Krejnice - místa v okolí

Frymburk u Strakonic

Frymburk u Strakonic

Volenice u Strakonic

Volenice u Strakonic

Strašice u Strakonic

Strašice u Strakonic

Kalenice

Kalenice

Kejnice

Kejnice

Soběšice

Soběšice

Zvotoky

Zvotoky

Nová Ves u Volyně

Nová Ves u Volyně

Štěchovice u Strakonic

Štěchovice u Strakonic

Nezamyslice

Nezamyslice

Rozhledna Hoslovice

- Rozhledna Hoslovice je ocelový stožár mobilních operátorů, který byl vztyčen v roce 2005. 
Rozhledna Hoslovice

Kladruby u Strakonic

Kladruby u Strakonic

Domoraz

Domoraz

Bukovník

Bukovník

Hoslovice

Hoslovice

Drážov

Drážov

Hejná

Hejná

Vodní mlýn Hoslovice

- 17 km od Strakonic v obci Hoslovice naleznete unikátně dochovaný vodní mlýn na horní vodu. Jeho návštěvnou získáte autentický obraz života na mlýně v 19. století.
Mlýn Hoslovice

Jez Kozlov

- Jez Kozlov na řece Otavě, ř. km. 68,2 je sice konstruován s pozvolnou šikmou spádovou deskou s malým schodem v koruně spádnice, ale není sjízdný. Pod jezem je rozeseto kamenité pole a mezi ostrými balvany hrozí nebezpečí úrazu a poškození plavidla.
Jez Kozlov

Kemp Hoštice

- Kemp v obci Střelské Hoštice na řece Otavě na 67,6 ř. km mezi městy Horažďovice a Strakonice. Je zde k dispozici místo pro táboření 100 stanů, občerstvení, el. přípojky, WC, sprchy s teplou vodou a ohniště. Rekreanti si tu oblíbili koupání na jezu.
Kemp Hoštice

Nová místa

+ přidat
Masarykova alej u Tvarožné - alej ovocných stromů byla vysazena v roce 1908, byly v ní zastoupeny třešně, hrušně a později také jabloně.
Stromořadí kaštanů na Malé Klajdovce - V Brně na Malé Klajdovce naleznete památné stromořadí.
Novodvorská alej - Novodvorská alej čítá celkem 57 vzrostlých lip. Byla vysazena v první polovině devatenáctého století hrabětem Hugo Salmem.
Zámecké aleje Náměšť na Hané - V blízkosti zámku Náměšť na Hané se nachází celkem 4 aleje vzrostlých stromů.

Nové ubytování

+ přidat
Chata Orion - Srdečně Vás zveme do naší zrekonstruované roubené Chaty Orion, která se nachází v oblíbené lyžařské obci Velká Úpa, patřící k městu Pec pod Sněžkou v Krkonoších.
Lašské chalupy - Dopřejte si příjemnou dovolenou v jedné z prostorných chalup, které jsou obklopeny nádhernou přírodou a nabízejí veškeré zázemí pro fantastický pobyt. Vychutnejte si klidné ráno, nadechněte se čerstvého horského vzduchu v Beskydech a užijte si společné chvíle s těmi, které máte nejraději. Díky ideální poloze v podhorské obci Kunčice pod Ondřejníkem budete mít nekonečné možnosti pro výlety a turistiku.
Chata U Koníků - Plánujete vyrazit do Krušných hor? Zveme Vás do naší Chaty U Koníků, která se nachází v klidné části obce Moldava, nedaleko hranic s Německem. Její poloha potěší všechny nadšence turistiky, cyklistiky, pohodové rekreace uprostřed přírody i milovníky zimních sportů.
Chaty Diana - Chaty Diana, které najdete v obci Doksy na jihu okresu Česká Lípa, jsou ideálním místem pro pohodovou letní dovolenou zejména pro milovníky vody.

Nové restaurace

+ přidat
Restaurace Podháj - Restaurace Podháj - Modřišice
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.