko města Zlín v soukromých luxusně vybavených apartmánech a 4km od Zoo Lešná v obci Vlčková.
Chalupa Krkonoše - lenné ubytování - ubytování v soukromí

Nové restaurace

+ přidat
Hrad Sovinec - občerstvení - Hrad Sovinec - hradní občerstvení na 1. nádvoří s letní zahrádkou
Brdská restaurace - Nově zrekonstruovaná rodinná restaurace s celoročním provozem zasazená na okraji města Dobříše. Ideální místo pro aktivní či pasivní odpočinek se zodpovědným přístupem k našim zákazníkům.Preferujeme domácí kuchyni, zdravou úpravu pokrmů a čerstvost surovin.
Rodinná kavárna Zanzík - Kavárna je uzpůsobena pro rodiny s dětmi. Snažili jsme se vytvořit MÍSTO, : kde si děti můžou hrát a přitom se i rozvíjet, něco se naučit, rády se vrací za „tetou“, která má přátelský přístup kde kojenci mají svůj koutek, ohrádku, lehátka kde si můžu v klidu povídat s přáteli, mít obchodní schůzku, pracovat nebo si jen tak číst
Restaurace a galerie u Michala - Rodinná restaurace v klidné části obce cca 100m od silnice číslo 3. Vhodné pro rodiny s dětmi, česká kuchyně.