Penzion GRASEL

Ubytování v srdci České Kanady

V našem penzionu poskytujeme ubytování ve dvou-, tří-, čtyř-, pěti, a šestilůžkových pokojích.Součástí komplexu budov je i pivovar GRASEL, který můžete navštívit. Zároveň Vám děkujeme za pochopení, jelikož při výrobě piva může vznikat hluk, který se snažíme vzhledem k ubytování maximálně omezit. Přijeďte načerpat novou energii do srdce České Kanady. Těšíme se na Vaši návštěvu! Všechny apartmány jsou vybaveny televizí, wifi připojením, plně zařízenou kuchyňskou linkou s ledničkou hotelového typu, varnou konvicí a indukčním jedno plotýnkovým vařičem . Dále je součástí každého apartmánu a pokoje prostorné sociální zařízení ( 2 x umyvadlo, bidet, vana, wc ), povlečení a osušky. APARTMÁNY NEJSOU VYBAVENY KLIMATIZACÍ.  V ceně ubytování je zahrnuta pouze snídaně. Check-IN do penzionu je možný v časech 16:00 - 20:00.

Sportovní možnosti

Vnitřní bazén
Masáže
Sauna
Whirpool

Poskytované služby a vybavení

Domácí zvířata
Internet
Otevřené parkování
Restaurace
WiFi

Stravování

Nabízíme ubytovaným hostům snídani včetně ceny pobytu. Dále že možno se stravovat v naší restauraci dle aktuální otevírací doby.

Okolí ubytování

Náš velký areál nabízí nejen ubytovaní ale mnoho dalšího. Velkou chloubou je zámek zvaný MALÁ HLUBOKÁ, vlastní pivovar, pivní lázně a nádhernou přírodu v srdci České Kanady.

Mapa okolí

zvětšit

Kontakt

Adresa:
Český Rudolec 75
Český Rudolec  37883
Web: Penzion GRASEL
Email: info@malahluboka.cz, klouparova@malahluboka.cz
Telefon: +420777355533, +420777752400

Provozovatel:
Malá Hlukoká a.s.
Český Rudolec 75
Český Rudolec, 37883

Místa v okolí

Vzdálenost: 1km
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Vzdálenost: 1km
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 6km
Vzdálenost: 7km
Vzdálenost: 8km
Vzdálenost: 8km

Nová místa

+ přidat
Rozhledna Tvrdošín - Oravice 2 - Rozhledna Oravice je dřevěná stavba vyhlídkové věže.
Rozhledna Tvrdošín - Oravice - Rozhledna Tvrdošín - Oravice je vlastně pozorovatelna přírodních krás v blízkém okolí.
Rozhledna Skorušina - Rozhledna Skorušina je ocelový vyhlídkový stožár o dvou patrech.
Rozhledna pri Hviezdoslavovej horárni - Tato menší dřevěná rozhledna poskytuje celkem zajímavý výhled do blízkého okolí.

Nové ubytování

+ přidat
Penzion GRASEL - Ubytování v srdci České Kanady
Krkonoše - levné ubytování - ubytování v soukromí
U Mažňáka - Apartmán v rodinném domě s vlastním vchodem
Kemp Bagr Mohelnice - koupání, kempingový nábytek, stany, chatky - Morava kemp Bagr u Moravičanských jezer jen několik set metrů od města Mohelnice. Možnost využití venkovního nábytku, sportovišť. Spaní v chatkách, nebo ve stanech.

Nové restaurace

+ přidat
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.
Restaurace Krčma - Restaurace Krčma se nachází v areálu Hradu Červený Újezd a nabízí českou kuchyni ve stylovém prostředí. Otevírací doba je od čtvrtka do neděle po celý rok. Více informací najdete na www.hrad-cervenyujezd.cz