Jankovice - místa v okolí

Brloh u Pardubic

Brloh u Pardubic

Litošice

Litošice

Sovolusky

Sovolusky

Mokošín

Mokošín

Lipoltice

Lipoltice

Dalibor Kratochvíl

- Půjčovna nabízí vodní skútry na řece Labe.
Dalibor Kratochvíl

Přelouč

Přelouč

Morašice u Pardubic

Morašice u Pardubic

Urbanice

Urbanice

Semín

Semín

Rozhledna Semtěš

- Hranolová kamenná věž gotické tvrze, která byla postavena v polovině 14. století, dnes slouží jako veřejnosti přístupná rozhledna.
Rozhledna Semtěš

Bakchus

- Restaurace s domácí kuchyní, Možnost pořádání oslav , svateb ,večídků.
Bakchus

Semtěš

Semtěš

Poběžovice u Přelouče

Poběžovice u Přelouče

Turkovice

Turkovice

Zámek Zdechovice

- Jednou z významných památek obce Zdechovice je bezesporu budova zámku, původně však tvrz z 14.století...
Zámek Zdechovice

Zdechovice u Pardubic

Zdechovice u Pardubic

Kladruby nad Labem

Kladruby nad Labem

Břehy

Břehy

Bílé Podolí

Bílé Podolí

Nová místa

+ přidat
Zřícenina větrného mlýna Windsor - Zřícenina větrného mlýna holandského typu z roku 1843 se tyčí nedaleko města Lovosice.
Zřícenina větrného mlýna Vysoký - Zřícenina kamenného větrného mlýna holandského typu, který pochází z roku 1828, se nachází nedaleko Dětřichova u Frýdlantu.
Větrný mlýn Jindřichovice pod Smrkem - Větrný mlýn, umístěný ve skanzenu v Jindřichovicích pod Smrkem, pochází z roku 2002.
Větrný mlýn Arnoltice - Větrný mlýn holandského typu v Arnolticích pochází z roku 1830. Svému původnímu účelu sloužil 47 let a poté byl přebudován pro obytné účely.

Nové ubytování

+ přidat
Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Levné ubytování České Budějovice pension Minor nabízí kvalitní pobyt za nejlepší přijatelnou cenu. Ubytování nedaleko centra města i výstaviště České Budějovice, nedaleko kolejí VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
Chalupa U Bobra - Chalupa se nachází v Beskydech. Ubytování je pro rodinku, kde mají domácí prostředí s veškerým vybavením, počet lůžek je 9 až 12 osob. Na zahradě je posezení s grilem. V blízkosti je lanová dráha na výlety na Pustevny a nejen pro děti lanový park Tarzanie.
Chata Lucie - Rodinná Chata Lucie se nachází na úpatí hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování až pro 12 osob v plně vybavené chatě. Během pobytu zajisté oceníte bezdrátový internet, saunu, gril, krb, trampolínu, v létě bazének a spoustu dalšího vybavení pro zpříjemnění pobytu.
Chata Lucie - Tato rodinná chata se nachází pod úpatí hory Říp a leží pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování na chatě až pro 12 osob. Během pobytu využijete plně vybavenou chatu se saunou, wifi, krbem, grilem, trampolínou, bazénem v létě a dalším zařízením pro zpříjemnění pobytu.

Nové restaurace

+ přidat
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz