Penzion GRASEL

Ubytování v srdci České Kanady

V našem penzionu poskytujeme ubytování ve dvou-, tří-, čtyř-, pěti, a šestilůžkových pokojích.Součástí komplexu budov je i pivovar GRASEL, který můžete navštívit. Zároveň Vám děkujeme za pochopení, jelikož při výrobě piva může vznikat hluk, který se snažíme vzhledem k ubytování maximálně omezit. Přijeďte načerpat novou energii do srdce České Kanady. Těšíme se na Vaši návštěvu! Všechny apartmány jsou vybaveny televizí, wifi připojením, plně zařízenou kuchyňskou linkou s ledničkou hotelového typu, varnou konvicí a indukčním jedno plotýnkovým vařičem . Dále je součástí každého apartmánu a pokoje prostorné sociální zařízení ( 2 x umyvadlo, bidet, vana, wc ), povlečení a osušky. APARTMÁNY NEJSOU VYBAVENY KLIMATIZACÍ.  V ceně ubytování je zahrnuta pouze snídaně. Check-IN do penzionu je možný v časech 16:00 - 20:00.

Sportovní možnosti

Vnitřní bazén
Masáže
Sauna
Whirpool

Poskytované služby a vybavení

Domácí zvířata
Internet
Otevřené parkování
Restaurace
WiFi

Stravování

Nabízíme ubytovaným hostům snídani včetně ceny pobytu. Dále že možno se stravovat v naší restauraci dle aktuální otevírací doby.

Okolí ubytování

Náš velký areál nabízí nejen ubytovaní ale mnoho dalšího. Velkou chloubou je zámek zvaný MALÁ HLUBOKÁ, vlastní pivovar, pivní lázně a nádhernou přírodu v srdci České Kanady.

Mapa okolí

zvětšit

Kontakt

Adresa:
Český Rudolec 75
Český Rudolec  37883
Web: Penzion GRASEL
Email: info@malahluboka.cz, klouparova@malahluboka.cz
Telefon: +420777355533, +420777752400

Provozovatel:
Malá Hlukoká a.s.
Český Rudolec 75
Český Rudolec, 37883

Místa v okolí

Vzdálenost: 1km
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Vzdálenost: 1km
Vzdálenost: 5km
Vzdálenost: 6km
Vzdálenost: 7km
Vzdálenost: 8km
Vzdálenost: 8km

Nová místa

+ přidat
Lipová alej Brandýsek - Lipová alej v obci Brandýsek pochází z roku 1973.
Osová alej Veltrusy - Ve Veltrusích v průčelí zámku, se nachází Osová alej.
Lipová alej Lidice - V obci Lidice, nově postavené po druhé světové válce, se v ulici 10. června 1942 nachází památná lipová alej.
Alej úvalských dětí - V Úvalech u Prahy vznikla zajímavá tradice, navazující na staroslovanské zvyklosti.

Nové ubytování

+ přidat
FKK kemp Úštěk (bez plavek) - Pokud rádi trávíte volný čas v pohodě a klidu, s přátelsky naladěnými lidmi a hlavně bez oblečení, jste na správném místě. K odpočinku na Vaší dovolené nebudete potřebovat, při pobytu v našem kempu, žádné oblečení a plavky už vůbec ne. Můžete si tak užít svobodu volného těla na slunci u vody na čerstvém vzduchu Českého středohoří u břehu jezera Chmelař a historického městečka Úštěk v námi vytvořeném koutě přírody jen pro vás. FKK kemp Úštěk je naturistický kemp pouze pro naturisty, nudisty a všechny ostatní slušné naháče, kde panuje rodinná a kamarádská pohoda, na bázi úcty a vzájemné tolerance. Kemp je výhradně bez plavek. Být nahý není povinností. Každý se může pohybovat tak, jak se zrovna cítí. Pouze plavky jsou vyjma dětí zakázány. Může se tedy stát, že například večer, když se ochladí bude někdo zabalený až po uši, někdo třeba jen v triku a nebo také úplně nahý.
Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Levné ubytování České Budějovice pension Minor nabízí kvalitní pobyt za nejlepší přijatelnou cenu. Ubytování nedaleko centra města i výstaviště České Budějovice, nedaleko kolejí VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
Chalupa U Bobra - Chalupa se nachází v Beskydech. Ubytování je pro rodinku, kde mají domácí prostředí s veškerým vybavením, počet lůžek je 9 až 12 osob. Na zahradě je posezení s grilem. V blízkosti je lanová dráha na výlety na Pustevny a nejen pro děti lanový park Tarzanie.
Chata Lucie - Rodinná Chata Lucie se nachází na úpatí hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Ubytování až pro 12 osob v plně vybavené chatě. Během pobytu zajisté oceníte bezdrátový internet, saunu, gril, krb, trampolínu, v létě bazének a spoustu dalšího vybavení pro zpříjemnění pobytu.

Nové restaurace

+ přidat
Restaurace Podháj - Restaurace Podháj - Modřišice
Zámecká restaurace - Restaurace Pivovar a Penzion GRASEL
Hostinec a kemp na Slapnici - Hostinec a kemp Na Slapnici leží v hezké krajině nedaleko soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky mezi obcemi Skryje a Čilá, kousek od okouzlující přírodní rezervace Skryjská jezírka. Je to malý, klidný a čistý kemp, ideální pro rodiny s dětmi.
Restaurant Sequoia - Restaurace Sequoia je součástí hotelového resortu Zámek Ratměřice. Vynikajícímu renomé se těší především díky nabídce česko-slovenských gastro klasik v nové svěží podobě.