Aquapark Laguna Třebíč

Aquapark Laguna s bazénem o rozloze 200 čtverečních metrů je koncipován jako zábavní a relaxační zóna. Využít můžete různé vodní atrakce, např. masážní a vířivá lůžka, dvě vířivé vany, houpací kolébku, divokou řeku, chrliče vody nebo podmořskou jeskyni s akváriem. 

Tobogán s pěknou vyhlídkou na město Třebíč

Dominantou zdejšího aquaparku je dlouhý tobogán, měří 132 metrů a je částečně umístěn mimo objekt budovy. Nástupní věž tobogánu ve výšce 15 metrů nad zemí zároveň poskytuje krásný výhled na město Třebíč.

Do zábavní zóny patří i venkovní bazén se slanou vyhřívanou vodou, ten je na rozdíl od mnoha venkovních bazénů v republice přístupný celoročně. V letních měsících je dostupný i z venkovní travnaté plochy. 

Stravování je zajištěno v Bistru Aqua, které je otevřeno dle otevírací doby aquaparku, v nabídce jsou teplá i studená jídla a nápoje a platí se až na pokladně aquaparku při odchodu prostřednictvím čipu.

Vstup do jednotlivých zón Aquaparku Laguna je zajištěn přes elektronický vstupní systém s využitím identifikačních čipů v podobě náramkových hodinek. Zábavní zóna je propojena s wellness zónou a s halou plaveckého bazénu turnikety s čipovými snímači.

 

Ceník vstupného platný od 29.6.2017 do 27.8.2017

Po dobu letních prázdnin můžete využít celodenní vstupné do celého areálu Aquaparku. Maximální doplatek za překročení časového limitu základního vstupného je 45 Kč. Delší pobyt není účtován. V ceně je zahrnut také vstup do plaveckého bazénu a na venkovní travnatou plochu.

  PLAVÁNÍ
45 + 15 min
AQUAPARK + PLAVÁNÍ
+ VENKOVNÍ PLOCHA
75 + 15 min
Dospělí 60 Kč 90 Kč
Děti nad 140 cm
Studenti 15-26 let
Senioři nad 62 let
50 Kč 70 Kč
Děti do 140 cm
ZTP | ZTP/P
50 Kč 60 Kč
Děti do 100 cm Zdarma Zdarma
Rodina
1 dospělý + 2 děti
- - - 170 Kč
Rodina
2 dospělí + až 3 děti
- - - 270 Kč
Doplatek při překročení limitu 1 Kč / minuta 1 Kč / minuta
(max. 45 Kč)

Vstupné RODINA - je nutné prokázat věk dítěte.
Doplatek po překročení limitu u rodiny je 1 Kč/min za celou skupinu.

Debet na čipu pro platbu v areálu - 500 Kč

Poplatek za ztrátu čipu - 500 Kč

Zakoupení vlastního čipu/karty pro dobíjení (elektronická peněženka):
Cena čipu - 150 Kč
Cena karty - 50 Kč

Držitelé abonentního čipu mohou využívat zvýhodněnou cenu plavání 60 Kč za 90 minut.

Skupinové slevy:
skupina 15 - 29 osob: sleva 10%
skupina 30 a více osob: sleva 20%

 

Provozní doba Aquaparku Laguna od 1.10.2017

  PLAVÁNÍ AQUAPARK WELLNESS
Pondělí-Pátek 6-7.45 h* 13-21 h 13-21 h 14-21 h
Sobota 14-21 h 14-21 h 14-21 h
Neděle 11-21 h ** 11-21 h 14-21 h

*   Bez prohřívací kabiny
** Dle aktuální rezervace drah, sledujte obsazenost bazénů

Za špatných povětrnostních podmínek a teplot pod -4°C, venkovní bazén uzavřen!
Každou středu wellness DOLE vyhrazen pouze pro ženy.

 

 

Mapa okolí

zvětšit

Kontakt

Adresa:
Třebíč 
Web: Aquapark Laguna Třebíč
Email: info@lagunatrebic.cz
Telefon: +420 568 826 250

Místa v okolí

Třebíč - Třebíč je město v jihovýchodní části kraje Vysočina, je hned po Jihlavě jeho druhým největším městem. Město leží na řece Jihlavě a při své kopcovité povaze roste jeho nadmořská výška z 392 m n. m. až na 503 m n. m.
Vzdálenost: 1km
Workout Park Třebíč - Tyršovy sady - Toto venkovní cvičiště v Třebíči se nachází v Tyršových sadech, v sousedství sportovní haly L. Pokorného. V Třebíči je postaveno ještě jedno workout hřiště - na Hvězdě.
Vzdálenost: 2km
Workout park Třebíč - Na Hvězdě - V Třebíči se nacházejí 2 Street Workout hřiště. Jedno je postaveno v Tyršových sadech a toto venkovní cvičiště je Na Hvězdě.
Vzdálenost: 2km
Ski areál Baby Třebíč - Pod kostelíčkem - Baby Třebíč – Pod kostelíčkem provozují nadšenci zimních sportů zejména pro děti. Je tu připraven dětský lyžařský vlek, který slouží i pro výuku v lyžařské škole.
Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 5km

Nová místa

+ přidat
Mydlářovský dům v Chrudimi - V Chrudimi se nachází tzv. Mydlářovský dům, jehož součástí je i vyhlídková věž, upravená proo veřejnost jako rozhledna.
Zámecká věž v Pardubicích - Zámecká věž v Pardubicích slouží jako veřejnosti přístupná rozhledna.
Radniční věž Uničov - Radniční věž v Uničově slouží jako rozhledna. Věž je vysoká 45 metrů a poskytuje velmi pěkný výhled na město a blízké okolí.
Rozhledna Bílovice nad Svitavou - Rozhledna v Bílovicích nad Svitavou je vysoká 29 metrů. Jedná se ocelovou konstrukci z roku 2021 s dřevěnými prvky, postavenou na železobetonových základech. Původní projekt z roku 2000 počítal s dřevěnou stavbou.

Nové ubytování

+ přidat
Hotelový resort Zámek Ratměřice - Zámek Ratměřice - to je stylové ubytování uprostřed přírody, špičková gastronomie v restauraci Sequoia a místo plné zážitků! Pořádáme svatby, společenské a firemní akce. Odložte na chvíli starosti stranou a nechejte se u nás hýčkat.
U Cisare hotel - Hotel U Císaře najdete na Mělníku . www.ucisare.cz
autokemp-ubytovna SK Mšeno - Nabídka ubytování v autokempu SK Mšeno ( Kokořínsko) ve zděné budově, chatkách, stálých karavanech, ale i kempu na třech rovných travnatých stání s možností napojení na elektřinu a odběru pitné vody. Kokořínsko plné skalních pískovcových útvarů. roklin, hradů a zámků.
Kralovice- Ubytování - Ubytování Kralovice - Rodinný domek na okraji města v klidné části parku. Nemovitost je určena pro 7 osob + 1x možnost přistýlky. Dvě ložnice, koupelna, WC, Kuchyně. Televize +satelit Wi-FI, Parkování na vlastním pozemku v okolí několik restaurací a koupaliště

Nové restaurace

+ přidat
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.