Buly Aréna - Aquapark Kravaře

Aquapark Kravaře je součástí areálu Buly Aréna Kravaře. Jedná se o jedno z nejmodernějších zařízení svého druhu v Moravskoslezském kraji, návštěvníci tu mohou trávit volný čas v bazénu, na tobogánu nebo ve vířivce, v sauně nebo na masážních procedurách.

Dominantou aquaparku je hlavní bazén určený k plavání a relaxaci, je zde masážní lavice, jeskyně s vodopádem a bublery, různé vodní chrliče a především tzv. divoká řeka. V bazénu je možné pochopitelně i aktivně sportovat, k plavání jsou vyhrazeny dvě plavecké dráhy se startovacími bloky, dlouhé 25 metrů.

V bazénové hale jsou vybudovány i dva malé bazénky pro ty nejmladší návštěvníky, hloubka vody tu dosahuje pouze do úrovně 40 a 60 cm a součástí bazénků je vodní hřib. Teplota vody ve všech bazénech je stabilně ustálena na hodnotě 30 ºC.  

Lákavou atrakcí zdejšího aquparku je 65 metrů dlouhý tobogán vyvedený do venkovních prostor mimo bazénovou halu. Dopadová plocha se nachází samozřejmě uvnitř haly. K tobogánu je přístup po schodišti a schody vedou rovněž k vířivce (Whirpool). Ta pojme 6 osob a voda je zde vyhřívána na 34 ºC. 

V aquparku můžete využít i saunu, horkou páru nebo masážní služby. Tato zařízení se nachází v prvním podlaží. Součástí vybavení vnitřních prostor aquaparku je pochopitelně i občerstvení a bar. 

Mapa okolí

zvětšit

Počasí

yr.no
Dnes Sobota 6.3.2021
Skoro jasno
3°C
-2°C
Srážky: 0mm
Tlak: 1032.9hPa
Vítr: 3.4m/s
z severo-západu
Zítra
Neděle 7.3.
Jasno
5°C
-2°C
Pondělí
8.3.2021
Polojasno
2°C
-5°C
Úterý
9.3.2021
Polojasno
3°C
-2°C
Středa
10.3.2021
Polojasno
7°C
3°C

Kontakt

Adresa:
Kravaře 
Web: Buly Aréna - Aquapark Kravaře
Email: info@aquapark-kravare.cz
Telefon: +420 553 777 591

Místa v okolí

Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 5km

Nová místa

+ přidat
Zámek Český Rudolec (Malá Hluboká) - Vodní tvrz Český Rudolec postavená ve 14. století prošla v průběhu staletí několika stavebními úpravami. Byla přestavována v duchu renesance, baroka a nakonec v novogotickém stylu, který se nápadně podobá zámku Hluboká nad Vltavou.
Rozhledna Tichá (zřícenina tvrze) - Z kamenné tvrze Tichá z poloviny 14. století se do dnešních dnů zachovala pouze hranolová věž. Je vysoká 13 metrů a v současné době je upravena na rozhlednu. Koncem roku 2020 byla na věži přistavěna střecha.
Rozhledna Jezerní vyhlídka - Rozhledna Jezerní vyhlídka nedaleko Horní Plané pochází z roku 2016.
Rozhledna Hradišťský vrch - Nedaleko města Kaplice, na Hradišťském vrchu, vyrostla moderní dřevěná stavba vyhlídkové věže s ocelovým točitým schodištěm. Je vysoká 28 metrů a byla postavena podle návrhu architekta Pavla Jury. 

Nové ubytování

+ přidat
Kemp a hostinec na Slapnici - Kemp a hostinec Na Slapnici se nachází na území Křivoklátska, 800m od soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky, mezi obcemi Skryje a Čilá. Jedinečná přírodní rezervace Skryjská jezírka je vzdálena jen 20 minut chůze. V krajině obklopující kemp jsou trasy pro turistiku a náročnější cyklistiku. Ubytovat se v kempu můžete v 8 chatách, jejichž celková kapacita je 37 osob a v 8-10 stanech i 1-2 karavanech. www.kempnaslapnici.cz
Penzion Sova - Ubytování v soukromí , www.sova.unas.cz
Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h. - Nabízíme sportovně koncipované ubytování v srdci Orlických hor s všudepřítomnou přírodou. Přes léto ideální místo na turistiku a cyklistiku, v zimě v bezprostřední blízkosti sjezdovek. Ideální ubytování pro rodiny s dětmi, partu turistů, nebo třeba sportovní kluby.
Kemp Řevnice - Kemp Řevnice - ubytování v chatkách a maringotkách. Vhodné pro rodiny s dětmi, turisty a cykloturisty.

Nové restaurace

+ přidat
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.
Hostinec U Dudka - Hostinec U Dudka www.ududka.cz je rodinná restaurace s odpoledním provozem a zaměřením na grilované speciality a kvalitu obsluhy. Našim cílem je, aby se u nás hosté cítili příjemně. Provozní doba je od 15 hodin a gril od 17 hodin každý den.
Pizzeria Einstein - V Pizzeria Einstein v ulici Šmeralova každý den připravují lahodnou a křupavou pizzu z nejčerstvějších surovin.