Běhařovice - místa v okolí

Křepice u Znojma

Křepice u Znojma

Přeskače

podzemní chodba

Újezd u Jevišovic

Újezd u Jevišovic

Tavíkovice

Tavíkovice

Medlice

Medlice

Přešovice

Přešovice

Mikulovice u Znojma

Mikulovice u Znojma

Vevčice

Vevčice

Rudlice

Rudlice

Němčičky u Znojma

Němčičky u Znojma

Černín

Černín

Litovany

Litovany

Slatina

Slatina

Višňové

Višňové

Rouchovany

Rouchovany

Zřícenina hradu Lapikus

- Lapikus je název zříceniny kamenného hradu ve znojemském okrese, který se vypíná nad Plenkovickým potokem na skalním ostrohu. Hrad pochází z konce 14. století a od roku 1958 jsou zbytky zdiva chráněny jako kulturní památka České republiky.
Zřícenina hradu Lapikus

Horní Kounice

Horní Kounice

Plaveč

Plaveč

Biskupice-Pulkov

Biskupice-Pulkov

Hotel Angela

- Jediný hotel ve městě, který se nachází v samém centru města, přímo uprostřed centrálního náměstí. Okna pokojů jsou situována jak na náměstí tak i do klidné zóny hotelového parkoviště a městského parku, ze kterého je pořízena ilustrační fotografie.
Hotel Angela

Nová místa

+ přidat
Alej Brušperk - V Brušperku je vysázena památná alej.
Alej Ceny Miroslava Moravce - Alej Ceny Miroslava Moravce je koncipována jako pamětní prostředí bývalých československých hereckých osobností.
Alej na Skalkách Nový Jičín - Alej na Skalkách v Novém Jičíně se zúčastnila soutěže Alej roku 2016.
Svatomartinská alej Nový Jičín - Bludovice - V Bludovicích je vysázena krásná lipová alej.

Nové ubytování

+ přidat
Chata Orion - Srdečně Vás zveme do naší zrekonstruované roubené Chaty Orion, která se nachází v oblíbené lyžařské obci Velká Úpa, patřící k městu Pec pod Sněžkou v Krkonoších.
Lašské chalupy - Dopřejte si příjemnou dovolenou v jedné z prostorných chalup, které jsou obklopeny nádhernou přírodou a nabízejí veškeré zázemí pro fantastický pobyt. Vychutnejte si klidné ráno, nadechněte se čerstvého horského vzduchu v Beskydech a užijte si společné chvíle s těmi, které máte nejraději. Díky ideální poloze v podhorské obci Kunčice pod Ondřejníkem budete mít nekonečné možnosti pro výlety a turistiku.
Chata U Koníků - Plánujete vyrazit do Krušných hor? Zveme Vás do naší Chaty U Koníků, která se nachází v klidné části obce Moldava, nedaleko hranic s Německem. Její poloha potěší všechny nadšence turistiky, cyklistiky, pohodové rekreace uprostřed přírody i milovníky zimních sportů.
Chaty Diana - Chaty Diana, které najdete v obci Doksy na jihu okresu Česká Lípa, jsou ideálním místem pro pohodovou letní dovolenou zejména pro milovníky vody.

Nové restaurace

+ přidat
Restaurace Podháj - Restaurace Podháj - Modřišice
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.