Ubytování Hostivice

Jedná se o ubytování v rod. domě se samostatným vchodem, koupelnou a WC. Ubytováváme pouze makrobiotiky, kterým po dohodě i vaříme. Cena od 250,- do 350,- Kč. Cena za jídlo( pol. hl. jídlo 100,- Kč.

Poskytované služby a vybavení

Domácí zvířata
Nekuřácký objekt

Stravování

vaříme makrobiotickou stravu. Snídaně - 50,- Kč, obědy a večeře (polévka hlavní jídlo) 100,- Kč. Možnost upečení kváskového chleba a závinu bez cukru.

Okolí ubytování

Dům se nachází 3km od hranice Prahy kde jsou všechny možnosti sportovního a kulturního vyžití. Letiště Praha Ruzyně 4,5 km - možnost transferu. Hrad Karlštejn 25 km a západočeské lázně Karrlovy Vary a Mariánské Lázně 110 kilometrů. Možnost cyklistiky v okolí.

Pokoje

fotopokojpočetlůžkavybavení
1 3+1 WC, koupelna se sprchou

Celková kapacita objektu: 0 osob

Ceník ubytování

za 1 osobu a 1 noc se snídaní 350,- Kč
za 1 osobu a 1 noc bez snídaně 300,- Kč
za více osob nebo více nocí se snídaní 300,- za lůžko
za více osob nebo více nocí bez snídaně 250,- za lůžko

Kontakt

Email: tomfabian@volny.cz

Provozovatel:
Tomáš Fabián
Čs armády 1052
Hostivice, 25301
IČ: 65396855

Nová místa

+ přidat
Hrad u Hostíkovic - Hrad u Hostíkovic kdysi stál na ostrůvku Milčanského rybníka poblíž obce Holany. Od roku 1958 jsou zbytky zdiva chráněny jako kulturní památka ČR.
VOSTROV BAR A KEMP Mnichovo Hradiště - SEZONNÍ BAR A KEMP NA JIZEŘE V ČESKÉM RÁJI - gril, sport, muzika, pivní speciály...místo pro Vaše setkávání...cyklisté a vodáci vítáni ;-) Otevřeno denně od května do října (dle počasí)
Hrad Hus - Hrad Hus nedaleko Křišťanovic v prachatickém okrese se vypíná na skalním ostrohu nad řekou Blanicí. Zřícenina je chráněna jako kulturní památka České republiky.
Hrad u Hvězdy - Hrad u Hvězdy je bezejmenný hrad, který se nachází v blízkosti přírodní památky Pod Hvězdou.

Nové ubytování

+ přidat
Penzion POHODA - Nabízíme ubytování v rodinném penzionu s přátelskou atmosférou a osobním přístupem. Penzion leží v srdci Karlovarského kraje. jeho poloha je vhodná pro klidnou i aktivní dovolenou, při pracovní cestě a je ideálním místem i pro romantické víkendové pobyty.
dětenice Pezion u Ungerů-středověká hospoda - Penzion u Ungerů se nachází 250 m od středověké hopody se super zábavou a pohoštěnim
HOŘOVICKÁ CHATA - Rekreační chata v letovisku Cholín s 18 pokoji / 63 lůžek na Slapské přehradě, s celoročním provozem,přímý bus do Prahy, vhodné pro rodiny s dětmi, školy.
Levné ubytování České Budějovice - Penzion Minor - Levné ubytování České Budějovice nabízí kromě běžného ubytování v penzionu také výhodný víkendový pobyt s výraznou slevou, nebo diskrétní ubytování pro zamilované páry v denní době od 9.00 do 15.00 hodin.

Nové restaurace

+ přidat
Steak bar Hředle 77 - Více informací na : www.steak-hredle.cz
Žižkov na Žižkově - Pivovar Moravský Žižkov dorazil do Prahy a ne náhodou na Žižkov. Poctivá česká kuchyně, jenž uspokojí maso-žrouta i vegana, domácí limonády, čerstvé mošty a jiné a jiné dobroty. Jste srdečně zváni.
CrossCafe - Chcete se odměnit? Najdete nás v centru Liberce, v Pražské ulici. Stačí zaskočit do naší kavárny a vychutnat si pohodlí, příjemnou atmosféru a voňavou kávu. Všechny sendviče a saláty pro vás vyrábíme čerstvé přímo na kavárně. Prostě jako doma!
Vinařství Nosreti - Vinařství Nosreti je soukromé rodinné vinařství v úrodném kraji jižní Moravy. Naleznete jej na okraji obce Zaječí, nedaleko vodní nádrže Nové Mlýny na řece Dyji. Spolu s městy Mikulov a Břeclav tvoří trojúhelník, v jehož středu se nachází Chráněná krajinná oblast Pálava a vyhledávaný Lednicko-Valtický areál.