Buly Aréna - Aquapark Kravaře

Aquapark Kravaře je součástí areálu Buly Aréna Kravaře. Jedná se o jedno z nejmodernějších zařízení svého druhu v Moravskoslezském kraji, návštěvníci tu mohou trávit volný čas v bazénu, na tobogánu nebo ve vířivce, v sauně nebo na masážních procedurách.

Dominantou aquaparku je hlavní bazén určený k plavání a relaxaci, je zde masážní lavice, jeskyně s vodopádem a bublery, různé vodní chrliče a především tzv. divoká řeka. V bazénu je možné pochopitelně i aktivně sportovat, k plavání jsou vyhrazeny dvě plavecké dráhy se startovacími bloky, dlouhé 25 metrů.

V bazénové hale jsou vybudovány i dva malé bazénky pro ty nejmladší návštěvníky, hloubka vody tu dosahuje pouze do úrovně 40 a 60 cm a součástí bazénků je vodní hřib. Teplota vody ve všech bazénech je stabilně ustálena na hodnotě 30 ºC.  

Lákavou atrakcí zdejšího aquparku je 65 metrů dlouhý tobogán vyvedený do venkovních prostor mimo bazénovou halu. Dopadová plocha se nachází samozřejmě uvnitř haly. K tobogánu je přístup po schodišti a schody vedou rovněž k vířivce (Whirpool). Ta pojme 6 osob a voda je zde vyhřívána na 34 ºC. 

V aquparku můžete využít i saunu, horkou páru nebo masážní služby. Tato zařízení se nachází v prvním podlaží. Součástí vybavení vnitřních prostor aquaparku je pochopitelně i občerstvení a bar. 

Mapa okolí

zvětšit

Počasí

yr.no
Dnes Neděle 25.10.2020
Jasno
12°C
11°C
Srážky: 0mm
Tlak: 1014hPa
Vítr: 1.9m/s
z jiho-východu
Zítra
Pondělí 26.10.
Polojasno
14°C
12°C
Úterý
27.10.2020
Polojasno
16°C
10°C
Středa
28.10.2020
Polojasno
14°C
8°C
Čtvrtek
29.10.2020
Deštivo
11°C
7°C

Kontakt

Adresa:
Kravaře 
Web: Buly Aréna - Aquapark Kravaře
Email: info@aquapark-kravare.cz
Telefon: +420 553 777 591

Místa v okolí

Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 4km
Vzdálenost: 5km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Vitčice - V roce 2001 byla postavena dřevěná, 8 metrů vysoká, rozhledna z trámové konstrukce s horní krytou vyhlídkovou plošinou ve výšce 6 metrů nad zemí. 
Rozhledna Předina (Štátula) - Rozhledna Předina byla postavena v roce 2000. Jedná se o dřevěnou konstrukci ze smrkových trámků, vysokou 8 metrů.
Rozhledna Kopaninka - Rozhledna Kopaninka byla postavena v roce 2018. Jedná se o dřevěnou konstrukci s ocelovými točitými schody, poměrně neobvyklého šestiúhelníkového průřezu. 
Rozhledna Božka - V obci Přáslavice byla vybudována v roce 2009 výrazně zbarvená zděná rozhledna s vnějším obvodovým ocelovým schodištěm. 

Nové ubytování

+ přidat
Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h. - Nabízíme sportovně koncipované ubytování v srdci Orlických hor s všudepřítomnou přírodou. Přes léto ideální místo na turistiku a cyklistiku, v zimě v bezprostřední blízkosti sjezdovek. Ideální ubytování pro rodiny s dětmi, partu turistů, nebo třeba sportovní kluby.
Kemp Řevnice - Kemp Řevnice - ubytování v chatkách a maringotkách. Vhodné pro rodiny s dětmi, turisty a cykloturisty.
Hotel U Splavu, Kostelec nad Orlicí - Celoroční ubytování v 1 - 3 lůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením s možností snídaní a polopenze v rekreační oblasti města Kostelce nad Orlicí. Přímo na břehu řeky Divové Orlice. V sousedství koupaliště, tenisové kurty a půjčovna lodí. Bezprostředně kolem hotelu vedou turistické a cykloturistické stezky.
Ubytování České Budějovice - Ubytování České Budějovice patří mezi kvalitní levné penziony se snídaní, nedaleko centra města. Penzion České Budějovice akceptuje pobyt se psem po dohodě s recepcí, bezproblémová dopravní dostupnost, snadné parkování před objektem, nebo na parkovišti.

Nové restaurace

+ přidat
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.
Hostinec U Dudka - Hostinec U Dudka www.ududka.cz je rodinná restaurace s odpoledním provozem a zaměřením na grilované speciality a kvalitu obsluhy. Našim cílem je, aby se u nás hosté cítili příjemně. Provozní doba je od 15 hodin a gril od 17 hodin každý den.
Pizzeria Einstein - V Pizzeria Einstein v ulici Šmeralova každý den připravují lahodnou a křupavou pizzu z nejčerstvějších surovin.