Ubytování Hostivice

Jedná se o ubytování v rod. domě se samostatným vchodem, koupelnou a WC. Ubytováváme pouze makrobiotiky, kterým po dohodě i vaříme. Cena od 250,- do 350,- Kč. Cena za jídlo( pol. hl. jídlo 100,- Kč.

Poskytované služby a vybavení

Domácí zvířata
Nekuřácký objekt

Stravování

vaříme makrobiotickou stravu. Snídaně - 50,- Kč, obědy a večeře (polévka hlavní jídlo) 100,- Kč. Možnost upečení kváskového chleba a závinu bez cukru.

Okolí ubytování

Dům se nachází 3km od hranice Prahy kde jsou všechny možnosti sportovního a kulturního vyžití. Letiště Praha Ruzyně 4,5 km - možnost transferu. Hrad Karlštejn 25 km a západočeské lázně Karrlovy Vary a Mariánské Lázně 110 kilometrů. Možnost cyklistiky v okolí.

Pokoje

fotopokojpočetlůžkavybavení
1 3+1 WC, koupelna se sprchou

Celková kapacita objektu: 0 osob

Ceník ubytování

za 1 osobu a 1 noc se snídaní 350,- Kč
za 1 osobu a 1 noc bez snídaně 300,- Kč
za více osob nebo více nocí se snídaní 300,- za lůžko
za více osob nebo více nocí bez snídaně 250,- za lůžko

Kontakt

Email: tomfabian@volny.cz

Provozovatel:
Tomáš Fabián
Čs armády 1052
Hostivice, 25301
IČ: 65396855

Nová místa

+ přidat
Přehrada Myslivny - Přehrada Myslivny v Krušných horách nedaleko Božího Daru přijala jméno podle malé zaniklé osady. Stejně, jako je Boží Dar nejvýše položeným městem v ČR, tak je přehrada Myslivny na našem území nejvýše položenou vodní nádrží s vodárenským ochranným pásmem.
Vodní nádrž Křimov - Zajímavé technické dílo v okrese Chomutov přepažilo úzké hluboké údolí, aby zadržovalo vodu z Křimovského potoka v Krušných horách.
Vodní nádrž Láz - Vodní nádrž na řece Litávce s názvem Láz nedaleko stejnojmenné obce se ukrývá v malebném zalesněném údolí v Brdech.
Vodní nádrž Strž - Vodní nádrž Strž je součástí vodárenské soustavy Želivka. Vznikla zvýšením hráze původního rybníka, který je napájen Stržským potokem.

Nové ubytování

+ přidat
Penzion Pod Hájkem - Útulný penzion v areálu rodinné ekologické farmy. Penzion disponuje 3 apartmány. V přízemí penzionu je farmářská restaurace pro ubytované hosty - vaříme z vlastní bio-produkce. Bazén, hřiště, wellness, parkoviště.
apartmány Pod Hradem - Na romantickém místě, přímo pod středověkým hradem Vildštejn, v historickém centru obce Skalná u Františkových lázní, všechny apartmány s krásným výhledem na hrad. Uzavřený dvůr. Možnost stravování.
Chaloupka Sněžník - rodinný penzion s aktivitami - Rodinný penzion s četnými aktivitami a instruktorskou podporou zdarma, pod vrcholem Sněžníku, v Česko-saském Švýcarsku, v oblasti lesů, jezer a skalních pískovcových útvarů CHKO Labské pískovce. Ideální pro rodinnou celoroční turistiku, kola, běžky, koupání, skalní lezení ... relax i aktivity pro děti i dospělé.
ubytování Lucovič - Dům se zahradou,objekt bez majitele se nachází v epicentru ADRŠPAŠSKO-TEPLICKÝCH SKAL.Dva třílůžkové pokoje a 4 přistýlky (matrace na podestě).Vhodný pro dvě rodiny.

Nové restaurace

+ přidat
Steak bar Hředle 77 - Více informací na : www.steak-hredle.cz
Žižkov na Žižkově - Pivovar Moravský Žižkov dorazil do Prahy a ne náhodou na Žižkov. Poctivá česká kuchyně, jenž uspokojí maso-žrouta i vegana, domácí limonády, čerstvé mošty a jiné a jiné dobroty. Jste srdečně zváni.
CrossCafe - Chcete se odměnit? Najdete nás v centru Liberce, v Pražské ulici. Stačí zaskočit do naší kavárny a vychutnat si pohodlí, příjemnou atmosféru a voňavou kávu. Všechny sendviče a saláty pro vás vyrábíme čerstvé přímo na kavárně. Prostě jako doma!
Vinařství Nosreti - Vinařství Nosreti je soukromé rodinné vinařství v úrodném kraji jižní Moravy. Naleznete jej na okraji obce Zaječí, nedaleko vodní nádrže Nové Mlýny na řece Dyji. Spolu s městy Mikulov a Břeclav tvoří trojúhelník, v jehož středu se nachází Chráněná krajinná oblast Pálava a vyhledávaný Lednicko-Valtický areál.