Den otevřených dveří v Kulturním centru Pivovar Domažlice

Tato oceněná budova nám letos otevře své brány v rámci dne otevřených dveří a návštěvníci se mohou těšit na komentovanou prohlídku celé budovy od půdy až po sklep, ve kterém sídlí známý domažlický pivovar. Celý den bude také možné si procházet jednotlivé výstavy a prostory. Čeká na vás zajímavě řešená galerie Hvozd na skleněných lávkách a nově otevřená výstava „Pozor, hranice! Achtung, Grenze!“, která představuje společnou historii Domažlicka a bavorského příhraničí.
 
A jaký doprovodný program jsme pro Vás připravili?
Pro děti i dospělé návštěvníky budou připraveny aktivity na různých stanovištích, za které je čeká odměna v podobě drobných cen. K dispozici bude také bezplatný fotokoutek, kde si budete moci pořídit fotografii na památku. Bude možné si vyzkoušet prohlídku různých projektů ze všech koutů republiky díky virtuální realitě, vyrobit si placku s vlastním designem či vyzkoušet malování na obličej.
 
Čeká nás také bohatý program na pódiu, na kterém se nám předvedou domažličtí dudáci, Klub seniorů Beseda a ZUŠ Domažlice. Svou činnost nám představí i řada partnerů z Plzeňského kraje. Těšit se můžete například na Biskupství plzeňské či Europe Direct Klatovy.
 
Veškerý program v průběhu dne bude zdarma.

Informace

Datum:10. 9. 2022
Místo:Domažlice
Web:odkaz
Email:tatana.jandova@mmr.cz
Telefon:+420703840710

Nová místa

+ přidat
Větrný mlýn Varnsdorf - Větrný mlýn holandského typu z lomového kamene stojí ve městě Varnsdorf již od 19. století.
Scholzeho větrný mlýn - Větrný mlýn holandského typu postavil v roce 1843 Josef Scholz.
Větrný mlýn Borovnice - U obce Borovnice stojí replika větrného mlýnu německého typu.
Větrný mlýn na Sv. Anně - Ing. arch. Pavel Vandas se pustil do stavby repliky větrného mlýna holandského typu, který by měl sloužit nejen pro obytné účely.

Nové ubytování

+ přidat
Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Levné ubytování České Budějovice pension Minor nabízí kvalitní pobyt za nejlepší přijatelnou cenu. Ubytování nedaleko centra města i výstaviště České Budějovice, nedaleko kolejí VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
Chalupa U Bobra - Chalupa se nachází v Beskydech. Ubytování je pro rodinku, kde mají domácí prostředí s veškerým vybavením, počet lůžek je 9 až 12 osob. Na zahradě je posezení s grilem. V blízkosti je lanová dráha na výlety na Pustevny a nejen pro děti lanový park Tarzanie.
Chata Lucie - Rodinná Chata Lucie se nachází na úpatí hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování až pro 12 osob v plně vybavené chatě. Během pobytu zajisté oceníte bezdrátový internet, saunu, gril, krb, trampolínu, v létě bazének a spoustu dalšího vybavení pro zpříjemnění pobytu.
Chata Lucie - Tato rodinná chata se nachází pod úpatí hory Říp a leží pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování na chatě až pro 12 osob. Během pobytu využijete plně vybavenou chatu se saunou, wifi, krbem, grilem, trampolínou, bazénem v létě a dalším zařízením pro zpříjemnění pobytu.

Nové restaurace

+ přidat
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz