Chata Lucie

Rodinná Chata Lucie se nachází na úpatí hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování až pro 12 osob v plně vybavené chatě. Během pobytu zajisté oceníte bezdrátový internet, saunu, gril, krb, trampolínu, v létě bazének a spoustu dalšího vybavení pro zpříjemnění pobytu.

Chata Lucie - 30 minut od Prahy

 

Celková kapacita chaty je 12 osob, ubytování ve 4 ložnicích.

 

Součástí vybavení jsou také gril, krb, sauna a bazén.

 

Tato nově zrekonstruovaná chata pro max. 12 osob se nachází na v malebné oblasti u hory Říp a pouhých 30 minut od Prahy. V okolí se nachází mnoho tras pro cykloturistiku, pěší turistiku  a mnoho kulturních a historických památek. Během pobytu zajisté využijete posezení u venkovního grilu, saunu nebo krb. V letních měsících zejména děti využijí venkovní bazének u domu (250cm).

Záleží jen na Vás zda dáváte přednost lenošení v chatě, kde můžete relaxovat nebo výstoupat na známou horu Říp (kde vystoupal Praotec Čechy, aby prohlásil zemi Českou za náš kraj), navštívit Máchovo jezero, které nabízí pláže a šlapadla, nebo památky, aquapark a mnoho dalších zajímavostí. Objekt je vhodný pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Na pozemku chaty se nachází jedno uzavíratelné parkovací místo pro bezpečí vašeho vozu.

 

Zákaz kouření uvnitř celého objektu.

 

Tato rodinná chata se rozkládá do třech podlaží a umožňuje pobyt až 12 osob. Do přízemí vstoupíte přes malou předsíňku, která Vás dovede do společenské místností (SAT TV, DVD přehrávač, bar, stůl, židle), přes kterou dále můžete vstoupit níže do první sprchy a sauny (T/S) nebo přes pár schodů vstoupíte do otevřeného baru a dále do plně vybavené kuchyně (T/S, kuchyňské vybavení, mikrovlnná trouba, elektrická konvice, kávovar, toastovač). Z kuchyňky je možný vstup do druhé koupelny (T/S, sprcha, pračka) a na toaletu.

 

Přes vstupní místnost taktéž můžete vstoupit přes schody do prvního patra, kde se nachází dětský pokoj (2 x jednolůžková postel) a ložnice (2 x jednolůžková postel, 2 x rozkládací křeslo pro 1 osobu). Přes ložnici nebo ze zahrádky vstoupíte do odděleného podkroví, kde se nachází toaleta a dva pokojíčky (1 x jednolůžková postel, 1 x rozkládací křeslo pro 1 až 2 osoby). Každý z těchto pokojíků nabízí vstup na balkón s krásným výhledem na horu Říp.

 

Celý dům se nachází na oploceném soukromém pozemku s možností parkování před domem nebo na jednom  soukromém parkovacím místě za bránou.

Sportovní možnosti

Venkovní bazén
Sauna

Poskytované služby a vybavení

Internet
Krb
Kuchyně
Nekuřácký objekt
Otevřené parkování
Uzavřené parkování
Úschovna cenností
WiFi

Okolí ubytování

V okolí chaty Lucie se nachází mnoho zajímavých kulturních i historických památek a každoročně se koná mnoho zajímavých akcí. Během pobytu nesmíte zapomenout na výšlap hory Říp. V okolí se nachází cyklistické trasy (Labská stezka), historické a kulturní památky. Navštívit můžete Mělník, Prahu, Roudnici nad Labem, Litoměřice, Terezín, Úštěk a spoustu dalších zajímavých míst.

Ceník ubytování

Ceny zahrnují 8 osob. Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.

všechny ceny jsou uvedené za 8 osob

Ceny platné od 1.1.2023

Letní sezóna
1.7.-1.9. 8 lidí – 19600 Kč/8 osob, každá další osoba jednorázový poplatek 1498 Kč

Mimo sezona:
2-3 noci - 9999 Kč/8 lidí, každá další osoba jednorázový poplatek 1050 Kč
4 noci - 12655 Kč/8 lidí, každá další osoba jednorázový poplatek 1330 Kč
5 noci - 13915 Kč/8 lidí, každá další osoba jednorázový poplatek 1462 Kč
6 noci - 15198 Kč/8 lidí, každá další osoba jednorázový poplatek 1596 Kč
7 noci - 15632 Kč/8 lidí, každá další osoba jednorázový poplatek 1641 Kč

Vánoce a Velikonoce
4 noci - 13600 Kč/8 osob/týden, každá další osoba jednorázový poplatek 1500 Kč
5 nocí - 15470 Kč/8 osob/týden, každá další osoba jednorázový poplatek 1706 Kč
6 nocí - 17238 Kč/8 osob/týden, každá další osoba jednorázový poplatek 1901 Kč

Silvestr
7 nocí - 25480 Kč/8 osob/týden, každá další osoba jednorázový poplatek 1946 Kč
- požadujeme deposit 4500 CZK

Deposit 30% před příjezdem, 50% v případě ubytování v období Vánoc a Nového roku.

Bezpečnostní deposit proti škodám 3000 Kč

V CENĚ:
- konečný úklid zdarma
- voda
- internet

CENA NEZAHRNUJE:
- topení – 35 Kč/m3
- vratnou zálohu 3000 Kč
- elektřina - jednorázový poplatek 300 Kč/týden
- dřevo do krbu
- uhlí
- saunu - 150 Kč/hod.
- poplatek obci ve výši 21 Kč/den/dospělá osoba

Mapa okolí

zvětšit

Kontakt

Adresa:
č.p. 38
Mnetěš  41301
Web: Chata Lucie
Email: luciehejzlarova@gmail.com, info@chatalucie.eu
Telefon: 773749092

Provozovatel:
Mnetěš 38
Mnetěš, 41301
IČ: 06993893

Místa v okolí

Vzdálenost: 1km
Chata Lucie - Tato rodinná chata se nachází pod úpatí hory Říp a leží pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování na chatě až pro 12 osob. Během pobytu využijete plně vybavenou chatu se saunou, wifi, krbem, grilem, trampolínou, bazénem v létě a dalším zařízením pro zpříjemnění pobytu.
Vzdálenost: 1km
Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 2km
Vzdálenost: 3km
Vzdálenost: 3km

Nová místa

+ přidat
Pivovar Všerad - Pivovar Všerad se nachází 20 km od Berouna, naše piva vaříme od roku 2013
Galerie a muzeum M.D.Rettigové - Galerie a muzeum M. D. Rettigové se nachází v areálu Dvoru Všerad v budově zámeckého špýcharu a nabízí expozice na třech podlažích budovy. Galerie připomíná odkaz všeradické rodačky a nejslavnější české kuchařky a spisovatelky, Magdaleny Dobromily Rettigové.
Větrný mlýn Vrbice - Větrný mlýn Vrbice je pouhou replikou původního mlýna německého typu, které tu kdysi stály.
Větrný mlýn z obce Kladníky - Větrný mlýn v Rožnově pod Radhoštěm pochází z obce Kladníky nedaleko Přerova.

Nové ubytování

+ přidat
FKK kemp Úštěk (bez plavek) - Pokud rádi trávíte volný čas v pohodě a klidu, s přátelsky naladěnými lidmi a hlavně bez oblečení, jste na správném místě. K odpočinku na Vaší dovolené nebudete potřebovat, při pobytu v našem kempu, žádné oblečení a plavky už vůbec ne. Můžete si tak užít svobodu volného těla na slunci u vody na čerstvém vzduchu Českého středohoří u břehu jezera Chmelař a historického městečka Úštěk v námi vytvořeném koutě přírody jen pro vás. FKK kemp Úštěk je naturistický kemp pouze pro naturisty, nudisty a všechny ostatní slušné naháče, kde panuje rodinná a kamarádská pohoda, na bázi úcty a vzájemné tolerance. Kemp je výhradně bez plavek. Být nahý není povinností. Každý se může pohybovat tak, jak se zrovna cítí. Pouze plavky jsou vyjma dětí zakázány. Může se tedy stát, že například večer, když se ochladí bude někdo zabalený až po uši, někdo třeba jen v triku a nebo také úplně nahý.
Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Levné ubytování České Budějovice pension Minor nabízí kvalitní pobyt za nejlepší přijatelnou cenu. Ubytování nedaleko centra města i výstaviště České Budějovice, nedaleko kolejí VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
Chalupa U Bobra - Chalupa se nachází v Beskydech. Ubytování je pro rodinku, kde mají domácí prostředí s veškerým vybavením, počet lůžek je 9 až 12 osob. Na zahradě je posezení s grilem. V blízkosti je lanová dráha na výlety na Pustevny a nejen pro děti lanový park Tarzanie.
Chata Lucie - Rodinná Chata Lucie se nachází na úpatí hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování až pro 12 osob v plně vybavené chatě. Během pobytu zajisté oceníte bezdrátový internet, saunu, gril, krb, trampolínu, v létě bazének a spoustu dalšího vybavení pro zpříjemnění pobytu.

Nové restaurace

+ přidat
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz