Aquapark Laguna Třebíč

Aquapark Laguna s bazénem o rozloze 200 čtverečních metrů je koncipován jako zábavní a relaxační zóna. Využít můžete různé vodní atrakce, např. masážní a vířivá lůžka, dva vířivé vany, houpací kolébku, divokou řeku, chrliče vody nebo podmořskou jeskyni s akváriem. 

Tobogán s pěknou vyhlídkou na město Třebíč

Dominantou zdejšího aquaparku je dlouhý tobogán, měří 132 metrů a je částečně umístěn mimo objekt budovy. Nástupní věž tobogánu ve výšce 15 metrů nad zemí zároveň poskytuje krásný výhled na město Třebíč.

Do zábavní zóny patří i venkovní bazén se slanou vyhřívanou vodou, ten je na rozdíl od mnoha venkovních bazénů v republice přístupný celoročně. V letních měsících je dostupný i z venkovní travnaté plochy. 

Stravování je zajištěno v Bistru Aqua, které je otevřeno dle otevírací doby aquaparku, v nabídce jsou teplá i studená jídla a nápoje a platí se až na pokladně aquaparku při odchodu prostřednictvím čipu.

Vstup do jednotlivých zón Aquaparku Laguna je zajištěn přes elektronický vstupní systém s využitím identifikačních čipů v podobě náramkových hodinek. Zábavní zóna je propojena s wellness zónou a s halou plaveckého bazénu turnikety s čipovými snímači.

 

Ceník vstupného platný od 29.6.2017 do 27.8.2017

Po dobu letních prázdnin můžete využít celodenní vstupné do celého areálu Aquaparku. Maximální doplatek za překročení časového limitu základního vstupného je 45 Kč. Delší pobyt není účtován. V ceně je zahrnut také vstup do plaveckého bazénu a na venkovní travnatou plochu.

  PLAVÁNÍ
45 + 15 min
AQUAPARK + PLAVÁNÍ
+ VENKOVNÍ PLOCHA
75 + 15 min
Dospělí 60 Kč 90 Kč
Děti nad 140 cm
Studenti 15-26 let
Senioři nad 62 let
50 Kč 70 Kč
Děti do 140 cm
ZTP | ZTP/P
50 Kč 60 Kč
Děti do 100 cm Zdarma Zdarma
Rodina
1 dospělý + 2 děti
- - - 170 Kč
Rodina
2 dospělí + až 3 děti
- - - 270 Kč
Doplatek při překročení limitu 1 Kč / minuta 1 Kč / minuta
(max. 45 Kč)

Vstupné RODINA - je nutné prokázat věk dítěte.
Doplatek po překročení limitu u rodiny je 1 Kč/min za celou skupinu.

Debet na čipu pro platbu v areálu - 500 Kč

Poplatek za ztrátu čipu - 500 Kč

Zakoupení vlastního čipu/karty pro dobíjení (elektronická peněženka):
Cena čipu - 150 Kč
Cena karty - 50 Kč

Držitelé abonentního čipu mohou využívat zvýhodněnou cenu plavání 60 Kč za 90 minut.

Skupinové slevy:
skupina 15 - 29 osob: sleva 10%
skupina 30 a více osob: sleva 20%

 

Provozní doba Aquaparku Laguna od 1.10.2017

  PLAVÁNÍ AQUAPARK WELLNESS
Pondělí-Pátek 6-7.45 h* 13-21 h 13-21 h 14-21 h
Sobota 14-21 h 14-21 h 14-21 h
Neděle 11-21 h ** 11-21 h 14-21 h

*   Bez prohřívací kabiny
** Dle aktuální rezervace drah, sledujte obsazenost bazénů

Za špatných povětrnostních podmínek a teplot pod -4°C, venkovní bazén uzavřen!
Každou středu wellness DOLE vyhrazen pouze pro ženy.

 

 

Mapa okolí

zvětšit

Počasí

yr.no
Dnes Pátek 19.7.2019
Polojasno
25°C
17°C
Srážky: 0mm
Tlak: 1014.6hPa
Vítr: 4m/s
z severo-severo-západu
Zítra
Sobota 20.7.
Polojasno
26°C
20°C
Neděle
21.7.2019
Deštivo
26°C
19°C
Pondělí
22.7.2019
Polojasno
26°C
18°C
Úterý
23.7.2019
Skoro jasno
26°C
18°C

Kontakt

Adresa:
Třebíč 
Web: Aquapark Laguna Třebíč
Email: info@lagunatrebic.cz
Telefon: +420 568 826 250

Místa v okolí

Třebíč - Třebíč je město v jihovýchodní části kraje Vysočina, je hned po Jihlavě jeho druhým největším městem. Město leží na řece Jihlavě a při své kopcovité povaze roste jeho nadmořská výška z 392 m n. m. až na 503 m n. m.
Vzdálenost: 1km
Workout Park Třebíč - Tyršovy sady - Toto venkovní cvičiště v Třebíči se nachází v Tyršových sadech, v sousedství sportovní haly L. Pokorného. V Třebíči je postaveno ještě jedno workout hřiště - na Hvězdě.
Vzdálenost: 2km
Workout park Třebíč - Na Hvězdě - V Třebíči se nacházejí 2 Street Workout hřiště. Jedno je postaveno v Tyršových sadech a toto venkovní cvičiště je Na Hvězdě.
Vzdálenost: 2km
Ski areál Baby Třebíč - Pod kostelíčkem - Baby Třebíč – Pod kostelíčkem provozují nadšenci zimních sportů zejména pro děti. Je tu připraven dětský lyžařský vlek, který slouží i pro výuku v lyžařské škole.
Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 5km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Granátník - Rozhledna Granátník je malá dřevěná stavba vyhlídkové věže s plošinou ve výšce 5 metrů nad zemí. Je postavena na úpatí stejnojmenného vrchu nad obcí Srnín v malebné oblasti Blanského lesa mezi Českým Krumlovem a Zlatou Korunou.
Rozhledna Čestice u Volyně - Nedaleko obce Čestice u Volyně byl v roce 1999 postaven telekomunikační stožár společnosti T-mobile.
Rozhledna Cibulka (Praha) - Rozhledna Cibulka je postavena z kamene, je čtvercového půdorysu a na vrcholovou plošinu s cimbuřím se dostanete po zdolání 76 schodů. Kamenná stavba v neogotickém stylu je vysoká 13 metrů. 
Rozhledna Děd - Rozhledna Děd je významnou dominantou města Berouna ve Středočeském kraji. Jedná se o cihlovou stavbu v novogotickém stylu s vyhlídkovým ochozem a s cimbuřím. Nahoru vede 23 schodů z kamene a 33 schodů z oceli. 

Nové ubytování

+ přidat
Hotel Zlatý Zajíc - Rodinný hotel se nachází v centru Libochovic.Pořádáme akce,svatby,večírky.Stravování je pouze pro hotelové hosty dle přání zákazníka.Jsme schopni nabídnout bezlepkovou dietu,kompletní cukrářský sortiment pro svatby i oslavy.Kapacita hotelu je až 28 lůžek.
Penzion a restaurace U Janičky Háj - Klínovec - RODINNÝ PENZION V KRUŠNÝCH HORÁCH Pension v Údolí Králů leží v obci Háj pod Klínovcem, 150m od hotelu NÁSTUP a zároveň u sedačkové lanovky. Směrem na Háje po pravé straně, s šedočervenou fasádou s nápise u Janičky.
Vila FILIP - Rodinný dům využívají rodiny s dětmi v létě k rekreaci. Je prostorný, kompletně vybavený, kapacita 7 ložnic s 20ti lůžky. Vlastní zahrada a zapuštěný bazén 8x4 m. Obsazuje se celý, nebo nabízí dva samostatné apartmány. Lze ubytovat i pracovníky firem.
Domek Smrž - Zděný domek v zahradě je využíván rekreanty, příležitostně slouží pro ubytování pracovníků firem. Kapacita 10 lůžek. Je kompletně vybavený, k dispozici bazén 5x3 m, zahrada, krytá osvětlená pergola. Vzhledem ke své poloze nabízí klid a soukromí.

Nové restaurace

+ přidat
Penzion a restaurace U Janičky Háj - Klínovec - Restaurace:Kousek Klínovec a Boží Dar 25 míst v restauraci, venkovní posezení 30 míst. Hosté mohou navštívit Naší horskou restauraci s domácí kuchyní. Dále pořádáme svatby, večírky v soukromí,školení atd. restaurace cca 30lidí vše na dohodě.
Středověká krčma Písek - Zažijte středověk. Unikátní místo v Jižních Čechách ve kterém se čas zastavil. Hodovat a chlastat zde můžete co hrdlo ráčí. Naše šenkýřky v dobových kostýmech se postarají o vaše bachory. Pivo z našich sudů vždy teče proudem. Hostina u nás je vždy vskutku královská a zábava bujará.
Hrad Sovinec - občerstvení - Hrad Sovinec - hradní občerstvení na 1. nádvoří s letní zahrádkou
Brdská restaurace - Nově zrekonstruovaná rodinná restaurace s celoročním provozem zasazená na okraji města Dobříše. Ideální místo pro aktivní či pasivní odpočinek se zodpovědným přístupem k našim zákazníkům.Preferujeme domácí kuchyni, zdravou úpravu pokrmů a čerstvost surovin.