Den otevřených dveří v Kulturním centru Pivovar Domažlice

Tato oceněná budova nám letos otevře své brány v rámci dne otevřených dveří a návštěvníci se mohou těšit na komentovanou prohlídku celé budovy od půdy až po sklep, ve kterém sídlí známý domažlický pivovar. Celý den bude také možné si procházet jednotlivé výstavy a prostory. Čeká na vás zajímavě řešená galerie Hvozd na skleněných lávkách a nově otevřená výstava „Pozor, hranice! Achtung, Grenze!“, která představuje společnou historii Domažlicka a bavorského příhraničí.
 
A jaký doprovodný program jsme pro Vás připravili?
Pro děti i dospělé návštěvníky budou připraveny aktivity na různých stanovištích, za které je čeká odměna v podobě drobných cen. K dispozici bude také bezplatný fotokoutek, kde si budete moci pořídit fotografii na památku. Bude možné si vyzkoušet prohlídku různých projektů ze všech koutů republiky díky virtuální realitě, vyrobit si placku s vlastním designem či vyzkoušet malování na obličej.
 
Čeká nás také bohatý program na pódiu, na kterém se nám předvedou domažličtí dudáci, Klub seniorů Beseda a ZUŠ Domažlice. Svou činnost nám představí i řada partnerů z Plzeňského kraje. Těšit se můžete například na Biskupství plzeňské či Europe Direct Klatovy.
 
Veškerý program v průběhu dne bude zdarma.

Informace

Datum:10. 9. 2022
Místo:Domažlice
Web:odkaz
Email:tatana.jandova@mmr.cz
Telefon:+420703840710

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Slopovo - Rozhledna Slopovo ve Slovenském rudohoří poskytuje velmi pěkný výhled do okolní krajiny.
Rozhledna Jasenina - Rozhledna Jasenina je dřevěná vyhlídková věž ve Slovenském rudohoří.
Rozhledna Masarykův dvůr - Mezi Zvolenem a Detvou se nachází vyhlídková věž Masarykův dvůr.
Rozhledna Unimo - Rozhledna UNIMO tak trochu připomíná ubytovací Unimo buňky pro stavbaře.

Nové ubytování

+ přidat
Hotel Perla Jizery - Stylový Hotel Perla Jizery *** se nachází v malebné vesničce Josefův Důl v Jizerských horách a rozhodně neunikne pozornosti ani náhodných turistů. Nadšení vzbudí už jeho poloha. Romantické zákoutí v horní části obce, kopce, lesy a řeka Kamenice přímo za hotelem. Sjezdovka a lyžařský vlek pro začínající i pokročilé lyžaře je od hotelu vzdálen pouhých 150 metrů!
Hotelový resort Zámek Ratměřice - Zámek Ratměřice - to je stylové ubytování uprostřed přírody, špičková gastronomie v restauraci Sequoia a místo plné zážitků! Pořádáme svatby, společenské a firemní akce. Odložte na chvíli starosti stranou a nechejte se u nás hýčkat.
U Cisare hotel - Hotel U Císaře najdete na Mělníku . www.ucisare.cz
autokemp-ubytovna SK Mšeno - Nabídka ubytování v autokempu SK Mšeno ( Kokořínsko) ve zděné budově, chatkách, stálých karavanech, ale i kempu na třech rovných travnatých stání s možností napojení na elektřinu a odběru pitné vody. Kokořínsko plné skalních pískovcových útvarů. roklin, hradů a zámků.

Nové restaurace

+ přidat
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz
Hospůdka U Lucyka - Malebná hospůdka ve které se můžete najíst. Tato hospůdka má svou tradici. Je v blízkosti hradu Kokořín.
Kavárna v Království času Protivín - Odpočinek pro dospělé, zábava pro děti.